PREDAJ - rekreačný pozemok s garážou BA IV. - Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske jazero | 1,030 m²

Predáme v krásnom čistom prostredí BA IV.- Devínskeho jazera pekný pozemok o výmere 1030 m2 so

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

103,000 € 100 €/m²

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Rekreačný pozemok | - | 3,755 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku: Výmera: 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

Cena na vyžiadanie

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

235,000 € 1926 €/m²

3izbový byt, podlahové kúrenie, 2x klimatizácia, parkovacie státie a ŠTANDARD v CENE

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhová | 67.2 m²

Spúšťame predpredaj 3 ETAPA. Predaj 3 izbového bytu, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie,

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

212,000 € 3155 €/m²

RODINNÝ DOM LASCOV

Reality Lascov

Rodinný dom | Lascov | 90 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Lascov, vzdialenej približne 6km od mesta Giraltov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lascov

109,990 € 1222 €/m²

Podhorany, investičný pozemok na predaj

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | x | 499 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Podhorany pri

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

42,000 € 84 €/m²

Znížená cena! Podhorany, investičný pozemok na predaj

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 499 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Podhorany pri Prešove. Pa

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

42,000 € 84 €/m²

REZERVOVANÉ! Pozemok na výstavbu RD v obci Svinia

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | 1,023 m²

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Svinia pri P

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

53,000 € 52 €/m²

POZEMOK SO STARÝM RODINNÝM DOMOM V PREŠOVE

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Ku Surdoku | 1,183 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., ponúka na predaj pozemok so starším rodinným domom

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

INVESTIČNÝ POZEMOK NA PREDAJ V SABINOVE

Reality Sabinov

Záhrada | Hliník | 676 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Sabinove. Jedná sa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Sabinov

32,000 € 47 €/m²

CENOVÁ AKCIA: MOBILNÝ DOMČEK ČAKÁ NA NOVÉHO MAJITEĽA UŽ DNES!!!

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Dr. Vl. Clementisa | 34 m²

ZAUJÍMAVÁ PONUKA - AKCIA Ponúkame na predaj novú mobilnú chatku(domček), vhodná do záhrady, p

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

24,990 € 735 €/m²

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | . | 213 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom sa nachádzajúci sa v obci Iža, 10 km od Komárna, na pozemku s ro

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Iža

1 € 0 €/m²

Blue Dune Home - Skypark - Architektom navrhnutý 3i Byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 82.68 m²

Exkluzívne- Realitná kancelária Blue Dune Home ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt situovan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 8406 €/m²

KOMERČNÝ OBJEKT S POTENCIÁLOM BÝVANIA

Reality Martin

Objekt pre obchod | - | 155.44 m²

Ponúkame na predaj objekt bývalého pohostinstva nachádzajúci sa v mestskej časti Priekopa v Mar

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Martin

290,000 € 1866 €/m²

Chatka s IS, Martin - Kolónia Hviezda, 510 m²

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | Kolónia Hviezda | 31 m²

Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný pozemok v obľúbenej lokalite Kolónia Hviezda, ideálny na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

92,990 € 3000 €/m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor v Komárne

Reality Komárno

Objekt pre obchod | . | 47 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom komerčný priestor v Komárne. Priestor sa nachádza na

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

250 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izb. byt, ul. Hlavná, Staré mesto, Centrum + parkovanie

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 66 m²

Ponúkame na prenájom 2 izb. byt na ulici Hlavná v Košiciach, s oknami do dvora na prvom podlaží

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

780 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový tehlový byt v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | . | 29 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný zariadený 1 izbový tehlový byt v Komárne . Byt s výmerou 2

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Komárno

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Veľký 1 izb. byt 49 m2, Južná trieda, Juh, blízko OC Aupark

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Južná trieda | 49 m²

Na prenájom 1 izb. byt o výmere 49 m2 na ulici Južná trieda 5 min. pešo od centra mesta. V blíz

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Apartmán v srdci Nízkych Tatier - Výnos 7% p.a.

Reality Dolná Lehota

4 izbový byt | Dolná Lehota | 148 m²

Lokalita: Nízke Tatry | Typ: Mezonet 4+kk | Stav: Skolaudované Garantovaný výnos 7% p.a. NV

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

250,000 € 1689 €/m²

Na predaj tehlový dom v Strekove pri žel.stanici.

Reality Strekov

Rodinný dom | Strekov | 1,022 m²

VASSE REALITY ponúkajú na predaj 3 izb. rodinný dom v obci Strekov, len 27 km od termálneho kú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Strekov

52,000 € 51 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i apartmán s krbom a garážou Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 63 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiar

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bystrá

195,000 € 3095 €/m²

Predaj, Prenájom 2i apartmán s garážou Tále NízkeTatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 67 m²

Predstavujeme vám dvojizbový apartmán na predaj, ktorý sa nachádza v prestížnom uzavretom areál

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bystrá

199,900 € 2984 €/m²

Útulný 2i byt pri lese Tále Nízke Tatry

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 58 m²

Dvojizbový byt sa nachádza v uzavretom areáli novopostavených apartmánových domov v lyžiarsko -

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bystrá

190,000 € 3276 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23041)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie