Pozemok 1840 m2 Dolné Štitáre

Reality Štitáre

Záhrada | 1,840 m²

Na predaj 1840 m2 pozemok v celosti, parcela C v zastavanom územi obce Štitáre -záhradkárskej

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

48,000 € 26 €/m²

Rodinný dom Hajná Nová Ves

Reality Hajná Nová Ves

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Hajná Nová Ves , okr. Topoľčany. Rodinný dom z roku cca 19

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hajná Nová Ves

65,000 € 650 €/m²

Zachovalý rodinný dom Urmince

Reality Urmince

Rodinný dom | Tichá | 150 m²

Ponúkame vám na predaj zachovalý rodinný dom v obci Urmince kúsok od Topoľčian v smere na mesta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Urmince

155,000 € 1033 €/m²

Administratívna budova na podnikanie Ludanice

Reality Ludanice

Kancelárie, administratívne priestory | ticha | 352 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívna budova Ludanice, ticha. Plocha: úžitková 352m2, zastavan

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Ludanice

360,000 € 1023 €/m²

Veľký rodinný dom Podhradie

Reality Podhradie

Rodinný dom | Hlavná | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v podhorskej obci Podhradie na hlavnej trase . Ploch

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Podhradie

166,000 € 664 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 64 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany blízko centra . Nachádza sa n

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

135,000 € 2109 €/m²

2 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Krušovská | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany na ul. Krušovská blízko v cent

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

1 izbovy byt Topoľčany / PRENAJOM

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Krušovská | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1 izbový byt Topoľčany s balkónom na Krušovská . Plocha: ú

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory 82 m2 s atraktívnym výhľadom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Župné námestie | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom podkrovné kancelárske priestory nachádzajúce sa na 4.p. budovy v Brati

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj pozemku 740 m2 na myjavských kopaniciach.

Reality Jablonka

Pozemok pre rodinné domy | Ušiaci | 740 m²

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok na stavbu chaty, chalupy, alebo aj rodinného

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jablonka

37,000 € 50 €/m²

Priestor vhodný na office i voľnočasové aktivity

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Pasienkova ul. | 198 m²

Ponúkame na prenájom v novostavbe polyfunkčného objektu na Pasienkovej ulici, Bratislava – Podu

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1,762 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárií 627 m2 v Dúbravke.

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Sekurisova | 627 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke s celkovou úžitkovou plo

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory 140 m2 v historickej budove na Hurbanovom námest

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hurbanovo námestie | 140 m²

Ponúkame na prenájom KP na Hurbanovom námestí. Priestory sa nachádzajú na 3. NP sa na ploche 14

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky celok v širšom centre, Ružinov, flexibilný priestor, 44m2,

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 106 m²

Ponúkame Vám na prenájom samostatný kancelársky celok v Bratislave, Ružinov, Záhradnícka ulica.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom Horné Štitáre

Reality Horné Štitáre

Rodinný dom | Hlavná | 126 m²

Ponúkam na predaj zachovalý rodinný dom nachádzajúci sa v obci Horné Štitáre . Dom je v pôvod

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horné Štitáre

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Dielňa Čeľadince / PRENAJOM

Reality Čeľadince

Priestor pre výrobu | ticha | 122 m²

Ponúkame na prenájom halu , dielňu , ktorá bola využívaná na výrobu nábytku . Je o rozmere 122

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Čeľadince

600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Menšie kancelárie, 25m2, 26m2, 28m2, so zázemím, výborná poloha, Ružin

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 25 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Lacné kancelárie, aj malé výmery, 15 a 30m2, Galvaniho, Bratislava-Ruž

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Galvaniho ulici (Bratislava, Ružinov) v novoz

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.79 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové priestory 770 m2 a 792 m2 v Piešťanoch

Reality Piešťany

Priestor pre sklad | Obchodná | 770 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodno - skladové priestory v Piešťanoch aj s možnosťou využitia na

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

55 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Prenájom skladových priestorov od 100 m2 do 3000 m2 v Bratislave - Rač

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 3,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovacie priestory od výmery 100 m2 do 3000 m2. Tieto priestory mož

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Samostatný kancelársky celok 90m2, Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 90.14 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajn

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,187 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Obchodné priestory v centre Trnavy

Reality Trnava

Obchodné priestory | Trojičné námestie | 555 m²

V centre Trnavy ponúkame na prenájom v zrekonštruovaných priestoroch OD Jednota obchodné pries

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

Cena dohodou

Rodinný dom - Potraviny v obci Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Rodinný dom | 265 m²

Na predaj rodinný dom v obci Bardoňovo – momentálne využívaný ako predajňa potravín, ideálny aj

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bardoňovo

85,000 € 321 €/m²

Na predaj pozemok s vidieckou chalupou v obci Dolný Pial

Reality Dolný Pial

Rodinný dom | 367 m²

Ponúkam na predaj priestranný pozemok s vidieckou chalupou nachádzajúca sa v strede obce Dolný

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolný Pial

42,000 € 114 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (739)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie