Bratislava–Devín

Reality Bratislava-Devín

Priemyselná zóna | Devínska cesta | 16,940 m²

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok v Bratislave – v etablovanej priemyselnej zóne s vysokým p

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Info v RK

MH289- Zľavnené o 10.000,-EUR!-Útulný domček pripravený na nový začiatok

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | 28 m²

Hľadáte pokojné bývanie alebo víkendový únik od ruchu mesta? Máme pre Vás ideálne riešenie! Vo

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

52,000 € 1857 €/m²

Kancelária s parkovaním v admin. budove v širšom centre mesta

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dolné Rudiny | 12 m²

Poskytneme do prenájmu kanceláriu o výmere 12m2. Nachádza sa v administratívnej budove s 24/7 s

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Žilina

130 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM obchodný priestor na Gorkého ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Gorkého | 220 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor, Gorkého ulica, Bratislava – Staré Mesto. Priestor má vý

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

5,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM V OÁZE POKOJA

Reality Modrý Kameň

Rodinný dom | Jarmočná | 183 m²

1 640 m² POZEMOK | 6 IZIEB | 3 KÚPEĽNE | DVOJ-GARÁŽ Tento dom má niečo, čo iné nemajú. Absolút

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Modrý Kameň

239,000 € 1306 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDANÉ ! VEĽKÝ 3- IZBOVÝ BYT SO SLNEČNOU LOGGIOU A ZA DOBRÚ CENU

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Žilinská cesta | 78 m²

Napíšte nám aký byt hľadáte a my Vám zašleme nové ponuky ešte pred ich zverejnením. ***********

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

125,000 € 1603 €/m²

3 izbový rodinný dom na prenájom (klimatizovaný), zariadený, s lokálnou rekuperáciou v izbách

Reality Galanta

Rodinný dom | Hodská | 98.5 m²

Nie sme realitná agentúra. Dám do prenájmu novostavbu zariadeného rodinného domu s údržbou záhr

Publikované: 11.09.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Galanta

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodný priestor pre obchod, eshop, sklad v SUPER LOKALITE !

Reality Bardejov

Objekt pre obchod | Dlhý Rad | 380 m²

Ponúkame Vám na prenájom Obchodné priestory vo vyhľadávanej lokalite Dlhý rad v Bardejove. Prie

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na prenájom Bardejov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novostavba - 2i byty v obci Brunovce

Reality Brunovce

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

Ponúkame na predaj byty v modernom bytovom dome v obci Brunovce. Finálne dokončenie do fázy hol

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Brunovce

123,200 € 2281 €/m²

Rodinný dom na predaj s variabilnou dispozíciou a samostatným podkrovím

Reality Topoľníky

Rodinný dom | Hlavná | 370 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom s prístavbou, ktorý vďaka svojej dispozícii p

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

149,999 € 405 €/m²

Prenájom garsónky v Brezne- kompletná rekonštrukcia

Reality Brezno

Garsónka | Kiepka | 27 m²

Ponúkame na prenájom garsónku, ktorá sa nachádza na ulici Kiepka v Brezne. Dostupnosť do centra

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Brezno

390 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

objekt predajňa potravín

Reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 135.37 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v kú Nová Baňa mestská časť Bukovina. Objekt je situovaný pri miestnej

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

79,900 € 590 €/m²

Prenájom skladu a skladovacie služby

Reality Bratislava-Vajnory

Skladový objekt | Pri starom letisku | 650 m²

Ponúkame krátkodobý aj dlhodobý prenájom skladových priestorov. K dispozícii sú menšie aj väčši

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Stavebný pozemok pre RD, 676m2, priamo v obci, neďaleko jazera.

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná ulica | 676 m²

Stavebný pozemok 676 m² v zastavanej časti obce Jakubov, so všetkými IS pri pozemku, studňou, p

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Jakubov

104,900 € 155 €/m²

Predaj rodinného domu s pozemkom v exkluzívnom prostredí Horského parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Búdková | 240 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave spolu s pozemkom o výmere 767 m2 v lokalite Hor

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

985,000 € 4104 €/m²

PREDANÝ _ EXKLUZÍVNE na predaj Novostavba zariadeného 5-izbového rodinného domu s terasou a záhradou v Bratislave – Ružinov / Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Za tehelňou | 150 m²

PREDANÝ _ Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj Novostavba zariadeného 5-

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

NOVÝ REKREAČNÝ DOM PRI JAZERE – MODERNÝ ŠTÝL, TICHO A SÚKROMIE V BUKOVEJ

Reality Buková

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 75 m²

NOVÝ DOM PRI JAZERE – MODERNÝ ŠTÝL, TICHO A SÚKROMIE V BUKOVEJ POPIS NEHNUTEĽNOSTI V exkluzív

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Buková

143,000 € 1907 €/m²

Na predaj dom v kľudnej časti Záhrb, Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj dom v kľudnej časti Záhrb, Nová Baňa. Dom je postavený z kameňa v okra

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Domy na predaj Nová Baňa

165,000 € 1100 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok s výhľadom na more – Ios, Mylopotas

Reality Grécko

Pozemok pre rodinné domy | Grécko

Hľadáte ideálne miesto pre svoju vysnívanú vilu alebo investičný projekt v srdci Kyklád? Slov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj

Info v RK

Stavebný pozemok so stavebným povolením pre 2 RD v obci Zohor

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | Lábska | 1,098 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Zohor s výmerou 1098 m2, ktoré sa nachádzajú v novej

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Zohor

334,890 € 305 €/m²

Pozemok na výstavbu RD , mobilného domu, chaty

Reality Vyšná Šebastová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 316 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok vo Vyšnej Šebastovej, v smere na Podhradík. P

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Šebastová

31,600 € 100 €/m²

PREDAJ: Priestranné 4-izbové domy v projekte Malý Veľký Biel – iba kúsok od Bratislavy.

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Nová | 120 m²

Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do mesta? Predstavujeme vám nový projekt Malý V

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

288,000 € 2400 €/m²

Útulný a priestranný 2-izbový byt na prenájom

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | SNP | 53 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt o výmere 52,83 m², nachádzajúci sa na zvýšenom pr

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Malacky - kancelária v centre mesta.

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | Kláštorné námestie | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Malacky, Kláštorné námestie. Ploch

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 21.09.2025
Priestory na prenájom Malacky

221 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie