HALO reality - Predaj, rodinný dom Tomášovce, Lúčna - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tomášovce

Rodinný dom | Lúčna | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: LC-7

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

120,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Ostrý Grúň - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ostrý Grúň

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ostrý Grúň

89,900 €

HALO reality - Predaj, chata Zalaba

Reality Zalaba

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. arch. Zuzana Agová, kontakt: 0904 942 871, nehnuteľnosť

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zalaba

18,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Lok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lok

Rodinný dom | 101 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lok

75,000 € 743 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Nové Zámky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 128 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Jana Sláviková, kontakt: 0908 798 364, nehnuteľnosť s I

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

127,990 € 1000 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Pribeta, päťizbový, dvojpodlažný - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Pribeta

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Kinga Kajanová, kontakt: 0911 080 694, nehnuteľnosť s I

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pribeta

79,900 € 400 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Šurany, Kostolný Sek

Reality Šurany

Rodinný dom | 120 m²

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šurany

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Kremnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kremnica

2 izbový byt | 118 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kremnica

105,000 € 890 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Horné Hámre - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | 49 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

39,900 € 814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Mýtne Ludany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Mýtne Ludany

Rodinný dom | 249 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mýtne Ludany

89,990 € 361 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Liptovský Hrádok, Dom za cenu bytu! - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

125,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, priestranný štvorizbový rodinný dom s veľkým pozemkom – Veľká Mača

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 210 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: GA-7

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

147,900 € 704 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hybe, ul. Hlavná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hybe

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hybe

66,900 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Holíč - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Holíč

Rodinný dom | 240 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Záhorský, kontakt: 0952 396 558, nehnuteľnosť s ID: SI

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Holíč

184,990 € 771 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata Svit, Záhradkárska osada Breziny - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Svit

Záhradná chatka | 19 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. František Spišák, kontakt: 0950 498 271, nehnuteľnosť

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Svit

75,000 € 3947 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bitarová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bitarová

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniela Mazúrová, kontakt: 0905 506 465, nehnuteľnosť s

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bitarová

210,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Podhájska, štvorapartmánový penzión

Reality Podhájska

Rodinný dom | 192 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podhájska

216,300 € 1224 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rochovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rochovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Vantruba, kontakt: 0918 628 548, nehnuteľnosť s ID: RV-7

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rochovce

30,000 €

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Gelnica, Sídlisko SNP - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Gelnica

2 izbový byt | 55 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: G

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Gelnica

59,000 € 1073 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Topoľnica, domček s moderným krbom a jazierkom

Reality Topoľnica

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

180,000 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Košice Západ - Terasa

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Anton Kupčík, kontakt: 0915 207 579, nehnuteľnosť s ID: KE-7

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,999 € 3231 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Lubina, Podkozince - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lubina

Rodinný dom | 104 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Martin Vozár, kontakt: 0908 996 875, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lubina

53,000 € 510 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 396 m2 Malé Kršteňany, s chatkou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Malé Kršteňany

Záhrada | 396 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Lucia Vlčková, kontakt: 0910 982 524, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Malé Kršteňany

21,750 € 55 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kráľovský Chlmec - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kráľovský Chlmec

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Tipcsák, kontakt: 0917 351 057, nehnuteľnosť s ID: TV-

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľovský Chlmec

139,990 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie