Súrne hľadám pre klienta NOVOSTAVBU 2-izbového bytu POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | JUH | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta byt v novostavbe. Najradšej 2-izbový. Uprednostňujeme b

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

199,000 € 3685 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Hľadám pre klienta 1-izbový byt novostavbu POPRAD

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

AstonReal hľadá pre konkrétného klienta v Poprade pekný 1-izbový byt, ale môže byť aj väčší. M

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

190,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a Predáme aj vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom st

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 678 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný pozemok mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný Kub

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

Moderný nadštandardný 2-izbový byt v novostavbe na Námestí slobody

Reality Púchov

2 izbový byt | Námestie slobody | 45 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj elegantný nadštandardne zariadený 2-izbový byt situovaný v kvali

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Púchov

201,000 € 4467 €/m²

člen NARKS

AstonReal: ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom Spišský Štvrtok

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 331 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s dvojgarážou v obci Spi

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

Cena dohodou

člen NARKS

PREDAJ: Rekreačný pozemok v obci Horná Breznica- 6877m2

Reality Horná Breznica

Rekreačný pozemok | 6,877 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok s nádherným výhľadom v obci Horná Breznica. Ho

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Horná Breznica

34,000 € 5 €/m²

člen NARKS

NOVÝ: 1i byt po úplnej rekonštrukcii s komplet novým zariadením na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | THK | 30 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ: 1 izbový byt 30 m2, (typ BAURING), na 3/9 poschodí. Byt je po novej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 4997 €/m²

člen NARKS

CHALUPA v rekreačnej oblasti TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ

Reality Zázrivá

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj CHALUPU v REKREAČNEJ oblasti - TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ. Ch

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

199,000 € 1244 €/m²

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme pre klienta 1i bytd o 85.000€, P. Bystrica

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnut

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

85,000 €

člen NARKS

Investičný apartmán Vysoké Tatry - Hrebienok Resort II - 78,57 m2,

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 65.26 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

628,167 € 9391 €/m²

člen NARKS

Rekreačný apartmán Vys. Tatry- HREBIENOK RESORT I. - 92 m2 -3-izbový

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

495,000 € 7330 €/m²

člen NARKS

PREDAJ Rodinný dom Spišský Štvrtok 4 spalne

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rodinný dom v Spišskom Štvrtku.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

138,000 € 1015 €/m²

člen NARKS

Veľkorysý rodinný dom v tichej časti kde sa príroda stará o komfort

Reality Streženice

Rodinný dom | Štepnická | 200 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom s dvojgarážou a terasou v pokojnej časti Streženice. Do

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Streženice

399,900 € 2000 €/m²

člen NARKS

AstonReal: na predaj stavebný pozemok s projektom - Osturňa

Reality Osturňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,776 m²

AstonReal ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v malebnej obci Osturňa s možnosťou výstavby

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Osturňa

65,000 € 37 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

AstonReal: PREDANÉ 3 - izbový byt o výmere 68 m2 s loggiou po rekonštrukcii, Spišská Nová V

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: 3i byt s balkónom, čiastočná rekonštrukcia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi. Celková rozloha bytu

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

120,000 €

člen NARKS

Rekreačný apartmán - Vysoké Tatry- Hrebienok Resort I. - 92,48 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách -

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

470,000 € 6960 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE Stavebný pozemok 675m² Žakovce

Reality Žakovce

Pozemok pre rodinné domy | Zakovce | 675 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANE Stavebný pozemok s rozlohou 6

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

58,000 € 86 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM Priestory Poprad - Námestie Sv.Egídia - prízemie - 35 m2

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 35 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom priestory v budove Alfa priamo na námestí

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

280 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDANÉ Stavebný pozemok 1435m2 Malý Lipník, okr.Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,435 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANÉ Stavebný pozemok v krásnej

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Stará Ľubovňa

32 €/m2 32 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 5.036m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 5,036 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinaté investičné stavebné pozemky 6.496m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 6,496 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj 2 investičné rovinaté stavebné poze

Publikované: 03.11.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.251m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,251 m²