Vidiecky dom | 547 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný dom v obci Zázrivá na pozemku o
339,900 € 621 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 189 m²
Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásnom horskom prostredí uprostred lesa s nádherným výhľadom
69,000 € 365 €/m²
Záhradná chatka | 226 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku / 17 m2 / s pozemkom / 209 m2 / v záhradkár
39,900 € 177 €/m²
Pozemok pre reklamu | 0 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok s výmerou 3 092 m² v katastrálnom území o
210,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný investičný pozemok o veľkosti 1578 m2 v katastri o
Cena dohodou
Rodinný dom | 594 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj tehlovú novostavbu, bungalov s garážou a so záhradou /594
Cena dohodou
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame moderný 3-izbový byt v novostavbe na sídlisku Západ s loggiou a pivnicou, ideálny pre
209,000 € 2944 €/m²
Rodinný dom | 424 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 424 m2 v obci Ochodnica,
158,000 € 373 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj krásny pozemok pre rodinný dom / 735 m2 / v Žiline - mests
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 3,167 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj pozemok o výmere 3167 m2 v katastri obce Bytčica, - k poz
80 €/m2 80 €/m2
3 izbový byt | 72 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 /
159,000 € 2208 €/m²
3 izbový byt | 90 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný priestranný 3-izbový byt /90 m2/ s dvomi bal
279,000 € 3100 €/m²
4 izbový byt | 147 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný 4-izbový byt / 184 m2 / v okrajovej časti ob
Cena dohodou
Apartmán | 62 m²
Reality Alpia vám exklzívne ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt na Kopčianskej ulici v brati
209,000 € 3371 €/m²
Objekt pre obchod | 173 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj päť podlažný staromestský polyfunkčný dom v historickom ce
615,000 € 3555 €/m²
3 izbový byt | Šarovce | 72 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt v obci Šarovce, okres Levice. Rozloha bytu je 72m2, v osobnom v
55,000 € 875 €/m²
Rodinný dom | 600 m²
Hľadáte miesto, kde bude mať vaša rodina dostatok priestoru, súkromia aj spoločných chvíľ? V po
249,000 € 415 €/m²
Priemyselná zóna | 4,965 m²
Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v novej priemyselno obchodnej časti Komárna, iba pár min
670,000 € 135 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce. Plocha pozemku má výmeru 1 600 m²
139,800 €
Záhrada | 0 m²
Predám záhradný pozemok pri potoku – Tomčany, 540 m², krásny výhľad na Veľkú Fatru Ponúkam na
33,000 €
Obchodné priestory | 13,828 m²
Máte záujem o jedinečnú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný areál
330,000 € 24 €/m²
Rodinný dom | 800 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový poschodový rodinný dom v pokojnej obci Strekov, ktorý č
44,900 € 56 €/m²
Priestor pre sklad | 992 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln
305,000 € 307 €/m²
Priestor pre sklad | 992 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - obchodné priestory v Hurbanove Nehnuteľn
123,000 € 124 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.