Na predaj záhrada s chatkou v obci Dolné Štitáre

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | 386 m²

Moderný maklér ponúka na predaj drevenú chatku situovanú na pozemku o rozlohe 386 m² s ovocnými

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

49,900 € 129 €/m²

Na predaj chaty Stará Lesná – Tatranský dvor III

Reality Vysoké Tatry

Chalupa, rekreačný domček | Stará Lesná | 150 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 20 rekreačných chát vo verzii B, ktoré budú súčasťou novovybudo

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vysoké Tatry

380,000 € 2533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rozostavaný drevodom v obci Vrakúň

Reality Vrakúň

Rodinný dom | - | 91.78 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný drevodom v rozostavanoms stave v obci Vrakúň, ktorý pre

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

130,000 € 1416 €/m²

Na prenájom 1-izbový byt s parkovacím miestom v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | Suchoňová ulica | 27.54 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Suchoňovej ulici, vrát

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Poprad

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom s možnosťou ďalšej výstavby v Macove

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 181 m²

Moderný maklér vám ponúka na predaj rodinný dom v pokojnej obci Macov, ktorý disponuje bazénom,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu

Reality Kláštor pod Znievom

Rodinný dom | - | 110 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v atraktívnej lokalite Klá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kláštor pod Znievom

256,000 € 2327 €/m²

Na predaj rodinný dom s krásnou záhradou v obci Hrubý Šúr

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | 100 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj štýlový, moderne zariadený 4-izbový rodinný dom s kr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

290,500 € 2905 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový rodinný dom s krásnou záhradou v obci Oľdza

Reality Senec

Rodinný dom | - | 75 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj štýlový 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe – mo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

263,900 € 3519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový rodinný dom v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | - | 75 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom so záhradou a priestrannou terasou ideálnou na oddy

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | - | 68.5 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt obľúbeného typu „priechodný

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom s krásnou záhradou v obci Hrubý Šúr

Reality Senec

Rodinný dom | - | 100 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

290,500 € 2905 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom kancelársky priestor v Žiline

Reality Žilina

Administratívny objekt | Kragujevská | 35 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kanceláriu v bezpečnej administratívnej budove s výťahom, spo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

370 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom s možnosťou ďalšej výstavby v Macove

Reality Macov

Rodinný dom | - | 181 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Macov

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom s možnosťou ďalšej výstavby v Macove

Reality Šamorín

Rodinný dom | 181 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šamorín

Cena dohodou

Na predaj exkluzívny rodinný dom s dvoj-garážou v podtatranskej obci Veľký Slavkov

Reality Košice-Kavečany

Rodinný dom | - | 207 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý predstavuje dokonalé spojenie nadš

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Kavečany

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj čiastočne zariadený rodinný dom v obci Ďurďošík

Reality Ďurďošík

Rodinný dom | Ďurďošík 130 | 130 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a svetlý rodinný dom v obci Ďurďošík,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ďurďošík

299,900 € 2307 €/m²

Na predaj 4-izbový mezonetový byt s 2 balkónmi v centre mesta Malacky

Reality Malacky

4 izbový byt | 1. mája | 92.78 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 4-izbový mezonetový byt na ulici 1.mája

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malacky

199,900 € 2155 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný aj na podnikanie v Kysuckom Novom Meste

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 260 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom pre podnikanie aj bývanie v me

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

379,000 € 1458 €/m²

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,894 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj 4-izbový bungalov TYP DOMU A v obci Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | - | 124 m²

Moderný maklér ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÝ (A0) 4izbový samostatne stojaci rodinný dom v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jelka

225,000 € 1815 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Novomeského | 69 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený 3-izbový byt v jed

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

127,000 € 1841 €/m²

Na predaj 7-izbový rodinný dom v Studienke s investičným potenciálom

Reality Studienka

Rodinný dom | ulica | 210 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj samostatne stojaci 7-izbový rodinný do

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Studienka

164,000 € 781 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Uhrovci

Reality Uhrovec

Rodinný dom | - | 100 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v Uhrovci v blízkosti okresného mesta Bánovce nad B

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Uhrovec

140,000 € 1400 €/m²

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23066)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie