HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Nové Zámky - CENTRUM - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

88,500 € 1702 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Rimavská Sobota, Tormáš - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rimavská Sobota

13,500 € 483 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Hnúšťa, Iváčka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hnúšťa

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hnúšťa

9,500 €

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Spišské Vlachy - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Spišské Vlachy

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bc. Dagmar Hájeková, kontakt: 0905 389 280, nehnuteľnosť s I

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Spišské Vlachy

54,900 € 1408 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Domaniža - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Domaniža

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Domaniža

89,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Nováky - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nováky

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martin Petriska, kontakt: 0903 738 590, nehnuteľnosť s ID: P

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nováky

134,990 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

3 izbový byt | 70 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišské Vlachy

99,000 € 1414 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bojnice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bojnice

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária HALO reality a Roman Pavlíček, kontakt: 0948 382 844, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bojnice

189,000 € 1260 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Zemianska Olča - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Vígh, kontakt: 0944 542 832, nehnuteľnosť s ID: KN-72

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

77,000 € 642 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Muránska Huta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Muránska Huta

Rodinný dom | 126 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Vantruba, kontakt: 0918 628 548, nehnuteľnosť s ID: RA-7

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Muránska Huta

135,000 € 1071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Čierna Voda - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Čierna Voda

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Ľubomír Franta, kontakt: 0905 889 977, nehnuteľnosť s I

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čierna Voda

188,000 € 788 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Dudince, Merovce, rodinná chata JÁNOŠÍK v krásnej prírode - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dudince

Chalupa, rekreačný domček | 113 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

72,990 € 646 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Kozárovce

Reality Kozárovce

Záhradná chatka | 60 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. art. Eduard Virág, kontakt: 0949 270 834, nehnuteľnosť

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kozárovce

38,000 € 633 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Levice, vhodný aj ako investícia - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Levice

Rodinný dom | 75 m²

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Levice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Komjatice - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Komjatice

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: NZ-7

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Komjatice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dedinka, päťizbový, pôvodný stav - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dedinka

Rodinný dom | 200 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dedinka

84,500 € 423 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Chynorany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Chynorany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chynorany

29,900 €

HALO reality - Predaj, záhradná chata Partizánske - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Partizánske

Záhradná chatka | 0 m²

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánske

25,000 €

HALO reality - Predaj, chata Chyžné - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Chyžné

Chalupa, rekreačný domček | 28 m²

Realitná kancelária HALO reality a Veronika Patakiová, kontakt: 0908 175 390, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chyžné

20,500 € 732 €/m²

HALO reality - Predaj, reštaurácia Nováky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nováky

Reštaurácia | 273 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Prakovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Prakovce

1 izbový byt | 33 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: G

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prakovce

39,500 € 1197 €/m²

HALO reality - Predaj, garáž Borčice - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Borčice

Garáž | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ľudovít Danko, kontakt: 0944 095 767, nehnuteľnosť s ID: IL-

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Borčice

21,000 €

HALO reality - Predaj, záhradná chata Lutila - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lutila

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lutila

40,000 €

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: XX-72

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

129,000 € 1985 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie