Pozemok pre rodinné domy na predaj, Jahodníky, Martin

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 875 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 875 m², situovaný vo vyhľadávanej lokalite Martin

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Martin

110,000 € 126 €/m²

2-izbový byt na predaj, Žilinská cesta, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 60.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s celkovou plochou 60,6 m² (vrátane balkóna) v Polí

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

155,000 € 2558 €/m²

1-izbový byt na predaj, Žilinská cesta, Ružomberok

Reality Ružomberok

1 izbový byt | 55.3 m²

Na predaj: moderný 1-izbový byt v kompletne zrekonštruovanej budove - novostavbe. Ponúkame na

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

134,000 € 2423 €/m²

Rodinný dom v prestížnej lokalite Do Dielca – ideálny pre veľkú rodinu či dve generácie

Reality Ružomberok

Rodinný dom | 784 m²

Ponúkame priestranný trojpodlažný rodinný dom v Ružomberku. Nachádza sa v pokojnej a vyhľadáva

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

Pozemok Orlové

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Považská Bystri

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

168,858 €

Rodinný dom na predaj, Plevník - Drienové

Reality Plevník-Drienové

Rodinný dom | 600 m²

*****Reality Alpia*****Rodinný dom s veľkým potenciálom na pozemku 600 m² Ponúkame na predaj r

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Plevník-Drienové

Cena dohodou

Pozemok pre rodinný dom na predaj, Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Kríž | 0 m²

Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj krásny rovinatý a slnečný pozemok s veľkým potenciál

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

75,000 €

TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v lokalite Starý Juh

Reality Poprad

3 izbový byt | 68 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Poprad

208,000 € 3059 €/m²

Na predaj skladové priestory v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

199,000 € 201 €/m²

Pozemok so stavebným povolení /3328 m2/ v obci Breziny

Reality Breziny

Pozemok pre rodinné domy | Breziny | 3,328 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Breziny

119,000 € 36 €/m²

Svetlý a priestranný byt na predaj, Žilinská cesta, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 94.6 m²

Moderný 2-izbový byt v novovybudovanom podkroví s veľkou terasou – Ružomberok, Polík Ponúkame

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

200,000 € 2114 €/m²

1-izbový byt SNP

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Sídlisko SNP | 39.3 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na sídlisku SNP. Byt je po čiastočnej rekonš

Publikované: 17.10.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

84,900 € 2160 €/m²

Predaj stavebného pozemku pre rodinný dom – Bzovská Lehôtka /1102 m2/

Reality Bzovská Lehôtka

Pozemok pre rodinné domy | 1,102 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu v obci Bzovská Lehôtk

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bzovská Lehôtka

40 €/m2 40 €/m2

Rodinný dom na predaj, Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 1,738 m²

Hľadáte pohodlný domov v pokojnej lokalite s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Potom pre vás

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

240,000 € 138 €/m²

Rekreačný pozemok na predaj, Kežmarok 1258 m2

Reality Kežmarok

Rekreačný pozemok | Kežmarok | 0 m²

Reality Alpia ponúka na predaj pozemok v blízkosti mesta Kežmarok. Táto lokalita je ideálnym m

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

52,836 €

Zrekonštruovaný - zariadený 3-izbový byt v centre SNV , tichá lokalita

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 68 m²

Reality Alpia ponúka v zastúpení na predaj nehnuteľnosť v meste Spišská Nová Ves – priestranný

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

160,000 € 2353 €/m²

Apartmán s garážovým státím na predaj, Triangel, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 54.1 m²

Ponúkame na predaj zariadený 2-izbový apartmán nachádzajúci sa v apartmánovom dome Triangel na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Donovaly

198,000 € 3660 €/m²

Pozemok na predaj pre rekreačné stavby, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Investičná príležitosť pre developerov v Novej Lesnej V exkluzívnom zastúpení ponúkame na kúpu

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

Cena dohodou

Kozmetický/masérsky salón na postúpenie nájmu, Hrobákova, Petržalka - Háje, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | 39 m²

Ponúkame na postúpenie nájmu pekný priestor pre manikérku, kozmetičku, alebo masérku. Priestor

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

14,000 € 359 €/m²

Výnosná nehnuteľnosť len pár krokov od Aqua Park Gino Paradise Bešeňová

Reality Bešeňová

Rodinný dom | 406 m²

Reality Alpia ponúka na predaj rodinný dom v atraktívnej lokalite obce Bešeňová, len 200 metrov

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bešeňová

368,000 € 906 €/m²

Orná pôda na predaj, Blatnica

Reality Blatnica

Orná pôda | 5,579 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Blatnica o výmere 5579 m2 /cca. 243 m x 23 m/

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

3 €/m2 3 €/m2

Moderné mestské bývanie v srdci mesta Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 73.4 m²

Ponúkame na predaj štýlový a nadštandardný 3-izbový byt s výmerou 74 m², situovaný v kompletne

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

236,000 € 3215 €/m²

Slnečný pozemok 750 m² v záhradkárskej oblasti na predaj

***Reality Alpia*** Na predaj: slnečný pozemok 750 m² v záhradkárskej oblasti. Ponúkame pozemo

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Pozemok na predaj, Pravenec

Reality Pravenec

Pozemok pre rodinné domy | Pravenec | 0 m²

Reality Alpia ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o rozlohe 423 m2 v obci Pravenec- koló

Publikované: 06.06.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

52,000 €

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie