Stavebný pozemok 2 919 m² s panorámou Vysokých Tatier, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 2,919 m²

Pozemok pri lese a Piesočnom potoku, na konci ulice projektu www.topphem.sk. Výmera 2 919 m² (8

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

420,300 € 144 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj pozemok v jedinečnej lokalite Vysokých Tatier- Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Komerčná zóna | Nová Lesná | 70,000 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v jedinečnej lokalite Vysokých Tatier. Pozemok je vhodn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

95 €/m2 95 €/m2

REZERVOVANÉ!!! - RODINNÝ DOM VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Zakladateľov | 590 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť vo Vysokých Tatrách. Rodinná vila sa n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj Tatranský Zrub Timber, Vysoké Tatry, Pozemok 688 m2

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Projekt ponúka variabilitu využitia pre rôzne typy objektov: zrub, štýlový chalet, chata alebo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

639,000 € 4438 €/m²

člen NARKS

Na predaj Tatranský Zrub, Vysoké Tatry, Nová Lesná, Pozemok 688 m2

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

639,000 € 4438 €/m²

člen NARKS

3D / EXKLUZÍVNE / 1 IZBOVÝ APARTMÁN, NOVÁ LESNÁ, 35m2

Reality Nová Lesná

1 izbový byt | Slavkovská | 35 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmá

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Lesná

99,900 € 2854 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný objekt v krásnom prostredí Novej Lesnej vo Vysokých Tatrách

Reality Nová Lesná

Objekt pre obchod | 1 m²

Ponúkame na predaj sypanec v krásnom prostredí miestneho parku v podtatranskej obci Nová Lesná.

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Nová Lesná

85,000 € 85000 €/m²

Pozemok na predaj pre IBV, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Investičná príležitosť pre developerov v Novej Lesnej V exkluzívnom zastúpení ponúkame na kúpu

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

Cena dohodou

Pozemok na predaj pre rekreačné stavby, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

Cena dohodou

Hľadáme pozemok, Nová Lesná a okolie, ponúknite !

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | - | 800 m²

Kancelária Realitné Očko hľadá pre overeneho klienta Pozemok, kde by našiel pokoj a kľudné býva

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Nová Lesná

1 € 0 €/m²

PREDAJ: Rodinný dom Nová Lesná - Vysoké Tatry; cena v RK

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Školská | 198 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom V Novej Lesnej v blízkosti Vysokých T

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

Cena na vyžiadanie

PREDAJ: Investičná príležitosť pozemok; Nová Lesná; 2731 m2; 112.440 €

Reality Nová Lesná

Iný stavebný pozemok | M.R.Štefanika | 2,731 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok v Novej Lesnej s rozlohou 2731m² priamo p

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

112,440 € 41 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Rekreačný dom vo V. Tatrách – nehnuteľnosť, ktorá okamžite generuje príjem

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Vodárenská | 134 m²

CentrumReal ponúka na predaj výnimočný rekreačný dom vo Vysokých Tatrách – nehnuteľnosť, ktorá

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

350,000 € 2612 €/m²

Na predaj Rodinné sídlo v TATRÁCH

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Janka Počúvaja | 700 m²

Jozef Majerník a LEONIDES REAL realitná spoločnosť Vám ponúka na predaj Rodinné sídlo v obci N

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Nová Lesná

850,000 € 1214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

21. Pozemok 814m2 na RD v Novej Lesnej

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 814 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v malebnej podtatrans

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

120,390 € 148 €/m²

Skvelá investícia pozemok na rodinný dom v obci Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 600 m²

Video : youtu.be/6rZRAM21q3o?is=06niVYU5tbOtIzxX Ponúkam na predaj pozemky na výstavbu rodinný

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

150 €/m2 150 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ....19. Pozemok 623 m2 v Novej Lesnej

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 623 m²

REZERVOVANÉ..................Exkluzívne ponúkam na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

93,359 € 150 €/m²

Na predaj pozemky NOVÁ LESNÁ - krásne bývanie ale aj ideálna investícia

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

VIDEO: youtu.be/6rZRAM21q3o?si=5w2CzTPw0LQKyG5- Sarna Ľubomír z realitnej kancelárie ELI REAL

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

150 €/m2 150 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2+kk APARTMÁN, NOVÁ LESNÁ

Reality Nová Lesná

2 izbový byt | Nezadaná | 35.65 m²

Ponúkam vám na prenájom kompletne zariadený dvojizbový apartmán v podtatranskej obci Nová Lesná

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nová Lesná

530 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KOMPLETNE ZARIADENÝ 1+kk APARTMÁN, NOVÁ LESNÁ

Reality Nová Lesná

1 izbový byt | Nezadaná | 21.19 m²

Ponúkam vám na prenájom kompletne zariadený jednoizbový apartmán v podtatranskej obci Nová Lesn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Nová Lesná

360 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok, Nová Lesná, okres Poprad, 650m2 166-14-PEMO

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 650 m²

166-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemky v obci Nová Lesná, okr. Poprad. Jedná sa o pozemky o ve

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

160 €/m2 160 €/m2

Pozemok, Nová Lesná, okres Poprad, 600m2

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 650 m²

164-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemky v obci Nová Lesná, okr. Poprad. Jedná sa o pozemky o veľ

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

160 €/m2 160 €/m2

HALO reality - Predaj, rodinný dom Nová Lesná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

161,200 € 645 €/m²

TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – EXKLUZÍVNY POZEMOK V NAJLUKRATÍVNEJŠEJ ČASTI NOVEJ LESNEJ, VYSOKÉ TATRY

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Zakladateľov | 4,428 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný pozemok s výnimočnou

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 14.07.2025
Pozemky na predaj Nová Lesná

715,000 € 161 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie