Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 5,036 m²
AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo
27 €/m2 27 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 6,496 m²
AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj 2 investičné rovinaté stavebné poze
27 €/m2 27 €/m2
Priestor pre sklad | 150 m²
Aston Real ponúka na prenájom skladový priestor na Zlatovskej ulici v priemyselnej časti mesta
700 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 4,399 m²
Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (75m x 55m) o rozlohe 4399 m2 v Košútoch
62 €/m2 62 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,321 m²
Exkluzívne Astonreal ponúka na predaj Stavebný pozemok (181m x 46m) o rozlohe 8321 m2 v Dolnom
55 €/m2 55 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 673 m²
4 Stavebné pozemky s výhľadom na Vysoké Tatry – prvé dva už od 80 €/m² ASTONREAL – EXKLUZÍVNE
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Martine. Cena nehnuteľnos
110,000 €
Rodinný dom | Horovce | 93 m²
AstonReal ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov, ktorý sa nachádz
194,000 € 2086 €/m²
Rodinný dom | Osloboditeľov | 360 m²
AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky
248,000 € 689 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 2,070 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 2.070 m2, vo vlastníctve jedného ma
51,750 € 25 €/m²
4 izbový byt | Chabenecká | 90 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v časti: Rudlov
265,000 € 2944 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vieska Bezdedov | 2,699 m²
AstonReal ponúka na predaj Investičné/ Developerské pozemky na výstavbu rodinných domov v dostu
139,000 € 52 €/m²
Rodinný dom | Topoľová | 131 m²
AstonReal ponúka na predaj rodinného domu vo vyhotovení holodom. Priestranný štvorizbový rodin
283,000 € 2160 €/m²
Rekreačný pozemok | 6,877 m²
AstonReal Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok s nádherným výhľadom v obci Horná Breznica. Ho
34,000 € 5 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 1-izbový byt v Trenčíne. Cena nehnuteľn
90,000 €
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj CHALUPU v REKREAČNEJ oblasti - TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ. Ch
199,000 € 1244 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,500 m²
AstonReal Vám ponúka investičnú príležitosť v meste TORNAĽA. Jedná sa o starý MLYN, ktorý je mo
315,000 € 210 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnut
85,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,251 m²
27 €/m2 27 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,888 m²
AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný stavebný pozemok určený
32 €/m2 32 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Svinná | 4,115 m²
37 €/m2 37 €/m2
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Cena ne
190,000 €
Rekreačný pozemok | Nimnica | 3,432 m²
AstonReal Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný pozemok o výmere 3432 m2 v obci Nimnica, kt
20,000 € 6 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,776 m²
AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v malebnej obci Osturňa s možnosťou výstavby
65,000 € 37 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.