Rodinný dom | Čečínska Potôň | 245 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v
280,000 € 1143 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Bellova
260,000 € 2600 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obľúbenej lo
339,000 € 2669 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 74.15 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom podnikateľské
573.28 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Radničné námestie | 90.2 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s balkón
134,000 € 1486 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
! ZNÍŽENÁ VÝBORNÁ CENA ! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj
360,000 € 4000 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 7-izbový poschodový rod
175,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | Vrakuňa | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový starší rodinný dom, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej bratislav
375,000 € 3750 €/m²
3 izbový byt | . | 83.88 m²
Túžite po kľudnom živote na vidieku a zároveň bývanie na skok od mesta? V prípade, že hľadáte
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
229,000 € 1347 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 753 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj projekt 10 stavebných po
94 €/m2 94 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Amadeho Kračany | 753 m²
94 €/m2 94 €/m2
Obchodné priestory | Námestie Ármina Vámbéryho | 258 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj obchodný priestor pre Va
400,000 € 1550 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom nachádzajúci s
65,000 € 478 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kováčov | 96 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj útulnú a priestrannú 4-izbovú posch
110,000 € 1146 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 62 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj moderný rekreačný dom – novostavbu
130,000 € 2097 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 62 m²
130,000 € 2097 €/m²
3 izbový byt | Čierny Les | 72.98 m²
!! EXKLUZÍVNA PONUKA !! PREDPREDAJ BYTOV V PROJEKTE “V RESIDENCE” V SRDCI PRÍRODY – ČIERNY LES,
112,824 € 1546 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný a moderne riešený 3-izb
148,500 € 2034 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 116.22 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 samostatné 4-izbové ro
429,000 € 3691 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 307 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj apartmánový dom, ktorý s
259,000 € 844 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný 3-izbový tehlový
114,990 € 958 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný 2-izbový rodinný
119,000 € 992 €/m²
Rodinný dom | . | 154 m²
!!POZOR!! NOVÁ VÝBORNÁ PONUKA NA TRHU!! KRÁSNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM, KTORÝ VÁM MÔŽE SLÚŽ
255,000 € 1656 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.