HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 47 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marta Ilčišáková, kontakt: 0907 906 386, nehnuteľnosť s

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

207,000 € 4404 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Horný Tisovník - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Horný Tisovník

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horný Tisovník

113,980 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Hlohovec, s loggiou

Reality Hlohovec

3 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: HC-72

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

112,990 € 1822 €/m²

HALO reality - Predaj, komerčný objekt Banská Bystrica, Meštiansky dom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,290,000 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Uhlisko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

177,900 € 2578 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Bratislava Dúbravka, Húščavova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | 867 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

141,124 € 163 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Zohor, Školská

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zohor

199,000 € 2398 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľký Meder - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | 185 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Štefan Szikela, kontakt: 0917 255 056, nehnuteľnosť s I

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

144,897 € 838 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tlmače

Reality Tlmače

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tlmače

73,000 € 687 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dvory nad Žitavou, dvojizbový, pôvodný stav - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Kinga Kajanová, kontakt: 0911 080 694, nehnuteľnosť s I

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

63,000 € 788 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom - chalupa Čaka - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Čaka

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čaka

29,990 € 250 €/m²

HALO reality - Predaj, garsónka Nové Zámky, pôvodný stav - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nové Zámky

Garsónka | 25 m²

Realitná kancelária HALO reality a Denisa Mičeková, kontakt: 0918 642 325, nehnuteľnosť s ID: N

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

72,500 € 2900 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kráľ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kráľ

Rodinný dom | 136 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľ

63,500 € 467 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bojnice, Dubnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bojnice

Rodinný dom | 210 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bojnice

179,900 € 990 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Závod - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Závod

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Emrich, kontakt: 0907 115 577, nehnuteľnosť s ID: MA-7

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Závod

155,000 € 1292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Pôtor - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Pôtor

Rodinný dom | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: VK-71090

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pôtor

42,999 € 537 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tisovec, štýlový dom na spoločnom dvore - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tisovec

28,000 €

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Veľký Krtíš - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: VK-72803

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

62,999 € 1086 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Tisovec, Muránska Planina - Samota - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tisovec

27,400 €

HALO reality - Predaj, záhradná chata Levice, pekný záhradný dom s veľkým potenciálom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Levice

Záhradná chatka | 35 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

39,900 € 1140 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-71

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Boleráz

144,900 € 725 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kráľová nad Váhom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kráľová nad Váhom

Rodinný dom | 170 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: SA-7

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľová nad Váhom

163,900 € 964 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Terchová, Terchová - Biely potok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Terchová

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Miroslava Pucherová, kontakt: 0908 835 108, nehnuteľnos

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Terchová

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Leopoldov, s charakterom v dobrej lokalite

Reality Leopoldov

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: XX-73

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

225,000 € 1607 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23059)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie