PREDANÉ, ozvite sa mi a Predáme aj vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom st

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj rekreačný pozemok v časti BEŇOVA LEHOTA, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | Beňová Lehota | 678 m²

AstonReal ponúka na predaj rekreačný pozemok mestskej časti obce Beňova Lehota, okres Dolný Kub

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

65 €/m2 65 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj veľký dvojp

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 4 izb. byt v časti Podlavice - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt v časti Podlavice v Banskej Bystrici. Cena závisí od s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 €

člen NARKS

Predaj! garáž v obci Liptovské Kľačany okres Lipt. Mikuláš

Reality Liptovské Kľačany

Garáž | Nezadaná | 25 m²

AstonReal ponúka na predaj garáž v obci Liptovské Kľačany okres Liptovský Mikuláš. Na predaj ga

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Liptovské Kľačany

20,000 € 800 €/m²

člen NARKS

Hľadám súrne byt VYSOKÉ TATRY - SIBÍR -

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nový Smokovec - Sibír | 70 m²

AstonReal hľadá pre svojho klienta byt vo Vysokých Tatrách - len na Sibíri. Môže to byť 2, aleb

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Vysoké Tatry

250,000 € 3571 €/m²

člen NARKS

Súrne hľadám pre klienta NOVOSTAVBU 2-izbového bytu POPRAD

Reality Poprad

2 izbový byt | JUH | 54 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta byt v novostavbe. Najradšej 2-izbový. Uprednostňujeme b

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

199,000 € 3685 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Hľadám pre klienta 1-izbový byt novostavbu POPRAD

Reality Poprad

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

AstonReal hľadá pre konkrétného klienta v Poprade pekný 1-izbový byt, ale môže byť aj väčší. M

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

190,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

PREDAJ! INVESTIČNÝ BYT v Demänovej " VIA JASNÁ "

Reality Demänovská Dolina

1 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj elegantný investičný byt, situovaný v prestížnom rekreačn

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

185,000 € 5217 €/m²

člen NARKS

Apartmán - HREBIENOK RESORT II. -St.Smokovec -74 m2, odp.DPH

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec, novostavbu apartmánu v HREBI

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

591,630 € 10307 €/m²

člen NARKS

Súrne kúpim 3-izbový byt POPRAD - juh, s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Juh | 68 m²

AstonReal hľadá pre konkrétneho klienta, súrne 3-izbový byt. Môže byť len čiastočne prerobený.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na kúpa Poprad

155,000 € 2279 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rekreačný apartmán - Vysoké Tatry- Hrebienok Resort I. - 92,48 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách -

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

470,000 € 6960 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE Stavebný pozemok 675m² Žakovce

Reality Žakovce

Pozemok pre rodinné domy | Zakovce | 675 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : REZERVOVANE Stavebný pozemok s rozlohou 6

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Žakovce

58,000 € 86 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM v obci ISTEBNÉ, Dolný Kubín, pozemok 1643 m2

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | 120 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci ISTEBNÉ, len 7 km od okresného mesta Dolný Kubín.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

185,000 € 1542 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE–Moderný 3 izb. 91m2 byt v novost. s 2 balk.a garaž. státím

Reality Poprad

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 77.76 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na predaj : Moderný a priestranný 3 izbový byt v NOVOS

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Poprad

279,000 € 3588 €/m²

člen NARKS

APARTMÁN VYSOKÉ TATRY- TATRANSKÁ ŠTRBA - 72 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Tatranská Štrba | 56 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán v atraktívnej lokalite Vysokých Tatier -Ta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

240,000 € 4286 €/m²

člen NARKS

Luxusný apart. Veľká Lomnica 7 izieb, 321 m2, možný odp.DPH

Reality Veľká Lomnica

Apartmán | 256 m²

EXKLUZÍVNE - AstonReal ponúka na predaj vo Vysokých Tatrách - Veľká Lomnica, luxusný apartmán.

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

725,000 € 2832 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM Priestory Poprad - Námestie Sv.Egídia - prízemie - 35 m2

Reality Poprad

Obchodné priestory | Námestie Svätého Egídia | 35 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponúka na: prenájom priestory v budove Alfa priamo na námestí

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

280 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj RODINNÝ DOM v obci Likavka, Ružomberok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci Likavka, len 3 km od okresného mesta Ružomberok.

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

115,000 € 1388 €/m²

člen NARKS

Predaj! 2-izbový byt s balkónom v apartmánovom dome, Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²

AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

140,000 € 3043 €/m²

člen NARKS

Investičný apartmán Vysoké Tatry - Hrebienok Resort II - 78,57 m2,

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 65.26 m²

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

628,167 € 9391 €/m²

člen NARKS

Rekreačný apartmán Vys. Tatry- HREBIENOK RESORT I. - 92 m2 -3-izbový

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Starý Smokovec | 67.53 m²

Exkluzívne AstonReal ponúka na predaj rekreačný apartmám vo Vysokých Tatrách - Starý Smokovec v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

495,000 € 7330 €/m²

člen NARKS

PREDAJ Rodinný dom Spišský Štvrtok 4 spalne

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Exkluzívne ponúka na predaj : Rodinný dom v Spišskom Štvrtku.

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

138,000 € 1015 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Komplet moderne a pekne zrekonštruovaný Kežmarok-Žakovce

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Žakovce | 310 m²

AstonReal Maklér: Karol Linkesch Ponuka na predaj : Rodinný dom v obci Žakovce. Dom je komple

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

289,999 € 935 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (747)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30334)
Rodinné domy na predaj (22998)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie