MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU 59,5m2 | NOVOSTAVBA | ZUZANY CHALUPOVEJ – SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 59.5 m²

MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU | NOVOSTAVBA | ZUZANY CHALUPOVEJ – SLNEČNICE Váš nový domov zač

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 4536 €/m²

Top
Top

SVOBODA & WILLIAMS | 113210 | Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kalinčiakova | 81.08 m²

Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta ponúka funkčné mestské bývanie s dôrazo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

435,000 € 5365 €/m²

Top
Top

AB ESTATE /ZVÝHODNENÁ CENA !!! Rodinný dom na predaj s investičným potenciálom - Uhlisko , Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 9. mája | 230 m²

AB ESTATE / Ponúkame na predaj rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Banskej Bystr

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

245,000 € 1065 €/m²

Top
Top

Predaj stavebného pozemku o rozlohe 558 m² – Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 558 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

75,400 € 135 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - 2 izbový byt Tranovského

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Tranovského | 47 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii na Tranov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

189,900 € 4040 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Nádherný designový dom na brehu jazera s vlastným mólom pri golfovom areáli Penati

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 100 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, podmanivý 3-izbový dom s dvoma podla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

670,000 € 6700 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PREDAJ-Prevádzková budova+3i byt v centre obce Palárikovo

Reality Palárikovo

Objekt pre obchod | Štefánikova | 235 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: PREVÁDZKOVÁ BUDOVA s 3i BYTom v centre obce Palárikovo (cca.800-900 m²)

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Palárikovo

150,000 € 638 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Developerský pozemok Palárikovo centrum

Reality Palárikovo

Komerčná zóna | Štefánikova | 4,128 m²

NA PREDAJ: Jedinečný developerský pozemok v centre obce Palárikovo, v celkovej výmere 4128 m²

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

99 €/m2 99 €/m2

Top
Top

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 68.93 m²

Predaj zariadeného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii, ulica: Rumančeková, BA II - Ruž

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4207 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

HD REALITY, predaj, novostavba rodinného domu, Zvolenská slatina

Reality Zvolen

Rodinný dom | 98 m²

HD Reality v zastúpení Bc. Simona Antares- tel. 0901 770 047 ponúka na predaj poslednú modernú

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zvolen

315,000 € 3214 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

PRÉMIOVÉ 2 IZBOVÉ BYTY V MODERNOM PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60 m²

Nadštandardné 2-izbové byty v ikonickom projekte ISTER TOWER – priestor pre váš život a investí

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 6317 €/m²

Top
Top

Prevádzková budova v obci Ľubotín na predaj

Reality Ľubotín

Obchodné priestory | Ľubotín 40 | 293 m²

Obchodné priestory + reštaurácia | Hlavný ťah smer Prešov ? Výborná poloha Ponúkame na predaj

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Ľubotín

250,000 € 853 €/m²

Top
Top

Pozemok Haligovce

Reality Haligovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,136 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok o výmere 4 136 m² situovaný v obci Haligovce, v malebnom

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Haligovce

44,000 € 11 €/m²

Top
Top

POZEMOK PRI LYŽIARSKOM SVAHU LITMANOVÁ

Reality Litmanová

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,349 m²

Pozemok pri lyžiarskom stredisku Litmanová – ideálny na rekreačnú chatu, 1 349 m² Ponúkame na p

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Litmanová

85,000 € 63 €/m²

Top
Top

Obchodné priestory na prenájom Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Obchodné priestory | Jarmočná | 349 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu obchodné priestory na ulici Jarmočnej v Starej Ľubovni. Ponúkan

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

3 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V CENTRE MESTA STARÁ ĽUBOVŇA

Reality Stará Ľubovňa

3 izbový byt | Farbiarska | 0 m²

EXKLUZÍVNE v ponuke realitnej kancelárie BENARD ponúkame na predaj nadštandardné nové byty v

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stará Ľubovňa

Cena dohodou

Top
Top

NA PREDAJ rekreačný pozemok so stavebným povolením vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 865 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok: - celková výmera 865 m2 - IS - voda, elektrina, kanalizá

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ rekreačný pozemok vo Veľkej Lomnici

Reality Veľká Lomnica

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,441 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok: - celková výmera 1441 m2 - IS - voda, elektrina, plyn, k

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ chatka v Orlove

Reality Orlov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj novopostavenú, vkusne zariadenú chatku v obci Orlov, situovanú v krásnom pro

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Orlov

Cena dohodou

Top
Top

NA PRENÁJOM garáž v priemyselnej hale

Reality Stará Ľubovňa

Priestor pre sklad | Továrenská | 75 m²

Ponúkame na prenájom: - garáž v priemyselnej hale v Starej Ľubovni - vhodná ako skladový pries

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Top
Top

NA PRENÁJOM - HALA v Starej Ľubovni

Reality Stará Ľubovňa

Priestor pre sklad | Továrenská | 1,600 m²

Ponúkame Vám na prenájom halu nachádzajúcu sa v priemyselnom areály, ktorý sa nachádza vo veľmi

Publikované: 02.05.2022 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izbový byt 59 m2 nad Kolonádou, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Winterova | 59 m²

RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt na prvom poschodí v centre mesta Piešťany

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Piešťany

169,000 € 2864 €/m²

Top
Top

Lucron ponúka exkluzívne 1,5 izbový byt na prenájom vo VYDRICI

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Floriánska | 47.7 m²

Byt sa prenajíma kompletne zariadený nadštandardným nábytkom na mieru. Súčasťou bytu sú vonkaj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

🌳 Stavebné pozemky na hranici lesa

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Horné Židiny | 458 m²

ProHome Real Estate vám prináša jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v jednej z najkrajších lo

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

395 €/m2 395 €/m2

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Rodinné domy na predaj (23040)
Upresniť hľadanie