Rodinný dom | Karvaša a Blahovca | 230 m²
Ponúkame Vám na predaj tehlový rodinný dom vo Vrútkach (Ul. Karvaša a Bláhovca). Bol postavený
498,000 € 2165 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 176 m²
ASTORIA Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť novostavbu rekreačnej chaty v srdci prírody,
309,000 € 1756 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 115.17 m²
Ponúkame Vám na predaj 4. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j
351,500 € 3052 €/m²
Rodinný dom | M. R. Štefánika | 212,000 m²
Ponúkame na predaj vkusne kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, nachádzajúci sa na pozemku s r
330,000 € 2 €/m²
Rodinný dom | Ihráč | 130 m²
Ponúkame Vám na predaj rozostavaný dvojpodlažný rodinný dom v obci Slovany. Nachádza sa na poz
180,000 € 1385 €/m²
Iný byt | M. R. Štefánika 10 | 0 m²
Bezpečne, v hotovosti, do 24 hodín a s odbornou garanciou. - Vlastníte nehnuteľnosť zaťaženú zá
Cena dohodou
3 izbový byt | Zvolenská | 59.36 m²
Ponúkame na prenájom svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa v pešej d
735 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zvolenská | 59.36 m²
735 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | A. Kmeťa | 13 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kancelársky priestor, nachádzajúci sa v blízkosti centra Mart
190 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Zvolenská | 33.74 m²
We offer for rent a bright and well-designed 1-room apartment located within walking distance o
450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Výrobný objekt | sv. Cyrila a Metoda | 10,000 m²
Ponúkame Vám prenájom skladových a výrobných priestorov vo Vrútkach, ktoré vieme upraviť na MEN
2.75 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 2-iz. byty v Martine. Platba hotovosťou. KONTAKT: Ing. Mária
150,000 € 3000 €/m²
Športové priestory | M. R. Štefánika | 50 m²
Priestory môžu byť po dohode prenajaté ako formou dlhodobého nájmu (napríklad na určitý deň v t
Cena dohodou
Orná pôda | Lamačská cesta | 2,691 m²
Ponúkame na predaj pozemok vhodný ako investícia, o výmere 2691 m2 (druh pozemku: orná pôda), p
120,000 € 45 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
Mgr. Helena Tóthová predáva rodinný dom v Bidovciach iba 17km od Košíc. Dom sa nachádza v uličk
195,000 € 1219 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 751 m²
PREDAJ :: ELADÁS :: SALE Cena: DOHODOU LUKRATÍVNY STAVEBNÝ POZEMOKY - VIRT Ponúkame na predaj
Info v RK
1 izbový byt | Krátka | 43 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom štýlový a priestranný 1-iz
650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kysucká | 152 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st
615,000 € 4046 €/m²
Apartmán | Autocamping | 40 m²
Exkluzívne vám ponúkame nový, skolaudovaný apartmán na začiatku Demänovskej Doliny v lokalite P
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²
Ponúkam na prenájom moderný, prakticky riešený 2-izbový byt v novom bytovom dome Magnólia Lipto
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 29 m²
Ponúkam na prenájom moderný, prakticky riešený 1-izbový byt v novom bytovom dome Magnólia Lipto
550 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Apartmán | Autocamping | 78 m²
LiMaxReal Vám ponúka na predaj 3-i apartmán v novom modernom rekreačnom komplexe umiestnenom v
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²
Ponúkame vám na prenájom kancelársky priestor umiestnený na 1NP o rozlohe cca 20m2. Budova je s
280 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Ponúkame Vám na predaj nové slnečné stavebné pozemky v novom projekte, v obci Liptovská Sielnic
96 €/m2 96 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.