IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.251m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,251 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.888m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,888 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Investičný stavebný pozemok 4.115m2, Svinná

Reality Svinná

Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,115 m²

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Svinná

37 €/m2 37 €/m2

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 190.000€, B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Cena ne

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

Na predaj Rekreačný pozemok v blízkosti Púchova- 3432 m2

Reality Nimnica

Rekreačný pozemok | Nimnica | 3,432 m²

AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 3432 m2 v obci Nimnica, kt

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

20,000 € 6 €/m²

člen NARKS

AstonReal: na predaj stavebný pozemok s projektom - Osturňa

Reality Osturňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,776 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v malebnej obci Osturňa s možnosťou výstavby

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Osturňa

65,000 € 37 €/m²

člen NARKS

Moderný nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe na Námestí slobody

Reality Púchov

2 izbový byt | Námestie slobody | 45 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj elegantný nadštandardne zariadený 2-izbový byt situovaný v kvali

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Púchov

201,000 € 4467 €/m²

člen NARKS

AstonReal: ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom Spišský Štvrtok

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 331 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou v obci Spi

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

Cena dohodou

člen NARKS

Veľkorysý rodinný dom v tichej časti kde sa príroda stará o komfort

Reality Streženice

Rodinný dom | Štepnická | 200 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s dvojgarážou a terasou v pokojnej časti Streženice. Do

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Streženice

399,900 € 2000 €/m²

člen NARKS

NOVÝ: 1i byt po úplnej rekonštrukcii s komplet novým zariadením na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | THK | 30 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ: 1 izbový byt 30 m2, (typ BAURING), na 3/9 poschodí. Byt je po novej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 4997 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

AstonReal: PREDANÉ 3 - izbový byt o výmere 68 m2 s loggiou po rekonštrukcii, Spišská Nová V

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: 3i byt s balkónom, čiastočná rekonštrukcia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi. Celková rozloha bytu

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

120,000 €

člen NARKS

ZRUBOVÁ CHATA v krásnej lokalite pod TATRAMI, Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

AstonReal ponúka na predaj ZRUBOVÚ CHATU v lokalite Veľká Lomnica (Vysoké Tatry) v areáli Natur

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS

RODINNÝ DOM, pozemok 520m2, centrum BANSKEJ BYSTRICE, cena v RK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Komenského | 185 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom. Dom sa nac

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt z balkónom 65 m2, Valaská, okres Brezno

Reality Valaská

3 izbový byt | Švermova | 65 m²

AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt v obci Valaská, okres Brezno. Pôvodný stav umožní nové

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Valaská

70,000 € 1160 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok: rozloha: 4236 m2, Brusno - krásny výhľad

Reality Brusno

Rekreačný pozemok | Pod Dubinkou | 4,236 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely o r

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Brusno

149,500 € 35 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 54 m2, Poprad - Západ, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 54 m², Poprad - Komenského Vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj STAVEBNÝ:POZEMOK v Skalici

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

AstonReal ponúka v zastúpení na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu. Umiestnený je vo vi

Publikované: 22.01.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

79,000 € 53 €/m²

člen NARKS

Predaj: 1 izbový byt - 38m2, L. Svobodu, SKALICA

Reality Skalica

1 izbový byt | L. Svobodu | 38 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 1.izbový BYT v Skalici na ulici L. Svobodu. Nachádz

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Skalica

73,900 € 1945 €/m²

člen NARKS

Predaj: POZEMOK 4471m2 vo Vrádišti, vhodný na komerčné využitie

Reality Skalica

Komerčná zóna | Vrádište | 4,471 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj POZEMOK o výmere 4471m2 v obci Vrádište. Pozemok je vhodn

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

člen NARKS

komerčný priestor 24 m2, v centre B. Bystrice, Nám. Slobody

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 24 m²

AstonReal ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K2, Námestie slobody 8, komerčný priestor o

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

221 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom LUXUSNÝ 3 a pól izbový byt v Rotunde s parkovaním

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 70 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom luxusný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, s veľkou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PREDAJ – 2-izb. byt, 36 m2 + veľká lodžia, Vlčie hrdlo - Ružinov, výborný ako štartovací byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 35.59 m²

Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný a veľmi príjem

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 3793 €/m²

PREDAJ – Športovo–rekreačný areál, 2 ha, Hamuliakovo, motel, tenis

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Poľná | 19,972 m²

Spoločnosť BHS Reality, s.r.o., ponúka na predaj milovníkom športu, chovu (napr. koní, oviec a

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 08.02.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

70 €/m2 70 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Rodinné domy na predaj (22998)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie