NOVINKA: 7 izbový rodinný dom s veľkým pozemku za domom, BA Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

525,000 € 2333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVINKA: klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe s veľkou loggiou – Slnečnice, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Béžová | 32.68 m²

NOVINKA NA TRHU Predstavujeme vám štýlový a prakticky riešený 1-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

172,000 € 5263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BEZ PROVÍZIE: Krásne zrekonštruovaný 3 izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Toryska | 65 m²

NOVINKA NA TRHU 🏡 Na prenájom: štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Toryská ulic

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj rozsiahly dom na Hlavnej ulici v Prešove.

Reality Prešov

Objekt pre obchod | Hlavná | 1,370 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly dom s veľkým potenciálom na Hlavnej ulici v Prešove, ktorý pozostá

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Prešov

749,990 € 547 €/m²

3 izb.,pôvodne 4 izbový byt Slávičie údolie s garážou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

PRIESTRANNÝ BYT S GARÁŽOU V SRDCI SLÁVIČIEHO ÚDOLIA – STARÉ MESTO Ponúkame na predaj priestra

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 3600 €/m²

Novostavba Rodinného domu s garážou v Rišnovciach .

Reality Nitra

Rodinný dom | Risnovce | 130 m²

Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

269,700 € 2075 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj nebytový priestor.

Reality Svidník

Obchodné priestory | Arm. gen. Svobodu | 78 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor vo Svidníku v obchodnom centre, na 1. poschodí. S veľkos

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Svidník

49,990 € 641 €/m²

Ponúkame priestranný 3‑izbový byt po rekonštrukcii v tichej lokalite KN

Reality Komárno

3 izbový byt | Priateľstva | 62.5 m²

Na predaj ponúkame vkusne zrekonštruovaný, svetlý 3‑izbový tehlový byt s výmerou 62,5 m², ktorý

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1358 €/m²

Slnečný pozemok na predaj v rekreačnej oblasti v Lipovciach.

Reality Lipovce

Rekreačný pozemok | x | 4,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok cca 4000m2 v obci Lipovce v rekreačnej oblasti, vzdialená 27km od ok

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lipovce

49,000 € 12 €/m²

Obchodno-skladový priestor so vstavanou administratívnou časťou 715 m2, Púchovská ul.

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Púchovská | 715 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodno-skladovací priestor s kancelárskym zázemím o celkovej výmere

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Vykurovaný skladový priestor na prenájom - 300 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 300 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa budete cítiť ako doma od prvého dňa.

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 200 m²

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa bude

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

215,000 € 1075 €/m²

Exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s garážou a parkovacím miestom v tichej a príjemnej lokalite Topoľčany - Velušovce za super cenu

Reality Topoľčany

4 izbový byt | - | 98 m²

Exkluzívne: Váš nový domov okres Topoľčany obec Velušovce – priestranný 4-izbový byt s dušou a

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

1 € 0 €/m²

„Investuj pri mori" – 300+ apartmánov v Bulharsku aj Na splátky

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj (aj na splátky) rôzne apartmány pri mori (štúdia, 2+kk, 3+kk a 4+kk)

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestory pre šport a fyzioterapiu na prenájom - 106 m2 a 112 m2, OBC Tomášikova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 106 m²

Ponúkame Vám na prenájom pripravené priestory vhodné pre športové a pohybové aktivity, fitness,

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,459 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný, klimatizovaný 4i byt na predaj - 102 m2, v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, klimatizovaný 4i byt (č. 103) o výmere 102,73 m2 v Starom me

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,500 € 4434 €/m²

PENZIÓN LÍVIA TRENČIANSKE TEPLICE-VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PONUKA

Reality Trenčianske Teplice

Hotel, penzión, ubytovňa | Šrobárova | 855 m²

Na predaj: Penzión Lívia – Srdce kúpeľného mesta Trenčianske Teplice Realitná kancelária KING

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Teplice

600,000 € 702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SLNEČNÝ POZEMOK V TICHEJ OBLASTI KOLTY

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,403 m²

Ján Komora z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci KOLTA o výmere 1403 m2. P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

43,500 € 31 €/m²

PREDAJ - charizmatický 7-izbový RD- novostavba - Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna | 280 m²

PREDÁME exkluzívny 7-izbový RD vo Štvrtku na Ostrove novostavba s ÚP 280 m2 a skvelo upraveným

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

515,000 € 1839 €/m²

NOVOSTAVBA. KRÁSNY ÚTULNÝ 4+i Rodinný dom 152m2, pozemok 350m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 152 m²

KRÁSNY ÚTULNÝ RODINNÝ DOM NOVOSTAVBA 2019r. Klasický murovaný tehlový zateplený 4+i Rodinný

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

670,000 € 4408 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt s loggiou v zelenom prostredí- TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Jiraskova | 72.5 m²

Hľadáte svetlý domov s príjemnou atmosférou? Predáme príjemný, charizmatický 3-izbový byt o vý

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

224,000 € 3090 €/m²

NOVOSTAVBA - Rodinný dom 4 izbový v obci Hertník okr. Bardejov

Reality Hertník

Rodinný dom | Hertník | 123 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Hertnik vzdialenej od me

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hertník

134,900 € 1097 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

STAVEBNÝ 900m2 pozemok pod lesom. PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pútnická | 900 m²

Pekný 900m2 pozemok pod lesom. PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE + Šírka 18m + Všetky inžiniersk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

342,000 € 380 €/m²

Pozemok v Bardejove - časť Postajok

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | - | 3,113 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v Bardejove- časť Postajok Výmera: 3113 m² vrátane podie

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49 €/m2 49 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23041)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie