HALO reality - Predaj, rodinný dom Matúškovo - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Matúškovo

Rodinný dom | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Matúškovo

158,500 € 1981 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, Podbreziny, 417 m2 záharady v osobnom vlastníctve - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

16,900 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľký Kýr, štvorizbový, priestranný pozemok

Reality Veľký Kýr

Rodinný dom | 240 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Kýr

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Janíky, Dolné Janíky, Dolné Janíky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Janíky

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Janíky

310,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Pezinok, ulica Bystrická

Reality Pezinok

1 izbový byt | Bystrická | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pezinok

128,000 € 3657 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Horná Potôň - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | 132 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Štefan Szikela, kontakt: 0917 255 056, nehnuteľnosť s I

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

150,000 € 1136 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata Kráľová nad Váhom - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kráľová nad Váhom

Záhradná chatka | 30 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: SA-7

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

49,900 € 1663 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Skačany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Skačany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Skačany

93,000 €

HALO reality - Predaj, záhradná chata Brodzany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Brodzany

Záhradná chatka | 0 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brodzany

25,000 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Ratkovské Bystré - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ratkovské Bystré

3 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Veronika Patakiová, kontakt: 0908 175 390, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ratkovské Bystré

22,500 € 369 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Centrum- rezidentné bývanie s parkovaním - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Zvolen

1 izbový byt | 33 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

120,000 € 3636 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Krupina, 371 m - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Krupina

Záhradná chatka | 63 m²

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krupina

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Župkov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Župkov

Rodinný dom | 400 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Župkov

185,000 € 463 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Malachov, STUPY

Reality Malachov

Záhradná chatka | 45 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malachov

39,000 € 867 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Zvolen, Zlatý Potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | 54 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

125,900 € 2331 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Fedákova

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 53 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,000 € 4226 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľký Lom, čarovná usadlosť na kraji obce s pozemkom 4076m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľký Lom

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Lom

54,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Stupné - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Stupné

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Stupné

69,000 €

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Veľké Kozmálovce, ideálne miesto na podnikanie, služby či obchod - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľké Kozmálovce

Polyfunkčný objekt | 126 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Veľké Kozmálovce

95,000 € 754 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Považská Bystrica, Milochov - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

110,000 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, Rožňavská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

67,500 € 1107 €/m²

HALO reality - Predaj, apartmán Ružomberok, Malinô Brdo, Hrabovo - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ružomberok

Apartmán | Hrabovská dolina | 34 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

104,900 € 3085 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, chata Úľany nad Žitavou, útulná záhradná rekreačná chata

Reality Úľany nad Žitavou

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Norbert Blezsák, kontakt: 0949 833 199, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hajnáčka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hajnáčka

Rodinný dom | 190 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hajnáčka

29,990 € 158 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23059)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie