Chalupa, rekreačný domček | - | 17 m²
Ponúkame na predaj rekreačnú rodinnú chatu v obci Brežany, 16km od krajského mesta Prešov. Chat
62,000 € 3647 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,254 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok, s nádhernými výhľadmi v zastavanom území obce Krížovany, 19 km
Cena dohodou
2 izbový byt | Dúhová | 44.98 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103 A3 k
155,000 € 3446 €/m²
3 izbový byt | - | 66.45 m²
Predaj 3 izbového bytu, klimatizovaný, el. vonkajšie žalúzie – v druhej etape projektu Malý Raj
208,000 € 3130 €/m²
2 izbový byt | - | 50.6 m²
Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 112A1 kl
178,000 € 3518 €/m²
1 izbový byt | Nova ves | 35 m²
R E Z E R V O V A N É Na predaj: 1-izbový byt so zaskleným balkónom – Dunajská Streda, Nová Ve
96,000 € 2743 €/m²
Objekt pre obchod | 912 m²
Ponúkame na prenájom výrobné, skladovacie a logistické priestory v priemyselnom komplexe len 3k
Cena dohodou
3 izbový byt | Francisciho | 87.06 m²
Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Poprad. Byt sa
270,000 € 3101 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hubenného | 635 m²
Ponúkame na predaj administratívna budova v Krasňanoch – ideálna investícia! Ponúkame na preda
1,390,000 € 2189 €/m²
3 izbový byt | Francisciho | 96.64 m²
Na predaj krásny moderný byt s terasou v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na štvrtom poscho
275,000 € 2846 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami
599,000 € 3328 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s priestrannou te
320,000 € 2667 €/m²
3 izbový byt | Maďarsko | Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj štýlový a prakticky riešený 3-izbový byt s bal
145,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | - | 131 m²
Projekt Rezidencia Košťany je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú bývanie na periférií me
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Kostolná | 110 m²
Kontaktreality Vám ponúka exkluzívne na predaj obývateľný 3 izb. rodinný dom a veľký pozemok bl
229,500 € 2086 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
V zastúpení klienta sprostredkujem predaj rodinného domu v obci Turčianske Kľačany. Leží na sl
209,000 € 1161 €/m²
1 izbový byt | Zvolenská | 34 m²
Sprostredkujem prenájom jednoizbového bytu na Severe. Nachádza sa na 3. poschodí bytového domu
400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | - | 162 m²
Pozemok sa nachádza v útulnej dedinke pod Čertovicou, v Jarabej. Je situovaný v okrajovej časti
55,000 € 340 €/m²
Rodinný dom | Stará | 255 m²
Predáme rodinný dom v obci Kajal s pozemkom o rozlohe 815m2. Dom pozostáva z dvoch bytových je
93,000 € 365 €/m²
Skladový objekt | Na pántoch | 373 m²
Ponúkame Vám na prenájom chladiarenský sklad /chladiacu technológiu si dodáva klient/ o výmere
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 620 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v Nitre, Višnová ulica Plocha pozemku: 620 m² Charakter pozemk
139,000 € 224 €/m²
2 izbový byt | - | 58 m²
Svetlý 2-izbový byt o výmere 58 m² Lokalita: úplné centrum Nitry Poschodie: 6. poschodie z
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Nová Ves | 78.9 m²
Ponúkame Vám na predaj posledné voľné 3i byty v novostavbe bytového domu v lokalite Panónsky há
187,700 € 2379 €/m²
1 izbový byt | Bulharsko
KING REAL ponúka na predaj apartmány (štúdia - 1 izbové, 2 izbové a 3 izbové) v úplne novom kom
64,452 € 2079 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.