997902 (JuTqKeIcN6P) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 14. 05. 2026

NOVÝ: 1i byt po úplnej rekonštrukcii s komplet novým zariadením na THK

THK
Banská Bystrica • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

149,900 € 4997 €/m²

Základné informácie

Druh:
1 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
30 m²
Info
AstonReal ponúka na PREDAJ: 1 izbový byt 30 m2, (typ BAURING), na 3/9 poschodí. Byt je po novej kompletnej rekonštrukcii a úplne nové zariadenie, aj nové spotrebiče vstavané v novej kuchynskej linke. Bytový dom je po kompletnej rekonštrukcii s novým výťahom.

LOKALITA: Obľúbená, Tichá, obklopená zeleňou, na ulici THK v Banskej Bystrici, výborná dostupnosť do centra mesta, do prírody, ako aj na výpadovku R1. Kompletná občianska vybavenosť, zastávka MHD 100 m od bytu.

DISPOZÍCIA: vstup do bytu cez nové bezpečnostné dvere aj so zárubňou, ďalej vstupná chodba so šatníkovou skriňou, kúpeľňa: sprchový kút, umývadlo s odkladacím priestorom, zrkadlo a WC - všetko nové, nepoužité. Kuchyňa: kuchynská linka vybavená elektrospotrebičmi - elektrická varná doska, vstavaná mikrovlnná rúra a elektrická rúra, chladnička s mrazničkou a práčka - tiež všetko nové, nepoužívané. Priestranná obývacia izba ponúka plnohodnotný oddychový aj spací priestor - nový nábytok.

Byt je bez ťarchy, predajom okamžite voľný, v cene bytu je zahrnuté aj kompletné nové zariadenie a spotrebiče, ako je na fotkách.

Uvedená predajná cena zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu správneho poplatku na katastri a overovanie u notára, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania aj zabezpečenie najvýhodnejšej hypotéky.

Pre viac informácií, alebo si dohodnúť termín obhliadky nehnuteľnosti, ma prosím neváhajte kontaktovať: tel.: 0911 511 717, email: ujhazy@astonreal.sk

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
30 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
3

Počet nadzemných podlaží:
9

Rok výstavby:
1981

Počet izieb / miestností:
1

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
B

Vybavenie:
Pivnica, Vonkajšie parkovacie miesto, Výťah

Zariadenie:
Zariadené kompletne
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Karol Ujházy - Banská Bystrica

AstonReal s.r.o.

AstonReal s.r.o.

Horná 32 • 97401, Banská Bystrica
Celá ponuka spoločnosti

149,900 € 4997 €/m²

Kontakt na predajcu

Karol Ujházy - Banská Bystrica

člen NARKS
AstonReal s.r.o.