3-izbový byt so záhradou (62m2) v Slovenskom Grobe – pokojné bývanie blízko Bratislavy

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | - | 63 m²

SaleA-Váš partner v realitách ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s vlastnou záhradou v obľúb

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

249,000 € 3952 €/m²

Výnimočný rodinný dom Závodie

Reality Žilina

Rodinný dom | Na Zápletí | 270 m²

V tichej a pokojnej ulici vyhľadávanej mestskej časti Závodie ponúkame na predaj výnimočný rodi

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

465,000 € 1722 €/m²

3 izbový byt v Petržalke, 70m2, vhodný na investíciu

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | - | 70 m²

SaleA Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový byt v mestskej časti Petržalka s celkov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3357 €/m²

ŽILINA-BYTČICA - 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM+POZEMOK 600m2 + GARÁŽ

Reality Žilina

Rodinný dom | Granátová | 350 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom Hľadáte

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

490,000 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny poschodový dom v lukratívnej lokalite v Čunove, 286 m2, slnečný pozemok 571 m2

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | - | 286 m²

SaleA- Váš partner v realitách, ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou až 28

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

639,000 € 2234 €/m²

Trojizbový byt v novostavbe vo Veľkom Grobe, 68 m2 plus balkón 26 m2

Reality Veľký Grob

3 izbový byt | - | 68 m²

SaleA-Váš partner v realitách ponúka komfortné bývanie s moderným rukopisom v projekte Srdce Gr

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Grob

158,500 € 2331 €/m²

4-izb. zariadený rodinný dom 1241m2 Dvorníky pri Hlohovci,

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 133 m²

Na predaj zariadený, moderný, nadštandardný, 4-izb. rodinndom „bungalov“,sedlová strecha (poch

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Výhodná cena moderný 2-izb. zariadený byt, 48m2 A.Hlinku PN

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

Zariadený, wellness, 8i- 470m2, pozemok 1840m2, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | - | 470 m²

Ivona Bartíková a SaleA – Váš realitný partner Vám ponúkajú na predaj exkluzívny, priestranný p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RD v obci Stará Myjava aj s pozemkom o výmere 370m2.

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | Hlavná | 50 m²

SalaA váš partner v realitách vám ponúka na predaj malý rodinný dom v lukratívnej obci Stará My

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

75,000 € 1500 €/m²

Rodinný dom v obci Ostrý Grúň s pozemkom a záhradou 4462m2

Reality Ostrý Grúň

Rodinný dom | - | 125 m²

Salea Váš partner v realich ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v tichej a krásnej lokalite

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ostrý Grúň

68,000 € 544 €/m²

5 izbový rodinný dom Kráľov Brod s pozemkom 1617 m2 EXKLUZÍVNE

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | Hlavná | 200 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u nás na predaj 5 izbový rodinný dom o v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

159,000 € 795 €/m²

Pozemok Hrádok pri Piešťanoch1461m2 výstavba 2x rodinný dom

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,461 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj stavebný pozemok pre výstavbu dvoch rodinných

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

96 €/m2 96 €/m2

NOVÉ 3-izbový byt (57,8m2)+balkón (3,5m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

3 izbový byt | - | 64 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (57,8,8m2) s

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

127,500 € 1992 €/m²

Novostavba! 4 izbový rodinný dom, 495m2 Kapria ulica Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Kapria | 101.65 m²

Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov typ- i102 ktorý sa st

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

289,000 € 2843 €/m²

Útulný rodinný dom, 13 m2, garáž, letná kuchyňa, Veľké Ludince, okr. Levice

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

109,990 € 846 €/m²

GARÁŽ S VLASTNÝM POZEMKOM, 19m2, ŽILINA - HLINY IV.

Reality Žilina

Garáž | Vojtecha Spanyola | 19 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojacu garáž v meste Ži

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

37,990 € 1999 €/m²

Slnečný pozemok 812 m2, Hronovce, okr. Levice

Reality Hronovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 812 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok, kde celková výmera pozemku je 812 m2,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hronovce

28,400 € 35 €/m²

DIVINA - REKREAČNÝ POZEMOK O VÝMERE 1436 m2

Reality Divina

Rekreačný pozemok | - | 1,436 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v obci DIVINA, tento pozem

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Divina

17 €/m2 17 €/m2

Veľký 3 Izbový byt, 83 m2, rekonštrukcia, Perecká, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Perecka | 83 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj 3 Izbový byt, 83 m2, Perecká, Levice. Byt sa na

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

123,990 € 1494 €/m²

Rodinný dom, 120 m2, Demandice, okr. Levice

Reality Demandice

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Demandice

31,990 € 267 €/m²

Exkluzívne. Slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Spišská Nová Ves - Ferčekovce o celkoej výmere 720 m2

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 720 m²

Ak ešte rozmýšľate, či si kúpite nový dom,alebo radšej pozemok, tak Salea - Váš partner v reali

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

80,000 € 111 €/m²

Slnečný 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Demandice, okr. Levice

Reality Demandice

3 izbový byt | - | 86 m²

EXKLUZÍVNE!!! SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj 3 izbový byt, 86 m2, balkón, Dem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Demandice

59,990 € 698 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! DOM za cenu GARSÓNKY v obci Tichý Potok

Reality Tichý Potok

Rodinný dom | Hlavná | 96 m²

SALEA Váš partner v realitách ponúka EXKLUZÍVNE DOM so záhradou za cenu GARSÓNKY. Tento romanti

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tichý Potok

79,000 € 823 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30337)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23106)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie