Open space administratíva 140m2, Račianska ul., Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 140 m²

Ponúkame Vám na prenájom open-space administrativny priestor vhodný aj pre školenia o veľkosti

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nadštandardný 3 izbový byt v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | Komenského | 95.93 m²

Nadštandarný 3-izbový byt s balkónom, záhradkou a parkovaním v Piešťanoch Hľadáte bývanie, kto

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Piešťany

295,000 € 3075 €/m²

Ponúkame na prenájom – skladové, výrobné alebo prevádzkové priestory

Reality Bytča

Priestor pre sklad | 398 m²

Ponúkame na prenájom tri haly, vhodné pre skladovanie, výrobu alebo poskytovanie služieb, s vý

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bytča

Cena dohodou

Pozemok v priemyselnej zóne 2994m2, Predmier

Reality Predmier

Komerčná zóna | Predmier | 2,994 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky o veľkosti 2994 m2 v priemyselnej zóne v Predmieri. K po

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Predmier

Cena dohodou

Na predaj dvojgeneračný 6 i RD Horná Ves - pozemok 800 m2

Reality Horná Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 247 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný šesťizbový rodinný dom v obci Horná Ves okres Prievidza s d

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horná Ves

155,000 € 628 €/m²

Rodiný dom Lúčnica nad Žitavou

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v pokojnej obci Lúčnica nad Žitavou, le

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

150,000 € 1200 €/m²

3 izbový byt Nitra - centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v centre Nitry na Štúrovej ulici. Byt sa nachádza na 5/6 po

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2500 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom - Veľký Cetín

Reality Veľký Cetín

Rodinný dom | 240 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj veľký rodinný dom vo Veľkom Cetíne v okr

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľký Cetín

145,000 € 604 €/m²

Chata so záhradou Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | 17 m²

Ponúkame Vám na predaj chatku so záhradou v obci Kráľova nad Váhom. Murovaná chatka o rozlohe 1

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

57,000 € 3353 €/m²

3-izbový dom predaj, Topolčianky

Reality Topoľčianky

Rodinný dom | Litoměřická | 126 m²

Ponúkame Vám na predaj v Topoľčiankach, Litoměřická. Lokalita tichá a po ruke máte základnú ško

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Topoľčianky

140,000 € 1111 €/m²

Na predaj výnimočný pozemok 6882 m² priamo v lese so začatou stavbou d

Reality Veľké Uherce

Rekreačný pozemok | 6,882 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok s celkovou výmerou 6882 m² (v rátane prístupovej parcely

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Uherce

Cena dohodou

Na predaj stavebné pozemky Partizánske - Malé Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Malé Bielice | 553 m²

Ponúkame Vám na predaj dva stavebné pozemky v Partizánskom v časti Malé Bielice. Veľkosti pozem

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

32,074 € 58 €/m²

Na predaj záhradka 223 m2 s karavanom a záhradnou chatkou

Reality Partizánske

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

Ponúkame na predaj záhradku s karavanom a záhradnou chatkou v Partizánskom. Celková rozloha záh

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánske

22,000 € 1100 €/m²

Predaj Krušovce 2izbový byt v rodinnom dome + predajňa

Reality Krušovce

2 izbový byt | Štefánikova | 100 m²

Ponúkam na predaj - dom, byt, obchod - polyfunkčný objekt v obci Krušovce, Štefánikova. Ide o

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Krušovce

125,000 € 1250 €/m²

Priestor do prenájmu v centre Topoľčian

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Obchodná | 366 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v centre Topoľčian. Vhodné pre obchod

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

Cena dohodou

Rodinný dom Ludanice / 2 bytové jednotky

Reality Ludanice

Rodinný dom | hlavna | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený rodinný dom v obci Ludanice na hlavnom ťahu . Do

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ludanice

165,000 € 825 €/m²

Pozemok na predaj - Závada, okr. Topoľčany

Reality Závada

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 639 m²

Ponúkam na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, v obci Závada, v tichej ulici. Plo

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Závada

33,000 € 52 €/m²

Pozemok - Topoľčany

Reality Topoľčany

Orná pôda | intravilán | 18,229 m²

Ponúkam na predaj pozemky - poľnohospodárska pôda v intraviláne mesta Topoľčany - v blízkosti D

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

6 €/m2 6 €/m2

Rodinný dom Topoľčany Kompletná rekonštrukcia

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Radlinského | 111 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy po kompletnej rekonštrukcii v meste Topoľčany

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

264,000 € 2378 €/m²

Novostavba Rodinného domu Bojná

Reality Bojná

Rodinný dom | Zababica | 90 m²

Ponúkame vám novostavbu rodinného domu / dvojdom v obci Bojná v novej zástavbe rodinných domov.

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bojná

187,000 € 2078 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Horné Obdokovce / zachovalý

Reality Horné Obdokovce

Rodinný dom | ticha | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Horné Obdokovce v tichej časti obce . Jedná sa o ro

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horné Obdokovce

150,000 € 1364 €/m²

Rodinný dom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Topoľčany na ulici Sládkovičova. Jedná sa o zachov

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelárie s výmerou od 11m2, Bratislava-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kutuzovova | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Kutuzovovej ulici (Bratislava-Nové Mesto) v b

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 724 m² kancelárskych priestorov v Bratislave na Trnavskej ces

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 724 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na rozhraní Ružinov – Nové Mesto. Nachádzajú sa na 1

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23060)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (739)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie