Obchodný priestor na prenájom | Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružová dolina | 34 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor v atraktívnej lokalite Bratislava – Ružinov, na

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj priestranný 164 m² 4-i. RD s garážou Rovinka – Jasná ul.

Reality Rovinka

Rodinný dom | Jasná | 164 m²

Na predaj priestranný 164 m² 4-izbový rodinný dom s garážou v obľúbenej lokalite Rovinka – ulic

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rovinka

450,000 € 2744 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU MILOSLAVOV – ALŽBETIN DVOR

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Sládkovičová ulica | 110.71 m²

ELEGANTNÝ MEZANÍN SO ZÁHRADOU V PREDSTAVÁCH VAŠEJ RODINY – ALŽBETIN DVOR Realitná kancelária R

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

365,000 € 3297 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Zariadený! Nový 4-izbový mezonet so záhradou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²

Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 2892 €/m²

Top
Top

Na predaj kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom s bazénom a garážou v obci Oľdza

Reality Oľdza

Rodinný dom | 155 m²

Realitná kancelária Realityfree vám ponúka na predaj nádherný, nadštandardne riešený rodinný do

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Oľdza

349,880 € 2257 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj POSLEDNÉ DVA 2-izbové byty v projekte Rezidencia Turá Lúka

Reality Myjava

2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²

Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Myjava

109,192 € 2211 €/m²

Top
Top

Predaj 2 izbového zrekonštruovaného zariadeného tehlového bytu, Dolná Lehota, na krok od Krpáčova

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | 84 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obci Dolná Lehota, v prostredí s

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

82,000 € 976 €/m²

Top
Top

PREDÁME 2IZB. BYT ŽILINA 71M2+ TERASA

Reality Žilina

2 izbový byt | Tajovského | 71 m²

GRO&PARTNERS Vám ponúka na predaj byt v komplexe Amfiteáter (EuroHome), ktorý sa nachádza na 3

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Žilina

246,000 € 3465 €/m²

Top
Top

Moderný 2 izbový byt s balkónom, pivničnou kobkou aj parkingom

Reality Trenčín

2 izbový byt | Na pažiti | 58.21 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Trenčína - Na pažiti (Záblatie).

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 2919 €/m²

Top
Top

ul. Prostějovská - útulný a slnečný 1 izbový byt, 40m2

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 1 izbový byt v pôvodnom stave s možnosťou vytvorenia funkčného 2

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

126,900 € 3173 €/m²

Top
Top

Rodinný dom s charizmou a úžasnou záhradou, vhodný aj pre viacgeneračné bývanie

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | 300 m²

Espan, s.r.o. Vám ponúka na kúpu kompletne zariadený 7 izb. rodinný dom s príjemnou charizmou v

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

549,000 € 1830 €/m²

Top
Top

Rodinný dom s garážou a pozemkom o výmere 664 m2 v obci Láb!!!

Reality Láb

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ samostatne stojaci 4 izb. rodinný bungalov s príjemnou dispozíciou v obc

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 2419 €/m²

Top
Top

Zariadený 6 izb. priestranný rodinný dom v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Štefániková | 175 m²

Ponúkame Vám priestranný 6 - izbový rodinný dom v kľudnej časti obce na ul. Štefániková v obci

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

244,000 € 1394 €/m²

Top
Top

Veľkorysý rodinný dom s nerušeným výhľadom, bazénom a vlastnou prevádzkou autodielne

Reality Stupava

Rodinný dom | 290 m²

Ponúkame na predaj 5 izb. veľkorysý rodinný dom s bazénom, jazierkom aj garážou. Benefitom dane

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Stupava

659,000 € 2272 €/m²

Top
Top

Novostavba rodinného domu s nerušeným výhľadom na ul. Lesná v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 160 m²

Espan, s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu zariadeného 4 izb. rodinného domu s výnimočným vý

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Stupava

455,000 € 2844 €/m²

Top
Top

Rodinný dom v kľudnej časti obce Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Krivá | 140 m²

Espan,s.r.o. Vám ponúka NA PREDAJ 4 izb. rodinný dom, umiestnený v centre obce Veľké Leváre. Na

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

153,600 € 1097 €/m²

Top
Top

Žite v srdci starej Rajky: Exkluzívny pozemok pre Váš rodinný dom

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa snúbi pokojná atmosféra historickej časti ob

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj

Cena dohodou

Top
Top

Úplne nový 2i byt zariadený architektom na mieru s garážovým státím I SLNEČNICE UNIQ

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 64.5 m²

Príjemná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaše pohodlie. Realitná kancelária ROYALTY´S p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 4326 €/m²

Top
Top

Ponúkam na predaj dvojizbový byt sídlisko Východ Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 59 m²

NA PREDAJ | 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII SO ZASKLENOU LODŽIOU | TOPOĽČANY – SÍDLISK

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

130,000 € 2203 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ | 2 izbový rodinný dom | Stará Bystrica

Reality Stará Bystrica

Rodinný dom | 170 m²

Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom v pôvodnom, ale zachovalom stave v jednej z najžiadan

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Stará Bystrica

93,500 € 550 €/m²

Top
Top

RD za cenu 2-izb.bytu- Pastuchov (8 km od Hlohovca)

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Pastuchov | 135 m²

Za cenu 2- izbového bytu v Hlohovci, vám RK KARINPARTNERS ponúka, praktický 3-izbový rodinný d

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

139,000 € 1030 €/m²

Top
Top

RADO | zariadený 4-izb. dom s pozemkom 486m2 | Malinovo - Tri Vody

Reality Malinovo

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

RADO | Zariadená novostavba v žiadanej lokalite Tri Vody – len 15 minút od Bratislavy „Na zač

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Malinovo

415,000 € 4150 €/m²

Top
Top

PREDAJ: 3 izbový byt, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BLVCK - Oproti Kruhu. Doslova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 71.6 m²

Keď nechceš o meste len čítať... Tehlovka s charakterom, kde každé okno rozpráva iný príbeh. Z

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,900 € 4328 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Rodinné domy na predaj (23041)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie