Bungalov s garážou v srdci Ružinova – Štedrá ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Štedrá | 100 m²

Na predaj moderne riešený, samostatne stojaci rodinný dom (kolaudácia 2012) v tichej a vyhľadáv

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

442,000 € 4420 €/m²

člen NARKS

Na predaj kompletne zrekonštruovaná a zariadená 2-garzónka TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 42 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú a zariadenú 2-garzónku na ulici Stavbárska 40 v Br

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

120,000 € 2857 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 1,5-izbový byt s terasou a krásnym výhľadom v OC Retro – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nevädzová | 49 m²

Ponúkame na prenájom útulný a slnečný 1,5-izbový byt na Nevädzovej ulici v obľúbenej lokalite B

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Slnečný 1-izbový byt, tehla, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Tomášikova | 48.37 m²

BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s balkónom v staršej novostavbe v Ružinove. BYTO

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,000 € 4321 €/m²

člen NARKS

1i byt pod lesom v Ovsišti – tiché bývanie a nízke náklady

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | M. Curie Sklodowskej | 35.4 m²

Útulný a slnečný byt s jedinečnou atmosférou v najzelenšej časti Petržalky – v Ovsišti. Ak hľad

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,600 € 5073 €/m²

člen NARKS

Výnimočný dvojgeneračný dom v Myjave

Reality Myjava

Rodinný dom | Závršky | 300 m²

Pripravujeme pre vás niečo výnimočné… dom, ktorý má dušu. V Myjave čoskoro predstavíme dvojgene

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Myjava

192,900 € 643 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom so záhradou - v obci Macov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 130.55 m²

BOND Reality v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

360,000 € 2758 €/m²

člen NARKS

Prenájom priestorov - Janoškova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Jánoškova | 97 m²

Bond Reality ponúka na prenájom exkluzívne kancelárske priestory v atraktívnej a vyhľadávanej l

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

1 izbový byt v Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hladám pre konkrétneho klienta 1 izbový byt najlepšie prízemie alebo 1 posch. v mestskej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

PREPOJENIE BÝVANIA S PODNIKANÍM – priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom a krásnou záhradou, Malodunajská ul., Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Malodunajská | 476 m²

BOND Reality v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom s dvom

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

689,000 € 1447 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Pod Rovnicami | 165 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj výnimočné bývanie v Karlovej Vsi. Jedná sa o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

744,500 € 4512 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt v novostavbe v Zálesí, 2x kúpeľňa, 2x parking

Reality Zálesie

3 izbový byt | Muškátová | 114 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou lodžiou v moderne

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Zálesie

239,700 € 2103 €/m²

člen NARKS

Aj investične, slnečný 1-izbový byt, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Kalinčiakova | 40 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto na K

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,000 € 5225 €/m²

člen NARKS

Veľmi pekný rodinný dom v Malinove

Reality Malinovo

Rodinný dom | Cintorínska | 152 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj nádherný rodinný dom na Cintorínskej ulici v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Malinovo

475,000 € 3125 €/m²

člen NARKS

Priestranný 5-izbový mezonet s terasou, 3 balkónmi a dvojgarážou – začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

Mezonet | Šustekova | 190 m²

Predaj – 5 izbový mezonet s terasou a dvojgarážou, začiatok Petržalky Ponúkame na predaj pries

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

člen NARKS

Prenájom 3 izbového bytu na Kazanskej ulici s možnosťou nabíjania pre elektromobil

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 71 m²

BOND Reality ponúka na prenájom 3 izbový byt na Kazanskej ulici (Podunajské Biskupice). Byt má

Publikované: 25.11.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 33 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

Veľmi pekný rodinný dom v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Na vrátkach | 230 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj výnimočný rodinný dom v Dúbravke na ulici Na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

625,000 € 2717 €/m²

člen NARKS

Praktická garáž v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Zálužická | 18 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj murovaná garáž na Zálužickej ulici v Ružinove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

46,500 € 2583 €/m²

člen NARKS

Veľmi pekný rodinný dom v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Záhradnícka | 300 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj exkluzívny rodinný dom s nadštandardným vybav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

769,000 € 2563 €/m²

člen NARKS

Prémiový dom so súkromným wellness a bazénom — Malinovo

Reality Malinovo

Rodinný dom | Slnečná | 320 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj: 320 m² obytného priestoru · 871 m² záhrady o

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Malinovo

819,000 € 2559 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

ZOHOR Veľkorysý 3-izbový mezonet 16km od VW

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 83 m²

BOND reality ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový mezonet v Zohore na Školskej ulici. Obec Zohor

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

199,000 € 2398 €/m²

člen NARKS

Veľkorysý 3-izbový mezonet v Zohore, cena vrátane provízie

Reality Zohor

3 izbový byt | Školská | 83 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Zohor

199,000 € 2398 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality v Martine (739)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie