Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Voľnébývanie.sk Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor. ÚP = 78 m2 P

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj

150,000 € 1923 €/m²

POSLEDNÉ VOĽNÉ APARTMÁNY V BULHARSKU !

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

OPEN SEA RESIDENCE – VAŠA BRÁNA K LUXUSNÉMU POBYTU PRI ČIERNOM MORI Predstavte si vlastný apar

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj

78,000 € 78 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, 3 i apartmán 139 m2 s výhľadom v letovisku Byala BULHARSKO

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Záujemcom o vlastnú nehnuteľnosť za výbornú cenu, určenú na rekreáciu v dostupnej vzdialenosti

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

104,990 € 755 €/m²

Predaj, 2 i apartmán 73 m2 v 4* Cascadas na Slnečnom Pobreží BULHARSKO

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

,,pre prípad pracovnej cesty mimo EU prosím kontaktovať aj cez whatsapp a email " Prestížny CA

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

104,900 € 1437 €/m²

Predaj, 2 i apartmán v 5* SPA rezorte Barcelo Royal Beach, BULHARSKO

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

,,pre prípad pracovnej cesty mimo EU prosím kontaktovať aj cez whatsapp a email " Záujemcom o

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

97,000 € 1293 €/m²

Predaj, 2 i apartmán 60 m2 s balkónom, letovisko Prímorsko BULHARSKO

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

,,pre prípad pracovnej cesty mimo EU prosím kontaktovať aj cez whatsapp a email " Ako príležit

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

105,500 € 1758 €/m²

Predaj, 2 i apartmán 72 m2 + balkón výhľad na more, Burgas, BULHARSKO

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Ponúkame na predaj priestranný apartmán v luxusnom 5* SPA Barcelo Royal Beach na Slnečnom Pobre

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

98,500 € 1368 €/m²

Predaj, 3 i apartmán 69 m2, Slnečné Pobrežie BULHARSKO, aj na SPLÁTKY!

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

51,990 € 753 €/m²

Predaj, nový apartmán v plážovom rezorte Green Life Sozopol, BULHARSKO

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 1885 €/m²

*EXKLUZÍVNE* Luxusný 2-izbový apartmán s výhľadom na more v elitnom komplexe Sand Lilies

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponúk

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

197,000 € 2494 €/m²

Prenájom apartmány Bulharsko Nesebar Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Posledné voľné termíny!!! Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a vybavený apartmán pre 4

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom

55 €/deň 2 €/deň/m²

Apartmán 1+kk v hotelovém projektu, s wellness a restaurací, 350 m od moře, Golem

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Moje nemovitost u moře je stabilní česká společnost (české s.r.o.) se stovky spokojenými klient

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

49,800 € 1383 €/m²

1+kk s výhledem na moře, komplex Fortuna Cape 5, Byala

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Apartmán se nachází ve třetím podlaží ze sedmi, přičemž vstup do domu je řešen právě z úrovně t

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

56,000 € 1647 €/m²

Moře přímo před vámi, městský život za rohem a pohodlí bez zbytečných poplatků – váš 2+kk v Pomorie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Tahle nemovitost je ideální pro ty, kteří chtějí spojit pohodlí vlastního bydlení u moře s chyt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

122,000 € 2140 €/m²

Moře z každého okna, klidná atmosféra a prostor navíc – váš 2+kk apartmán na první linii v Elenite

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Apartmán se nachází na třetím podlaží a už při vstupu působí vzdušně a příjemně. Dispozice je p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

115,500 € 2026 €/m²

Exkluzivní třípokojový apartmán 50 metrů od pláže s výhledem na moře a přístav – Sveti Vlas

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Apartmán 3+kk se nachází v pátém podlaží a nabízí celkových 99 m² prostoru, který pohodlně posl

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

200,000 € 2353 €/m²

Útulný apartmán s investičním potenciálem kousek od pláže, Slunečné pobřeží

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Tohle je ideální volba pro ty, kdo hledají nemovitost, která funguje nejen během letní sezóny,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

69,500 € 1580 €/m²

Štúdiový apartmán v 5* Barcelo Royal Beach, prvá línia pri mori, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priestranné a moderne z

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

88,000 € 1760 €/m²

Novostavba na splátky! 2 - izbový apartmán, komplex La Mer House, Ravda

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný 2-izbový apartmán v novom rez

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

79,900 € 1508 €/m²

Veľký 3 izbový apartmán s terasou a výhľadom na more, Hotel Babylon, 120m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový penthouse apartmán v apart-hotelovom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

136,000 € 1133 €/m²

Skvelá cena! Apartmán v komplexe Aphrodite 2, 400m od pláže, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties Vám ponúka na predaj príjemné štúdio s výhľadom na bazén v obľúbenom komplexe

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026