1 izbový byt | Sídlisko SNP | 39.3 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na sídlisku SNP. Byt je po čiastočnej rekonš
84,900 € 2160 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Hľadáme súrne pre nášho klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnuteľnosti do 90 00
90,000 € 2500 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²
„Bývanie v srdci mesta – všetko na dosah, stačí vyjsť z dverí! Vyhovuje Vám mestský život, kde
102,500 € 2847 €/m²
1 izbový byt | PB | 1 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 UŽ ČOSKORO V PONUKE 🚧 1 IZBOVÝ BYT | Považská Bystrica Priprav
Cena dohodou
1 izbový byt | Tatranská | 38.12 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii, v Považskej Bystrici, na ulici Ta
111,000 € 2912 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Predaný: 1-izbový byt na predaj v centre Považskej Bystrice na sídlisku Stred – lokalita, ktorá
95,000 € 2714 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.