Na predaj veľkorysý 7- izbový rodinný dom vo Veľkých Bieliciach

Reality Partizánske

Rodinný dom | - | 161 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 7-izbový rodinný dom v mestskej časti Veľké Bielice na okraji P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Partizánske

186,000 € 1155 €/m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Pravotice

Reality Pravotice

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 760 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Pravotice, okres Bánovce nad B

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pravotice

45,000 € 59 €/m²

NOVÁ CENA: Na predaj rodinný dom v Chynoranoch

Reality Chynorany

Rodinný dom | - | 200 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom situovaný v tichej

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chynorany

255,000 € 1275 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s terasou v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 68 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v rezidencii Slnečná

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

181,900 € 2675 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kuková

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kuková

154,000 € 1854 €/m²

REZERVOVANÉ: Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v obci Beňadiková

Reality Beňadiková

Rodinný dom | - | 112 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom luxusný, plne zariadený 4-izbový rodinný dom typu bungalov v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Beňadiková

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Chudá Lehota

Reality Chudá Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,158 m²

Moderný maklér ponúka exkluzívne na predaj slnečný, rovinatý pozemok v obci Chudá Lehota, okres

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Chudá Lehota

22,000 € 19 €/m²

Exkluzívne iba u nás na predaj lukratívne stavebné pozemky v obci Šišov, okr. Bánovce n/B

Reality Šišov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Šišov | 1,178 m²

Spektrum Reality ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ stavebné pozemky v obci Šišov , okres Bánovce n/B.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Šišov

44,000 € 37 €/m²

Exkluzívne na prenájom skladovacie,výrobné priestory v Prusoch , 60m2

Reality Prusy

Skladový objekt | - | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory v obci Prusy, kúsok od mesta Bánovce nad Bebraou.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Prusy

Cena dohodou

Na predaj investičný pozemok v Chmeľove

Reality Giraltovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 5,805 m²

Moderný maklér ponúka na predaj veľkorysý, slnečný investičný pozemok v obci Chmeľov, vhodný na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Giraltovce

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

1 izbový byt | Duklianska | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

87,990 € 4290 €/m²

Na predaj jedinečné Tokajské vinice v najvýznamnejšej vinohradníckej oblasti

Reality Slovenské Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 191,700 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj lukratívne vinice v najmenšej a najvýznamnejšej vinárskej oblas

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Slovenské Nové Mesto

945,000 € 5 €/m²

Na prenájom administratívny priestor o výmere 23,8m2 v Stupave – AB17

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | ulica | 24 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor o výmere 23,8 m2 v Stupave, v administratívnej bu

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

326 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Na prenájom skladový priestor v Stupave

Reality Stupava

Priestor pre sklad | ulica | 170 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom skladový priestor v Stupave. Parkovanie je možné priamo v pri

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

1,113 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj gastroprevádzka s vonkajšou terasou v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | ulica | 95 m²

Ponúkame na predaj reštauračný priestor s výmerou 95 m2 s možnosťou prenájmu vonkajšej terasy n

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

169,000 € 1779 €/m²

Na prenájom skladovo-výrobný priestor v Stupave

Reality Stupava

Priestor pre sklad | ulica | 1,300 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom skladovo-výrobný priestor v Stupave. Parkovanie je možné pria

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Stupava

7,160 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt vo výbornej lokalite v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 73 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nezariadený 3-izbový byt v Stupave na Školskej ulici. Byt sa na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,900 € 2464 €/m²

REZERVOVANÉ: Na predaj 4-izbový byt v centre Stupavy

Reality Stupava

4 izbový byt | Ružová | 70 m²

Moderný maklér ponúka na predaj tento nadštandardný a slnečný 4-izbový byt s balkónom, situovan

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

Cena dohodou

Na prenájom obchodný priestor na Zámockej ulici pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Zámocká | 143.99 m²

Moderný maklér ponúka na dlhodobý prenájom obchodný priestor s veľkorysou výmerou na Zámockej u

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,511.9 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Nitry

Reality Veľký Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 706 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s ideálnymi rozmerm

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Lapáš

79,000 € 112 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Lúčnici nad Žitavou

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 136 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s veľkorysým pozemkom a veľkým potenciálom v obci L

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

90,000 € 662 €/m²

REZERVOVANÉ | Moderný 2-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 65 m² v modernej nov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

181,900 € 2798 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie