PREDANÉ - 5 Izbový rodinný dom pre komfortné bývanie

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná ulica | 160 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Hrubá Borša, v súkromne

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

399,000 € 2494 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EQUITY, realitná kancelária – Krásny pozemok pri JAZERE TAJCH, výborná dostupnosť, ELEKTRINA A MESTSKÁ VODA na hranici pozemku – Nová Baňa, časť Štál

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Prírodná | 2,476 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok v obľúbenej rekreačnej lokalite novobanských Štálov,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

Info v RK

Obchodné priestory Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Objekt pre obchod | Námestie Slobody | 50 m²

Obchodné a kancelárske priestory na prenájom – centrum Kysuckého Nového Mesta Výborná lokalita

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na prenájom Kysucké Nové Mesto

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV

Reality Martin

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 120 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne obchodné priestory v centre mesta Martin na pešej zóne. Hľadá

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Priestory na prenájom Martin

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom – Košice II, Myslava

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Nižné Chmeľníky | 390 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v atraktívnej mestskej časti Košice – Myslava, ktor

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

470,000 € 1205 €/m²

PARKING-zastrešený, centrum PB

Reality Považská Bystrica

Garáž | Nezadaná | 20 m²

Ponúkame na prenájom veľký PARKING zastrešený- v centre Považskej Bystrice. - nachádza sa v no

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

75 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Pozemok Ahoj Briežky pre náročných - s výnimočným výhľadom a stavebným povolením!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Ahoj Briežky | 939 m²

Na predaj výnimočný pozemok z projektu Echo Briežky. Pozemok pre rodinný dom A, Bratislava-Nové

Publikované: 15.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

600 €/m2 600 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt vhodný aj na podnikanie.

Reality Piešťany

2 izbový byt | 70.96 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v atraktívnom centre Piešťan. Jedná sa o nebytový priestor, kto

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Piešťany

155,000 € 2184 €/m²

Posledný voľný II ETAPA EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbové byty v obci Bernolákovo, ulica Moravská NOVOSTAVBA 2025/2026

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Moravská | 68.73 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 a 3 izbové byty v novovzniknutej a tichej lokalite medzi rodinnými do

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

209,760 € 2446 €/m²

Nový projekt rodinných domov v srdci Senca – Letná ulica

Reality Senec

Rodinný dom | Letná | 147.05 m²

Predstavujeme vám výnimočný projekt dvoch moderných rodinných domov situovaných v jednej z najž

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Senec

519,140 € 3530 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Multifunkčný areál Blesovce: Strategická investícia (4,7 ha)

Reality Blesovce

Družstvo, chovateľský objekt | Nezadaná | 46,800 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodársky dvor spoločnosti POĽNOCHOV, s.r.o. v obci Blesovce (okres T

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na predaj Blesovce

Cena dohodou

Na predaj bytový dom v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | J. M. Hurbana | 342 m²

3RP Reality ponúka exkluzívne na predaj bytový dom nachádzajúci sa v príjemnej časti mesta Brez

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

215,000 € 806 €/m²

NC HRON: Prenájom obchodných priestorov od 18 m² až po predajné stánky

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Dudvážska | 18 m²

Bližšie informácie Vám rád poskytne správca objektu p. Heško, tel:+421 918 976 234, email: spra

Publikované: 25.08.2021 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Do bytu sa už nebudete chcieť vrátiť. Novostavby v Ortášoch

Reality Ploské

Rodinný dom | 123 m²

Dom a záhrada plná zážitkov, ktoré sa do bytu nevmestia. Realitná kancelária FÉROVO vám ponúka

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ploské

309,000 € 2512 €/m²

PRENÁJOM! 4 izb. byt na Bôriku s terasami, BA – Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Jančova | 118 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový byt v tichej lokalite hradného kopca v blízkosti amba

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 25.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Komplexný areál s nehnuteľnosťami v meste Tornaľa.

Reality Tornaľa

Prevádzkový areál | Poštová | 0 m²

Ponúkame na predaj komplexný areál s nehnuteľnosťami nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Objekty na predaj Tornaľa

Cena dohodou

NOVÁ CENA! Kompletne zrenovovaný 1 izbový byt 40 m2 na Gen. Klapku ul.

Reality Komárno

1 izbový byt | Ul. gen. Klapku | 40 m²

Exkluzívne len u nás Vám ponúkame na predaj 1 izbový byt na Ul. Gen. Klapku. Byt bol kompletne

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Komárno

83,000 € 2075 €/m²

REZERVOVANE! Príjemný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Fullu | 55 m²

Ponúkam na predaj svetlý 2 izbový byt v príjemnej lokalite neďaleko krásnej Zvolenskej priehrad

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,990 € 2727 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu v novostavbe s garážovým miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 53 m²

Prenájom 2i bytu o výmere 49,66 m2 + balkón 4,44 m2, ktorý sa nachádza na ulici Na Križovatkách

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

POZOR ZNÍŽENÁ CENA- MODERNÝ 4-izbový bungalov s veľkou terasou- IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Malá Mača

Rodinný dom | 122 m²

Chcete bývať štýlovo, úsporne, pokojne ale s dobrou dostupnosťou do mesta? Príďte sa pozrieť –

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malá Mača

305,000 € 2500 €/m²

VAJNORSKÁ – PRIEMYSELNÝ AREÁL 5 131 m² – TAKMER CELÝ KOMPLEX

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Vajnorská | 5,131 m²

Na predaj dominantná časť funkčného skladovo-prevádzkového areálu na Vajnorská ulica, Bratislav

Publikované: 23.04.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,999,000 € 450 €/m²

Kancelárke priestory s vlastným parkingom v susedstve Bratislavského letiska

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 13 m²

V kancelárskej budove Air Offices (C) na Pestovateľskej ulici oproti IKEA v susedstve obchodnéh

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Bratislava–Devín

Reality Bratislava-Devín

Priemyselná zóna | Devínska cesta | 16,940 m²

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok v Bratislave – v etablovanej priemyselnej zóne s vysokým p

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

DOM na život aj podnikanie | 796 m² pozemok | 5 izieb | garáž | pivnica | vináreň

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Lipová | 179 m²

Niektoré domy sú len na bývanie - tento je o možnostiach. V tichej, pôvodnej časti Slovenského

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

355,000 € 1983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23072)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie