Pozemok pre bytovú výstavbu | Štvrtocká | 606 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v rýchlo sa rozvíjajúcej obci Tomášov, ktorá sa
175,000 € 289 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podzáhradná | 3,090 m²
V zastúpení klienta ponúkame na predaj rozsiahly investičný pozemok s výmerou 3090 m². Tento po
309,000 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tehelná | 1,349 m²
PONÚKAME NA PREDAJ POZEMOK v Tomášove, na Telelnej ulici. Pozemok je určený na výstavbu rodinn
180 €/m2 180 €/m2
Rodinný dom | Robotnícka | 280 m²
Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, moderný 8 izbový rodinn
Cena dohodou
Rodinný dom | Mierová | 180 m²
Wealth Group Vám ponúka na predaj starší rodinný dom s rozľahlým pozemkom v atraktívnej lokalit
286,990 € 1594 €/m²
Rodinný dom | Mierová | 180 m²
Ponúkame na predaj rozľahlý stavebný pozemok o výmere 1 058 m² v atraktívnej lokalite priamo v
286,990 € 1594 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 110 m²
Ponúkam na predaj krásny 4 izbový rodinný dvojdom s vlastnou prístupovou cestou, ulica Bratisla
264,900 € 2408 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mierová | 1,256 m²
Ponúkame Vám NA PREDAJ pozemok vhodný na výstavbu RD s 2 bytovými jednotkami, ul. Mierová Tomáš
259,000 € 206 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5.izbový. Novostavba, a
400,000 € 2667 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,569 m²
B10 Vám ponúka na predaj stavebný Pozemok pre rod. domy o veľkosti 1569m2, čo predstavuje veľko
205,000 € 131 €/m²
Rodinný dom | 1. mája | 77.2 m²
Ponúkame na predaj modernú novostavbu dvojdomu v obci Tomášov. Nehnuteľnosť sa predáva v stave
279,000 € 3614 €/m²
Rodinný dom | 1. mája | 89.9 m²
299,900 € 3336 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Rodinný dom | centrum obce | zariadený | altánok | klimatizácia | 2 parkovacie miesta Hľadáte
1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 129 m²
Ponúkame na predaj útulný a moderne riešený 4 - izbový rodinný dom s garážou, nachádzajúci sa v
345,000 € 2674 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská cesta | 129 m²
Na predaj novopostavené, skolaudované, svetlé, priestranné, maximálne nízkoenergetické (energet
320,000 € 2481 €/m²
4 izbový byt | Bratislavská | 110 m²
264,900 € 2408 €/m²
2 izbový byt | 68 m²
Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na prenájom príjemný, kompletne zrekonštruovaný 2-iz
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Alžbetinská | 68 m²
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 0 m²
Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne na predaj posledný stavebný pozemok v pokojnej ča
159,990 €
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,416 m²
ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom s celkovou plochou 139 m2
269,000 € 190 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 139 m²
269,000 € 1935 €/m²
Rodinný dom | Podzáhradná | 275.15 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj veľký rodinný dom s garážou a s veľkou prestrešenou terasou
1 € 1563 €/m²
Rodinný dom | 185 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 560m2, v obci Tomášov . Zastavaná plocha j
260,000 € 1405 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
4izbový kvalitný murovaný bungalov s úžitkovou plochou 100 m2 s pozemkom 600m2 v tichej lokali
277,000 € 2770 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.