2 izbový byt | Námestie 1. mája | 55 m²
Rezervovaný V exkluzívnom zastúpení Territoryreal: NEHNUTEĽNOSŤ PRE VIZIONÁRA: 2-izbový starom
247,500 € 4500 €/m²
1 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 31 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na prenájom nový, moderný 1 izbový byt so spacím kútom
680 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
Skladový objekt | 1,200 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na prenájom budovu bývalej sýpky a k nej prináležiaceh
1,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 540 m²
DVA DOMY – JEDNA PRÍLEŽITOSŤ | Hrnčiarovce nad Parnou Penzión. Firemné sídlo. Rodinné bývanie.
463,500 € 858 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 90 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj dvoj-dom, ktorý je situovaný v peknej novovybudovanej lokalite Ma
356,900 € 3966 €/m²
Rodinný dom | Drotárska cesta | 214.23 m²
Pozrite si krátke VIDEO k nehnuteľnosti tu: https://youtu.be/vyF26W8-QHw Nájsť modernú, techn
1,550,000 € 7235 €/m²
Záhradná chatka | 24 m²
Volám sa Ján Mokrý a ponúkam Vám na predaj murovanú chatku v Bojniciach časti Dubnica v osade T
35,000 € 1458 €/m²
2 izbový byt | J. Hollého | 69 m²
V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame veľkometrážny 2 izbový byt po rekonštrukcii. Byt
119,900 € 1738 €/m²
Rodinný dom | Drozdova | 350 m²
METROPOLITAN │Veľkorysý 7i RD s bazénom v rodinnej lokalite Na prízemí rodinného domu sa nachá
3,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Trinásta | 240 m²
METROPOLITAN │Luxusný 3-podlažný rodinný dom so záhradou na Kolibe Luxusný 3-podlažný dom s te
2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Sovia | 259 m²
METROPOLITAN │Nadštandardný 6i RD s garážou a 2 terasami na prenájom v súkromnom komplexe na Ko
2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Rovná | 190 m²
Veľký slnečný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii s parkovaním a záhradou Rodinný dom sa n
2,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pavla Blaha | 130 m²
METROPOLITAN│Krásny 4i RD s bazénom v Záhorskej Bystrici Dispozične je dom riešený vstupnou ha
2,700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dvanásta | 320 m²
Svetlý 6 izbový RD na prenájom - terasa, záhrada, garáž Rodinný dom pozostáva z 2 podlaží + su
2,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dlhé diely III | 140 m²
METROPOLITAN │Slnečný tichý 5i rodinný dom s terasou na prenájom Rodinný dom je časťou dvojdom
1,700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Borinka | 200 m²
METROPOLITAN │Krásny RD s veľkou záhradou pod Pajštúnom Dvojposchodový rodinným dom o výmere 2
1,650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Strmý vŕšok | 250 m²
METROPOLITAN I Krásny 5i rodinný dom s veľkou záhradou Kompletne zrekonštruovaný 2-podlažný 5-
2,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Osiková | 260 m²
METROPOLITAN │Nadštandardný 6i RD so záhradou a bazénom v Stupave Nadštandardný 6-izbový 2-pod
2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Matúšova | 300 m²
METROPOLITAN│Exkluzívna vila s bazénom na prenajom Dispozične pozostáva zo vstupnej haly so ša
3,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Podhorská | 231 m²
METROPOLITAN │Nadštandardný 6i RD s bazénom na prenájom v Pezinku Luxusný 6-izbový rodinný dom
2,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Popovova | 450 m²
METROPOLITAN │Veľký slnečný 9 izbový rodinný dom s bazénom Priestranný 4-podlažný rodinný dom
3,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Krajná | 180 m²
METROPOLITAN │Úplne nový priestranný RD na prenájom v Stupave Priestranná novostavba RD v Stup
2,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Poľná | 135 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory o rozlohe 95 m2 plus WC a sprcha. Skladové priestory sú
1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 90.99 m²
Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt v centre mesta. Byt o rozlohe 90,99 m2 sa nachádza na 3. po
179,000 € 1967 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.