Apartmán na predaj VIA JASNÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 34.2 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 4561 €/m²

Rodinný dom s krásnym výhľadom, terasou a záhradou – Ružomberok, Satelity

Reality Ružomberok

Rodinný dom | 423 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Satelity – ul. J.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

185,000 € 437 €/m²

Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa

Reality Osturňa

Chalupa, rekreačný domček | 1,000 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa Rea

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osturňa

73,000 € 73 €/m²

Tradičný vínny dom s vlastným viničom v Bátorových Kosihách

Reality Bátorove Kosihy

Vidiecky dom | 999 m²

Ponúkame Vám na predaj tradičný vínny dom s vlastným viničom v malebnej obci Bátorove Kosihy, k

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

25,900 € 26 €/m²

Rodinný dom na predaj, Bodice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Bodice | 842 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

298,000 € 354 €/m²

Nový, 5 izbový rodinný dom na predaj, Necpaly

Reality Necpaly

Rodinný dom | 967 m²

Ponúkame na predaj nový, 5 izbový, moderný, dvojpodlažný rodinný dom v lokalite Necpaly. Kolaud

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Necpaly

349,000 € 361 €/m²

Rozostavaná rekreačná chata na predaj – Vyšná Boca

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | 565.5 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej lokalite – Vyšná Boca. Chata sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

98,000 € 173 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom a garážou v obci Šárovce

Reality Šarovce

3 izbový byt | Šarovce | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v obci Šarovce, okres Levice. Rozloha bytu je 72m2, v osobnom v

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Šarovce

55,000 € 875 €/m²

Na predaj krásna novostavba na kľúč v Kameničnej

Reality Kameničná

Rodinný dom | 600 m²

Hľadáte miesto, kde bude mať vaša rodina dostatok priestoru, súkromia aj spoločných chvíľ? V po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Kameničná

249,000 € 415 €/m²

Lukratívny pozemok pri moste Monoštor v priemyselnej oblasti Komárna

Reality Komárno

Priemyselná zóna | 4,965 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v novej priemyselno obchodnej časti Komárna, iba pár min

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

670,000 € 135 €/m²

Na predaj LUKRATÍVNÝ STAVEBNÝ POZEMOK KOMÁRNO - Hadovce

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce. Plocha pozemku má výmeru 1 600 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

139,800 €

Záhrada na predaj, Tomčany

Reality Martin

Záhrada | 0 m²

Predám záhradný pozemok pri potoku – Tomčany, 540 m², krásny výhľad na Veľkú Fatru Ponúkam na

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Martin

33,000 €

Znížená cena! Na predaj podnikateľský objekt v Trávniku, okres Komárno

Reality Trávnik

Obchodné priestory | 13,828 m²

Máte záujem o jedinečnú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný areál

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Trávnik

330,000 € 24 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom v pôvodnom stave v obci Strekov

Reality Strekov

Rodinný dom | 800 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový poschodový rodinný dom v pokojnej obci Strekov, ktorý č

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Strekov

44,900 € 56 €/m²

Na predaj skladové priestory s predajňou v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - trojposchodovú budovu v Hurbanove, ideáln

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

305,000 € 307 €/m²

Na predaj obchodné priestory v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Priestor pre sklad | 992 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - obchodné priestory v Hurbanove Nehnuteľn

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

123,000 € 124 €/m²

Rodinný dom na predaj, Malá Čierna

Reality Malá Čierna

Rodinný dom | Malá Čierna | 650 m²

Reality Alpia: Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastnej realizácie? Ponúkame na predaj rodi

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Malá Čierna

43,000 € 69 €/m²

Pozemok na predaj

Reality Malá Čierna

Pozemok pre rodinné domy | Malá Čierna | 0 m²

Reality Alpia: Stavebný pozemok v tichej lokalite Malej Čiernej - Ideálny pre váš nový domov! H

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Malá Čierna

40,000 €

ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj registrovaná vinica vo vinohradníckej oblasti v Bátorových Kosihách

Reality Bátorove Kosihy

Orná pôda | Bátorove Kosihy | 0 m²

Ponúkame na predaj vinicu vo vinohradníckej oblasti v Bátorových Kosihách o výmere 3000 m2. Poz

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bátorove Kosihy

20,000 €

Rekonštruvaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt sa nachádza v ok

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Komárno

87,900 € 1516 €/m²

Čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 0 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Stavebný pozemok na predaj, Veľká Čierna

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom / 1003m2 / v obci Veľká Č

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

50,150 €

Nadrozmerný byt na predaj v centre mesta, ul.Moyzesova, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 220 m²

Ponúkame na predaj výnimočný nadrozmerný 6 izbový byt + kuchyňa nachádzajúci sa v centre mesta,

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 1136 €/m²

2-izbový byt na predaj vo vyhľadávanej lokalite Sever

Reality Martin

2 izbový byt | 60.2 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Sever, ktor

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Martin

116,000 € 1927 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23028)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie