Precízna drevostavba nad mrakmi s bezkonkurenčným výhľadom

Reality Lom nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | - | 180 m²

Hľadáte miesto, kde končí ruch mesta a začína čistá horská príroda? Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lom nad Rimavicou

295,000 € 1639 €/m²

Apartmán v srdci Nízkych Tatier - Výnos 7% p.a.

Reality Dolná Lehota

4 izbový byt | Dolná Lehota | 148 m²

Lokalita: Nízke Tatry | Typ: Mezonet 4+kk | Stav: Skolaudované Garantovaný výnos 7% p.a. NV

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

250,000 € 1689 €/m²

Na predaj tehlový dom v Strekove pri žel.stanici.

Reality Strekov

Rodinný dom | Strekov | 1,022 m²

VASSE REALITY ponúkajú na predaj 3 izb. rodinný dom v obci Strekov, len 27 km od termálneho kú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Strekov

52,000 € 51 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rozostavaný rodinný dom v obci Nižná Polianka, Bardejov

Reality Nižná Polianka

Rodinný dom | Nižná Polianka | 294 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažný rozostavaný rodinný dom s pozemkom v obci Ni

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nižná Polianka

179,900 € 612 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Senica

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj novostavbu v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²

Heaven reality ponúka novostavbu rodinného domu v radovom dome v Kolárove. Základné parametre:

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

235,000 € 1487 €/m²

Praktický 3-izbový byt so záhradou Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý v sebe spája výhody moderné

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

Predám dva stavebné pozemky pod lesom Nitra - Zobor, 1635m2.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 885 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky - pre rodinný dom Nitra, Hraničná, Zobor. Plocha: prvého poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160 €/m2 160 €/m2

Predám stavebný pozemok Nitra - Šúdolská ulica.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,445 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1445m2. Mierne s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

178,000 € 123 €/m²

Uzavretý administratívny priestor na prenájom - 297 m2, Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 297 m²

Ponúkame Vám na prenájom uzavretý administratívny celok s výmerou 297 m² nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom 2-podlažný obchodný priestor s vyhradenými parkovacími miestami.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Údernícka | 180.95 m²

Ponúkame Vám na prenájom dvojpodlažný obchodný priestor o výmere 180,95 m2 s parkovacími miesta

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

10.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám pozemok vo Vyhniach + stavebné povolenie na chatu.

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | Nad Vyňami | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Vyhne, Nad Vyňami. Plocha: pozemku 777m2. Sv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

43,000 € 55 €/m²

Ponukame do dlhodobého prenájmu krasný 3 izbový rodinný dom

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 160 m²

Ponúkame Vám na prenájom vblízkosti centra krasný rodinný dom. Plocha: úžitková 160m2. Vybaveni

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na prenájom Topoľčany

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Univerzávny priestor na prenájom pre kanceláriu aj služby v centre mesta – 113 m²

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 113 m²

Multifunkčný priestor v centre mesta – 113 m² . Ponúkame na prenájom veľkorysý priestor o výme

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

932 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom -NOVOSTAVBA

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 110 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra časť- Zbehy pozemok- 528 m2 -tehlový rodinný dom -úž

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zbehy

219,900 € 1999 €/m²

Na prenájom nebytový priestor v projekte Rínok Rača – 45 m²

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Rudroffova | 45.51 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 45,51 m² v novostavbe polyfunkčnej budovy v pr

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám RD Tesárske Mlyňany.

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Tesárske Mlyňany | 89 m²

Predám RD v Tesárskych Mlyňanoch na veľkom pozemku 1441m2, šírka 22m, hlavný dom je veľký 89m2

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

106,000 € 1191 €/m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra.

Reality Nitra

Vinica, chmelnica | Bita | 2,000 m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra. Rozloha 20á. Šírka pozemku 8m a dĺžka 25

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

55,000 € 28 €/m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,694 m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2. Cena u makléra. Dostupnosť sieti je cca 50m od pozemku. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

1 € 0 €/m²

Administratívne priestory od 25 m2 na prenájom - Košická ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 25.2 m²

Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárie s výmerou od 25 m² v administratívno-obchod

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

639 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Predám zabehnutú reštauráciu v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

Reštauračné priestory | Štiavnická | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú reštauráciu Banská Štiavnica, Štiavnická. Plocha: úžitková 170

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Banská Štiavnica

1 € 0 €/m²

Obchodný priestor v novostavbe bytového domu na prenájom - 109 m2, ul. Závodu Matador.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | - | 109.24 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor o výmere 109,24 m2 situovaný v novostavbe bytového d

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám RD Zobor Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Predám RD Zobor - Nitra v lukratívnej časti s výhľadom na mesto. Rozloha pozemku 965m2, RD 300m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

3i dom s veľkým pozemkom v príjemnom prostredí - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Koncová | 158 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

450,000 € 2848 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23041)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie