HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, 376 m2 záhrada Pod Stráňami - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

29,900 €

HALO reality - Predaj, chata Úľany nad Žitavou, útulná záhradná rekreačná chata

Reality Úľany nad Žitavou

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Norbert Blezsák, kontakt: 0949 833 199, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Pernek - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Pernek

Rodinný dom | 50 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pernek

120,000 € 2400 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Nové Zámky, v pokojnej lokalite

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | 40 m²

Realitná kancelária HALO reality a Denisa Mičeková, kontakt: 0918 642 325, nehnuteľnosť s ID: N

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

35,000 € 875 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Pravenec

Reality Pravenec

Rodinný dom | 145 m²

Realitná kancelária HALO reality a Zdena Rybárová, kontakt: 0949 202 640, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pravenec

206,500 € 1424 €/m²

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Prievidza - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

Polyfunkčný objekt | 164 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Prievidza

159,900 € 975 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľké Kršteňany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Kršteňany

Rodinný dom | 95 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Lucia Vlčková, kontakt: 0910 982 524, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Kršteňany

45,000 € 474 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Senec

Reality Senec

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Katarína Dúbravská, kontakt: 0944 546 504, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Senec

182,900 € 2690 €/m²

HALO reality - Predaj, administratívny priestor Košolná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Košolná

Administratívny objekt | 3,306 m²

Realitná kancelária HALO reality a Jana Šelestiaková, kontakt: 0911 868 590, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Košolná

399,000 € 121 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Borša - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Borša

Rodinný dom | 220 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Tipcsák, kontakt: 0917 351 057, nehnuteľnosť s ID: TV-

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Borša

114,990 € 545 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Piešťany, ul.Lipová

Reality Piešťany

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: PN-72

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

150,000 € 2344 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Galanta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Galanta

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Galanta

125,000 € 1838 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Nová Baňa - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

119,900 € 1817 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Donovaly, Apartmánový dom Horec

Reality Donovaly

2 izbový byt | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

155,000 € 3370 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Vígh, kontakt: 0944 542 832, nehnuteľnosť s ID: NZ-70

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podhájska

295,000 €

HALO reality - Predaj, obchodný priestor Galanta, blízko centra - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Galanta

Obchodné priestory | 99 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: GA-6

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Galanta

74,900 € 757 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, penzión Veľký Meder, Apartmánový dom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľký Meder

Hotel, penzión, ubytovňa | 152 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Štefan Szikela, kontakt: 0917 255 056, nehnuteľnosť s I

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

226,600 € 1491 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Malacky, Centrum

Reality Malacky

3 izbový byt | 63 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Malacky

169,990 € 2698 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Prievidza, 2 rodinné domy na 1 pozemku - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prievidza

Rodinný dom | 500 m²

Publikované: 02.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

309,000 € 618 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Spišská Nová Ves, Za Hornádom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | Za Hornádom | 37 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

83,490 € 2256 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Lučivná, Lučivná - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučivná

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučivná

175,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, chata Uhorské - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Uhorské

Chalupa, rekreačný domček | 38 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-61955

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Uhorské

13,499 € 395 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rimavská Sobota, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: RI-71572

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

99,999 € 1000 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Demänovská Dolina - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | 62 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

210,900 € 3402 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie