Hotel, penzión, ubytovňa | - | 3,617 m²
🏨 Kancelária Realitné Očko ponúka na predaj jedinečný hotel v kúpeľnej oblasti mesta Rožňava I
399,900 € 111 €/m²
3 izbový byt | Tri vody | 72 m²
STARS REALITY ponúka na predaj moderný 3 izbový byt so súkromnou záhradou v projekte Tri vody M
299,000 € 4153 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 40 m²
Stars Reality ponúka na predaj byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Rovinka Residence, nachádza
149,000 € 3725 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 2,289 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj administratívnu budovu v priemyselnej časti Zvole
670,900 € 293 €/m²
Rodinný dom | Streženická Cesta | 117 m²
Vymeňte Váš byt za DOM! Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4 izbo
Cena dohodou
2 izbový byt | Športovcov | 72 m²
NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES výhradne ponúka na predaj priestranný 2 izbový
110,000 € 1528 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,136 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka pozemok určený na výstavbu rodinného domov v obc
198,800 € 175 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,609 m²
NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 1609
72 €/m2 72 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Streženice | 2,220 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 2220 m2, vo vyhľadávanej obci Strežen
169,000 € 76 €/m²
Iný stavebný pozemok | Keblie | 1,195 m²
NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj pozemok o výmere 1195 m2, ktor
99,000 € 83 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,014 m²
*****WFM Reality***** Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozem
69,900 € 69 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Duchonka | 70 m²
Pár minút od vodnej nádrže DUCHONKA ponúkame na predaj útulnú chatu, ktorá je situovaná vo veľm
72,000 € 1029 €/m²
Rodinný dom | Rastislavova | 180 m²
*****WFM Reality***** ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ: Rodinný dom v pôvodnom stave – Ladoveň, ul. Ras
255,000 € 1417 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Samoty | 40 m²
NA PREDAJ | Záhrada s chatkou v atraktívnej lokalite Púchov – Samoty. Realitná kancelária ZARA
86,000 € 2150 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 5,600 m²
Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemok s rodinným domom na výstavbu rodinných do
39 €/m2 39 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Uhliarska | 850 m²
Pripravili sme pre Vás na predaj rovinatý, slnečný pozemok s výmerou 850 m², vhodný na výstavb
90,000 € 106 €/m²
4 izbový byt | Liptovská | 95 m²
Na predaj krásny, zariadený 4 izbový byt s terasou v obľúbenej lokalite na Liptovskej ulici v T
298,200 € 3139 €/m²
3 izbový byt | MDŽ | 84 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v NOVOSTAVBE v jedinečnej lokalite mesta Šurany. Plocha: ú
239,900 € 2856 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Plavecká 15 | 750 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit
345,000 € 460 €/m²
Komerčná zóna | Komárňanská | 1,000 m²
Ste pripravení vlastniť priestor, ktorý sa vymyká štandardu? Polyfunkčná budova z lodných konta
609,000 € 609 €/m²
1 izbový byt | M.R. Štefánika | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 1 izbový byt blízko stanice v meste Nové Zámky. Ploc
92,900 € 2323 €/m²
3 izbový byt | Taliansko
Neďaleko pobrežia a letoviska Bibione (resp. Caorle) v Taliansku, ponúkame v tichej štvrti obce
126,000 € 1416 €/m²
3 izbový byt | Taliansko
Neďaleko pobrežia a letoviska Lignano (resp. Bibione) v Taliansku, ponúkame v tichej, rezidenčn
128,000 € 1455 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Zlieň | 180 m²
Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj chatu v chatovej oblasti pri Terchovej Belá - Zlieň
199,900 € 1111 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.