Prenajmeme obchodný, prevádzkový priestor 77m2

Reality Žilina

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 77 m²

Ponúkame na prenájom obchodný, kancelársky priestor, showroom alebo priestor pre e-shop v širš

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

POSLEDNÝ POZEMOK V PREDAJI IHNEĎ K VÝSTAVBE

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 563 m²

Ponúkame Vám na predaj posledný stavebný pozemok v novej lokalite v obci Dolný Bar na ulici Hla

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

56,000 € 99 €/m²

Prenajmeme kancelársky, obchodný, prevádzkový priestor 77m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 77 m²

Priestor je vhodný na kancelárie, predajňu, servis, sklad, eshop alebo iné podnikateľské účely

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

CREDA | prenájom od 12 m2 kancelárie Nitra - Chrenová

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Ždiarska | 12 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom samostatné kancelárie od 12 m2 v administratívnej budov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 2 - izbový byt (60 m²) so šatníkom a loggiou

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60 m²

Aj takto môže vyzerať vaše nové bývanie ... Hľadáte byt, ktorý vám dá priestor nielen na bývan

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

227,990 € 3800 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE EDEN PARK s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 58 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt na Drieňovej ulici v objekte EDEN PARK v blízkost

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Slnečný, moderný a zariadený 2 izbový byt na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Zadunajskej ceste v Bratislave v mestskej časti Petržalka.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rodinný dom - NOVOSTAVBA pri Vajnorských jazerách s dvomi parkovacími miestami

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnorské jazerá | 100 m²

Ponúkame na predaj dom pri Vajnorských jazerách – bývanie ako na dovolenke s výhľadom na vodnú

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

330,000 € 3300 €/m²

Priestranný a slnečný 3 izbový byt v NOVOSTAVBE Bory Bývanie s loggiou a parkovacím státím

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Bory Bývanie na ulici Hany

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 4078 €/m²

Priestranný 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite obce Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 165 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom (dvojdom) na Orechovej ulici v

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rovinka

360,000 € 2182 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v projekte Nový Jantár s loggiou a s výhľadom na zelenú krajinu

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 50 m²

Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4880 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE Jégeho s balkónom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 56 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom v novostavbe na Jégeho ulici v

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom s garážou a veľkou záhradou v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 119 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom so záhradou o celkovej rozlohe (štvorcového) pozemku 751 m2, v B

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

390,000 € 3277 €/m²

Slnečný a zariadený 2 izbový byt v blízkosti Horského parku s výhľadom na Hainburg

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mozartova | 48 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2 izbový byt na Mozartovej ulici v Bratislave v mestskej časti Sta

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Veľkorysý pozemok s malým domčekom v Senici časť Brestove

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | časť Brestove | 4,559 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok s malým domčekom v Senici časť Brestove. Celková rozloha

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Senica

74,000 € 16 €/m²

Veľký nadštandardný 2 izbový klimatizovaný byt s balkónom orientovaný do tichého vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Ponúkame na prenájom veľký nadštandardný 2 izbový klimatizovaný byt s balkónom, šatníkom/pracov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný a plne zariadený 2 izbový byt vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 46 m²

Ponúkame na predaj útulný pôvodne 1 izbový prerobený na 2 izbový na Bartoškovej ulici v Bratisl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4978 €/m²

Zariadený 3 izbový byt s veľkou loggiou a pekným výhľadom v krásnej lokalite pri Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na Púpavovej ulici v Bratislave v mestskej časti v Karlovka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Útulný 2 izbový byt v tichej lokalite so zeleňou a s bezproblémovým parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt na Bodrockej ulici v Bratislave v mestskej časti Podunaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

178,000 € 3633 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok v intraviláne - starej časti obce Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Budovateľská | 1,018 m²

Ponúkame na predaj ideálny stavebný pozemok o veľkosti 1018 m2 na Budovateľskej ulici v intravi

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

235,000 € 231 €/m²

Príjemný kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou s výhľadom na Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt na ulici L. Novomeského v Pezinku, ktorý prešiel kompl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Svetlý a kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

Ponúkame na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1 izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy na u

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Veľký, presvetlený 2 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkam na predaj veľký presvetlený 2 izbový byt s balkónom na Nezábudkovej ulici v Bratislave

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4091 €/m²

5 izbový rodinný dom s priestrannou záhradou s výhľadom na jazero v tichej oblasti Hamuliakova

Reality Hamuliakovo

Rodinný dom | Hamuliakovo | 310 m²

Ponúkame na predaj útulný 5 izbový rodinný dom postavený v roku 2006 v tichej a pokojnej loka

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hamuliakovo

450,000 € 1452 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie