Hľadáme súrne rodinný dom pre klientov v Chorvátskom Grobe!!

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Konopná | 1 m²

!!!!Súrne hľadáme pre klientov rodinný dom v Chorvatskom Grobe. Rozpočet do 400 000 eur. Ak

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

400,000 € 400000 €/m²

BYTOČ RK - 2-izb. byt s verandou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 2553 €/m²

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ

Reality Veselé

Rodinný dom | - | 70 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veselé pri Piešťanoch. Dom sa na

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veselé

145,000 € 2071 €/m²

NA PRENÁJOM MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT VEĽKÁ LOMNICA, VYSOKÉ TATRY

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | - | 60 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt - Vysoké Tatry, Veľká Lomnica

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

699 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj rodinného domu s garážou a altánkom v meste Krompachy

Reality Krompachy

Rodinný dom | Robotnícka ulica 805/17 | 223 m²

MELEGA & PARTNERS – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj útulný rodinný dom s boh

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Krompachy

180,000 € 807 €/m²

Na predaj 4 izbová moderná novostavba 15 km od Komárna obec VIRT

Reality Virt

Rodinný dom | Virt | 105 m²

KOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA !!!! Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú modernú novostavbu tipu BUNGALOV

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Virt

225,000 € 2143 €/m²

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ

Reality Trnava

1 izbový byt | Terézie Vansovej | 37 m²

Na predaj ponúkame väčší a moderne zariadený 1.izbový byt s balkónom, pivnicou a vlastným parko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,000 € 4514 €/m²

Predám stavebný pozemok 1178 m2 v novej ulici HURBANOVO

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovo | 1,178 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebý pozemok na výstavbu rodinného domu v meste Hurbanovo v novej štv

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

74,180 € 63 €/m²

HOMreal. sk / Kancelárske priestory na prenájom v centre Trnavy s parkovaním.

Reality Trnava

Administratívny objekt | Halenárska | 137 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v centre Trnavy na Halenárskej ulici. Tento

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dvojgeneračný rodinný dom Vojtechovce, pozemok 1813 m2

Reality Nový Život

Rodinný dom | - | 280 m²

Ponúkame na predaj priestranný, 9 izbový tehlový rodinný dom v obci Nový Život - časť Vojtechov

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nový Život

359,000 € 1282 €/m²

PRENAJATÉ! Prenájom 1,5 izbový byt Karpatská ul, Kuzmányho- Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 40 m²

Solidreal ponúka exkluzívne na prenájom krásny moderný 1,5 izbový byt + balkón, ktorý sa nachád

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na prenájom 1 izbový byt | Trenčín, Legionárska ul. | balkón

Reality Trenčín

1 izbový byt | Legionárska | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, priestranný 1 izbový byt v Trenčíne vo vyhľadávanej lokalite Dl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 1i byt s balkónom; 41,02 m2; POPRAD; 124.200€

Reality Poprad

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 45.52 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj jednoizbový byt v meste Poprad, na ul

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Poprad

124,200 € 2728 €/m²

PREDAJ: Stavebný pozemok so stavebným povolením a IS; 900 m2;Gánovce; 205.000 €

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 900 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Gánovce (okres Poprad) s

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

205,000 € 228 €/m²

Jeden z najkrajších pozemkov v Limbachu - Na Vyhliadke

Reality Limbach

Pozemok pre bytovú výstavbu | Silvánska | 1,624 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v obci Limbach, lokalita Na Vyhliadke (Silvánska

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

395 €/m2 395 €/m2

REZERVOVANÉ | Rodinný dom 4 izb. s garážou A | Hrušková ul., Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hrušková | 165 m²

Rodinný dom A - REZERVOVANÉ | Rodinný dom B - voľné V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hr

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trenčín

366,200 € 2219 €/m²

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s vlastným lesíkom v Dunakiliti.

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, kompletne zrekonštruobaný 4-izbový rodinný dom na pozemku o

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

329,000 € 1828 €/m²

Ihneď voľný, rodinný dom len 10 minút od kúpeľného mesta Dudince.

Reality Hrkovce

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii (rok 2006), nachádzajúci sa v ob

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hrkovce

130,000 € 1083 €/m²

Developerský pozemok Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Nová príležitosť pri Dunajskej Strede!!! Pozemky na výstavbu rodinných alebo bytových domov sú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

ZĽAVA!!! Predaj -rodinný dom + zrub - MÝTO POD ĎUMBIEROM, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chata, drevenica, zrub | 336 m²

PREDAJ – Priestranný dom na pokojnom mieste v Mýte pod Ďumbierom, Nízke Tatry Predstavte si

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

374,999 € 1116 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

107 m² za 314 990 € – 4-izbová Novostavba v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

🔥 107 m² ZA 314 990 €? VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KTORÝ NEMÁ KONKURENCIU 🏡 Bývanie, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Bratislavská | 93.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt v obľúbenej bratislavs

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

339,000 € 3637 €/m²

BYTOČ RK - 6-izb RD so záhradou v Taliansku na ostrove Grado

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj krajný, r

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

350,000 € 1423 €/m²

Šamorín - predaj 3. izb. bytu s rozlohou 100m2 v uzamknutom dvore.

Reality Šamorín

3 izbový byt | - | 100 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí tehlovej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,000 € 2590 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23026)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie