Priestranný a zariadený 2,5 izbový byt s terasou vo výbornej lokalite v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dulovo námestie | 63 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt o výmere 63 m² vo vyhľadávanej lokalite Dulovo námestie, Br

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izbový byt v pôvodnom stave na Dlhých dieloch

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 64 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Majerníkovej ul, Karlova Ves - Dlhé diely. Byt je o výmere 6

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

217,500 € 3398 €/m²

Príjemný a plne zariadený 2 izbový byt s balkónom v tichej a pokojnej lokalite

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 45 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 izbového bytu s balkónom na ulici Jána Stanislava v Bratislave

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Dvojpodlažný 3 izbový murovaný dom v Karlovej Vsi s pekným výhľadom na Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Karloveská | 100 m²

Ponúkame na predaj murovaný 3 izbový dom so železobetónovým skeletom na Karloveskej ulici v Br

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

320,000 € 2800 €/m²

Kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou v novostavbe na Tehelnom poli

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 96 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s veľkou terasou na Bajkalskej ulici, Tehelnom poli BA - Nové

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

415,000 € 4323 €/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt s loggiou na začiatku Petržalky s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pečnianska | 74 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Pečnianskej ulici v Bratislave n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

770 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

4 izbový byt v pôvodnom stave s loggiou v širšom centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Martinčekova | 75 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na Martinčekovej ulici v Bratislave v mestskej časti Ružinov. R

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3213 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v staršej novostavbe vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici v Bratislave v mestskej časti Pod

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Moderný 5 izbový rodinný dom v Slovenskom Grobe v tichej časti pri konci slepej ulice

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 123 m²

Ponúkame na predaj poschodový 5 izbový rodinný dom, v dvojdome, v Slovenskom Grobe - časti Malý

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

435,000 € 3537 €/m²

Klimatizovaný 1 izbový byt v príjemnom tichom prostredí

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Banšelova | 32 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave v mestskej časti Ružinov - T

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Svetlý, moderný a kompletne zariadený 3 izbový byt s balkónom na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 70 m²

Ponúkame na prenájom svetlý, moderný a kompletne zariadený 3 izbový byt na Šustekovej ulici v B

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestranná garsónka v centre Dúbravky po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 28 m²

Ponúkame na predaj garsónku na Saratovskej ulici v Bratislave, mestská časť Dúbravka. Rozloha

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

155,000 € 5536 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný dvojpodlažný a podpivničený rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite s pokojným bývaním

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Budovateľská | 210 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v Bernolákove v starej časti - Budovat

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

320,000 € 1524 €/m²

Veľký priestranný slnečný 2 s loggiou a parkovacím státím v príjemnej lokalite

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Opletalova | 61 m²

Ponúkame na prenájom veľký priestranný slnečný 2 izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí byto

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou v DNV na ulici Pavla Horova

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Pavla Horova | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou v Devínskej Novej Vsi na ulici Pavla Horo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

227,000 € 3110 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený, ešte neobývaný 2 izbový dom pri lese so záhradou - PET FRIENDLY

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 37 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový dom PRI LESE so záhradou - PET FRIENDLY. Dom je po kompletnej re

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

950 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

1 izbový byt v práve dokončenej NOVOSTAVBE Čerešne Living s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Maríny Paulínyovej | 38 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5132 €/m²

Priestranný a slnečný 3 izbový byt s balkónom a parkovacím miestom v pokojnej časti Bernolákova

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Bernolákovo | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom v pokojnej časti Bernol

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

241,000 € 3443 €/m²

Veľmi pekný a zariadený 1 izbový byt v príjemnom prostredí Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Kpt. Jána Rašu | 34 m²

Ponúkame na zrekonštruovaný prenájom 1 izbový byt na ulici Kpt. Jána Rašu v Bratislave v mestsk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

530 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Moderný a zariadený 2 izbový byt s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Ožvoldíkova | 38 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom moderný 2 izbový byt na Ožvoldíkovej ulici v Bratislave v obľúben

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný (ešte neobývaný) 3 izbový byt s loggiou v príjemnej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vigľašská | 70 m²

Ponúkame na prenájom čerstvo zrekonštruovaný (ešte neobývaný) 3 izbový byt s loggiou na Vigľašs

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

666 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný 2 izbový byt s loggiou vo výbornej lokalite pri OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ďatelinová | 70 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt s na Ďatelinovej ulici v Bratislave v Ružinove pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 izbový byt v NOVOSTAVBE City Park s balkónom a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Jarabinkovej ulici v novostavbe City Park (veža C) v Bratisl

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

Svetlý a priestranný 2 izbový byt s balkónom a pivnicou v tehlovom dome na sídlisku Muškát

Reality Pezinok

2 izbový byt | Veltlínska | 57 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Muškát v Pezinku na Veltlínskej ulici s uzavretým v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

182,500 € 3202 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie