Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Nitry

Reality Veľký Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 706 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s ideálnymi rozmerm

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Lapáš

79,000 € 112 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Lúčnici nad Žitavou

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 136 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s veľkorysým pozemkom a veľkým potenciálom v obci L

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

90,000 € 662 €/m²

REZERVOVANÉ | Moderný 2-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 65 m² v modernej nov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

181,900 € 2798 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Sabinov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sabinov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj rodinný dom v štandarde v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Vráble

Rodinný dom | - | 220 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vráble

282,150 € 1283 €/m²

Na predaj priestranný 3,5-izbový byt na Klokočine v Nitre

Reality Nitra

4 izbový byt | Baničova | 73 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 3,5-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nitra

209,000 € 2863 €/m²

Na predaj tropická vila s možnosťou rezidentúry na polostrove Osa na Kostarike

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | - | 113 m²

Moderný maklér ponúka na predaj modernú vilu v atraktívnej lokalite Osa Peninsula v Costa Rica,

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

264,960 € 2345 €/m²

Na predaj dom s veľkým potenciálom v Dlhej nad Váhom - Šaľa

Reality Dlhá nad Váhom

Rodinný dom | Dlhá nad Váhom | 200 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s pôvodným funkčným zariadením, ktorý je vhodnou pr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dlhá nad Váhom

154,500 € 773 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Svidník

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj rodinný dom s investičným potenciálom v Kostolišti

Reality Malacky

Rodinný dom | 160 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v Kostolišti. Nehnuteľnosť spája komfortné rodinné

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

389,000 € 2431 €/m²

Na predaj samostatne stojaci 4- izbový rodinný dom v obci Parndorf, Rakúsko

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení developéra na predaj dvoj-podlažný 4-izbový rodin

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

492,200 € 4922 €/m²

Na predaj 2-izbový nebytový priestor s terasou a garážovým parkovaním v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 58 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nový, slnečný 2-izbový apartmán v štádiu holobyt s priestrannou

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

164,900 € 2843 €/m²

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

87,990 € 4290 €/m²

Na predaj priemyselný pozemok v lokalite- Dubnica nad Váhom, areál ZŤS

Reality Dubnica nad Váhom

Priemyselná zóna | - | 3,358 m²

Moderný maklér ponúka na predaj atraktívny pozemok v areáli ZŤS v Dubnici nad Váhom, ktorý pred

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dubnica nad Váhom

82 €/m2 82 €/m2

Na prenájom garážové státie v komplexe Tammi 1, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Agátová | 13.2 m²

Parkovacie státie je momentálne prenajaté, ale v prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Mod

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

66 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Na prenájom parkovacie státie pri komplexe Tammi 1, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Agátová | 13.2 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom vonkajšie parkovacie státie v lokalite Pri Hrubej lúke 9 / Ag

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

55 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom parkovacie státie pri komplexe Tammi 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Agátová | 13.2 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom vonkajšie parkovacie státie v lokalite Pri Hrubej lúke 4B / A

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Dúbravka

49 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | Veľkorysý 7-izbový rodinný dom v obci Podlužany

Reality Podlužany

Rodinný dom | - | 243 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom v obci Podlužan

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podlužany

342,420 € 1409 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 3 - IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA TATRY, POPRAD - UL. ZÁBORSKÉHO

Reality Poprad

3 izbový byt | záborského | 67 m²

Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Poprade

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

182,560 € 2725 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 2 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PARKOVACÍM MIESTOM, TRENČIANSKE STANKOVCE

Reality Trenčianske Stankovce

2 izbový byt | Sedličná 497 | 48.95 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom a vlastným parko

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Stankovce

145,560 € 2974 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

NA PREDAJ | INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK | TRENČÍN - BISKUPICE

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1,590 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj stavebný pozemok s investičným potenciálom v pok

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

434,812 € 273 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s možnosťou prerobenia na 2-izbový v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bazová | 43.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt s potenciálom prestavby na moderný 2-izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

187,000 € 4275 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23065)
Upresniť hľadanie