Hľadáme 1i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | - | 35 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

Kúpim 1-izbový byt alebo garsónku

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 1-izbový byt alebo garsónku v lokalite Ružinov, Nové Mesto alebo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

1 izbový byt v Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Súrne hladám pre konkrétneho klienta 1 izbový byt najlepšie prízemie alebo 1 posch. v mestskej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 30 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, pôvodný

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 5500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto v p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 4714 €/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nové Mesto | 35 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 01.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

160,000 € 4571 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie