EXKLUZÍVNE: Predaj 3-izbového samostatne stojaceho rodinného domu v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 129 m²

Hľadáte bývanie v blízkosti Bratislavy a prírody zároveň? Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 -

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

355,000 € 2752 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ VEĽKÝ RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT NA KĽAČNE * BALKÓN * ZARIADENIE * IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Klačno | 79 m²

Upozornenie: Snímky uverejnené v inzertáte NEBOLI UPRAVENÉ POMOCOU AI a zodpovedajú REÁLNEMU ST

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2025 €/m²

Príjemná 3,5 izbová chata v rekreačnej oblasti Vampíl na okraji lesa na predaj, bez pozemku

Reality Plavecký Štvrtok

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 68.2 m²

Ponúkame na predaj murovanú chatu v rekreačnej oblasti Vampíl v extraviláne obce Plavecký Štvrt

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Plavecký Štvrtok

65,000 € 953 €/m²

Pozemok pre developerský projekt na výstavbu rodinných domov

Reality Čečejovce

Pozemok pre rodinné domy | 58,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok pre developerský projekt na výstavbu rodinných domov (IBV) a občians

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 14.03.2026
Pozemky na predaj Čečejovce

Cena dohodou

Znížená cena !!! Pozemok vedľa diaľnice pod Tatrami , 20 min od letiska s komplet prípojkami a stavebným povolením.

Reality Liptovský Peter

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Liptovský Peter | 1,681 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť na investíciu - vhodný pre výstavbu penziónu , hotela

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Liptovský Peter

121 €/m2 121 €/m2

Tichá lokalita a centrum na skok

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Robotnícka | 615 m²

Na predaj stavebný pozemok v Senci - neďaleko centra. Pozemok sa nachádza v tichej a atraktívne

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Senec

185,000 € 301 €/m²

Obchodné - Skladové priestory o celkovej výmere 220 m2.

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská ulica | 220 m²

Ponúkam Vám v exkluzívnom zastúpení vlastníka na - PRENÁJOM - Obchodné, skladové a výrobné pri

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Tále - Trangoška, Trojizbový zariadený apartmán priamo pod Chopkom

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Apartmán vsadený priamo do prírody s nádhernou scenériou plnou farieb, majestátne štíty Chopku

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Horná Lehota

318,000 € 3878 €/m²

3-izbový byt s veľkou lodžiou v Lamači – Studenohorská

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 75 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislava – La

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

268,000 € 3573 €/m²

PREDAJ ADMINISTRATÍVNO – PREVÁDZKOVEJ BUDOVY – BRATISLAVA, LAMAČ – FURMANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Lamač

Polyfunkčný objekt | Furmanská | 338 m²

PREDAJ ADMINISTRATÍVNO – PREVÁDZKOVEJ BUDOVY – BRATISLAVA, LAMAČ – FURMANSKÁ ULICA | Voľné podľ

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Predaj 4-izbový byt, Ružomberok, A. Bernoláka, 130 m2, www.BBreality.sk

Reality Ružomberok

4 izbový byt | Antona Bernoláka | 130 m²

V okresnom meste Ružomberok, v centre mesta na ulici A. Bernoláka ponúkame na predaj štvorizbov

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 19.09.2025
Byty na predaj Ružomberok

320,000 € 2462 €/m²

REZERVOVANÉ! RD s garážou a pivnicou, pozemok 686 m2, Trenčín-Školská

Reality Trenčín

Rodinný dom | Školská | 170 m²

TK Reality exkluzívne ponúka rodinný dom v pôvodnom stave s garážou a pivnicou na Školskej ulic

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

299,900 € 1764 €/m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom v obci Závod, okres Malacky

Reality Závod

Rodinný dom | Štúrova | 242 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj kompletne zrekonštruovaného rodinného domu v obci Závod, okres Malacky Hľa

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Závod

230,000 € 950 €/m²

Predaj dvojizbového bytu v Hlohovci - výborná poloha

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Železnicná | 60 m²

V ponuke máme na predaj 17-ročnú novostavbu dvojizbového bytu na Železničnej ulici v Hlohovci.

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

139,000 € 2317 €/m²

Stavebný pozemok Šúdolská ul. - všetky siete na pozemku

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 655 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu v novej loka

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 151 €/m²

Prenájom: 3 izbový byt v meste Turzovka(258-P)

Reality Turzovka

3 izbový byt | Turzovka | 62 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii situovaný v centre mesta Turzovk

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na prenájom Turzovka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na Predaj unikátny 2 poschodový byt

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Obrody | 140 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na Predaj unikátny 2 poschodový byt na Ulici Obrody v Ko

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Košice-Západ

Info v RK

Predáme rozostavanú chatu v Dvorníkoch časť Posádka.

Reality Dvorníky

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Predáme rozostavanú chatu v Dvorníkoch časť Posádka. Chata je v pokojnej časti obklopená prírod

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 05.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Dvorníky

53,000 € 530 €/m²

Atraktívne obchodné priestory (24 m2) na prenájom v OC Saratov II, Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Obchodné priestory | Saratovská | 24 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory s výmerou od 24 - 50 m², situované na 1. poschodí renom

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

192 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kryté parkovacie miesto/garáž v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Ulica 29. augusta | 0 m²

Na prenájom ponúkame parkovacie miesto v krytej podzemnej garáži na rohu ulíc 29.Augusta a Gros

Publikované: 05.01.2021 Aktualizované: 27.03.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

160 €/mesiac

SWANHOUSE - mestské bývanie s výnimočnou dostupnosťou

Reality Piešťany

1 izbový byt | Dopravná | 38.27 m²

Predstavujeme Vám Swanhouse, komorný developerský projekt v Piešťanoch, ktorý spája historickú

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Piešťany

99,900 € 2610 €/m²

SKLAD NA PRENÁJOM - DEVÍNSKA NOVÁ VES

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | 1,100 m²

Ponúkame na prenájom výrobnú halu v Bratislave - Devínskej Novej Vsi. Pri vchode do areálu sa n

Publikované: 30.11.2021 Aktualizované: 09.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Rodinný dom v blízkosti hraníc s ČR na predaj - lokalita Moravské Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 140.9 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom situovaný v pokojnej lokalite v blízkosti hraníc s Českou repub

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

249,900 € 1774 €/m²

Radový RD - Pod Sokolom, výhľad na pyramídu, vlastná garáž

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Pod Sokolom | 250 m²

Ponúkame na predaj radový RD v lukratívnej časti obce Nitrianske Hrnčiarovce - Pod Sokolom s vý

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

360,000 € 1440 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23069)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Upresniť hľadanie