4 izbový byt | 81 m²
Na predaj priestranný 4-izbový byt v meste Komárno s celkovou výmerou 81 m². Byt sa nachádza na
149,900 € 1851 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt na IV.sídlisku, s rozlohou 57m2 na 6. poschodí. Jadro je pôvodn
85,000 € 1491 €/m²
Rodinný dom | Vlašky | 953 m²
Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený rodinný dom
250,000 € 327 €/m²
Priestor pre sklad | Bystrická cesta | 1,941 m²
Predaj skladového priestoru v Ružomberku – Výborná lokalita a dostupnosť Hľadáte priestrannú h
489,000 € 263 €/m²
Rodinný dom | 804 m²
Ponúkame na predaj priestranný, kompletne podpivničený 6-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v p
190,000 € 236 €/m²
Rodinný dom | 500 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový, montovaný rodinný dom, skolaudovaný v roku 2018, ktorý s
305,000 € 610 €/m²
Rodinný dom | 841 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný dom v obci Liptovské Revúce /841
185,500 € 221 €/m²
Záhradná chatka | 539 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj záhradu so záhradnou chatkou / 539 m2 / v Žiline - Mojšove
33,000 € 61 €/m²
Vidiecky dom | 378 m²
Ponúkame na predaj krásnu, kompletne zrekonštruovanú rekreačnú chatu v atraktívnej lokalite Sno
249,000 € 659 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 189 m²
Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásnom horskom prostredí uprostred lesa s nádherným výhľadom
69,000 € 365 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre
209,000 € 2944 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,167 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 3167 m2 v katastri obce Bytčica, - k poz
80 €/m2 80 €/m2
Rodinný dom | Pribylina | 285 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej, vyhľadávanej rekreačnej oblasti na Liptove - v obc
Cena dohodou
Lúka, pasienok | 4,923 m²
Hľadáte skvelú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Dolný Ka
132,921 € 27 €/m²
3 izbový byt | 87.5 m²
Reality Alpia ponúka na predaj 3- izbový byt. Byt sa nachádza v kľudnej lokalite s výbotnou do
92,000 € 1051 €/m²
Orná pôda | 0 m²
Predaj: Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov? Ponúkame na predaj slnečný pozemok s krásn
64,000 €
Vidiecky dom | 547 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný dom v obci Zázrivá na pozemku o
339,900 € 621 €/m²
Apartmán | 62 m²
Reality Alpia vám exklzívne ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt na Kopčianskej ulici v brati
209,000 € 3371 €/m²
Objekt pre obchod | 173 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj päť podlažný staromestský polyfunkčný dom v historickom ce
615,000 € 3555 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 662 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľadom o výmere 662 m
95,000 € 144 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Liptovská Lúžna | 538 m²
V turisticky vyhľadávanej lokalite Liptovská Lúžna ponúkame na predaj chalupu s oslnivým pozemk
120,000 € 223 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny pozemok pre rodinný dom / 735 m2 / v Žiline - mests
Cena dohodou
3 izbový byt | 67 m²
Slnečný a priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Martin – Košúty 2. Hľ
163,000 € 2433 €/m²
1 izbový byt | Bojnice | 31.8 m²
Investičná príležitosť v srdci Bojníc: 1 - izbové byty v projekte ,,APARTMÁNY BOJNICE" - ,, APA
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.