REZERVOVANÉ - REALITY BROKER ponúka na predaj pekný priestranný 3 izb. byt v centre mesta Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 90.99 m²

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt v centre mesta. Byt o rozlohe 90,99 m2 sa nachádza na 3. po

Publikované: 02.12.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Senec

179,000 € 1967 €/m²

Reality Broker ponúka na prenájom pekné kancelárske priestory na pešej zóne

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 82 m²

Kancelárske priestory sa nachádzajú na pešej zóne v polyfunkčnej budove na 1. poschodí bez v

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Senec

Cena dohodou

REALITY BROKER ponúka na predaj montovaný záhradný domček s prístreškom a krytým bazénom v obci Jelka.

Reality Senec

Záhradná chatka | Novojelčanská | 58 m²

Ponúkame na predaj montovaný záhradný domček /plech, zateplenie, odkap/ s prístreškom a s bazé

Publikované: 21.01.2024 Aktualizované: 20.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Senec

140,000 € 2414 €/m²

REALITY BROKER ponúka na prenájom pekné kancelárske priestory na Lichnerovej ul.

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 40 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Lichnerovej ul. Priestory sa nachádzajú na 1. po

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 20.12.2025
Priestory na prenájom Senec

490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REALITY BROKER ponúka na predaj nízkoenergetický bungalov v DANUBE ALLEY v obci Jelka

Reality Senec

Rodinný dom | Novojelčanská | 98 m²

Ponúkam na predaj NOVOSTAVBU / ešte nebola obývaná / samostatne stojaceho 4-izb. bungalovu k

Publikované: 21.01.2024 Aktualizované: 29.03.2026
Domy na predaj Senec

360,000 € 3673 €/m²

REALITY BROKER ponúka na predaj pekný 3 izb. byt s tromi balkónmi

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 64.33 m²

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt s tromi balkónmi. Byt o rozlohe UP 64,33 m2 sa nachádza na

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Senec

170,000 € 2643 €/m²

REALITY BROKER ponúka na predaj nadštandardné 5 až 6 izb. rodinné domy v novej tichej lokalite mesta Senec blízko centra

Reality Senec

Rodinný dom | Nezadaná | 197.27 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardné moderné 5 a 6 izbové rodinné domy s pekným pozemkom v nove

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Domy na predaj Senec

1 € 0 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok na predaj - Top lokalita Nitra - Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod brezami | 976 m²

Directreal Exkluziv - Pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu - Nitre - Kynek! Ponúkame

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,000 € 127 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Komfortné rodinné bývanie s presklenou terasou a altánkom - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Hečkova | 315 m²

Directreal Exkluziv - Na predaj priestranný rodinný dom v tichej lokalite – Zlaté Moravce, čas

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

299,000 € 949 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|MODERNÉ BÝVANIE POD ZOBOROM - štýlový 2-izbový byt s vlastným parkovaním.

Reality Nitra

2 izbový byt | Oravská | 62 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na prenájom slnečný a kompletne zariadený 2-izbový byt v jednej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Kancelárske a skladové priestory

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Murgašova | 0 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj kancelárske a skladové priestory. Objekt sa nachádza

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nitra

2,300,000 €

Novinka
Novinka

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT NA 40. POSCHODÍ EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 7868 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ELEGANTNÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 6263 €/m²

ATRAKTÍVNY 5 IZBOVÝ BYT SO STREŠNOU TERASOU V PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Hany Meličkovej | 165 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 4-5 izbové penthousy v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj záhradu v Lúčnici nad Žitavou, 1000m2, 5km Vráble, 25km Nitra

Reality Lúčnica nad Žitavou

Záhrada | Lúčnica nad Žitavou | 1,000 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj záhradu v Lúčnici nad Žitavou, 1000m2, 5km Vráble, 25k

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lúčnica nad Žitavou

27,900 € 28 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|VÝBORNÁ INVESTÍCIA Na predaj reštaurácia s penziónom, Vráble

Reality Vráble

Reštaurácia | Moravská | 752 m²

Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Na predaj reštaurácia s penziónom, Vráble Ponúkam

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Vráble

449,000 € 597 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj zabehnutá reštaurácia s penziónom, Veľký Lapáš, vhodná na svadby a oslavy, medzi Nitra - Vráble

Reality Veľký Lapáš

Hotel, penzión, ubytovňa | Veľký Lapáš | 1,600 m²

Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Ponúkam na predaj zabehnutú reštauráciu s penzión

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Veľký Lapáš

750,000 € 469 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rovinatý pozemok pre výstavbu RD

Reality Malý Cetín

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Malý Cetín

60 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km Vráble, pozemok 2084m2

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 110 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, s 2 nepriechodnými a 2 p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

93,900 € 854 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha, 3202 m2

Reality Vráble

Vinica, chmelnica | Vinohrady | 3,202 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

68,000 € 21 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom na predaj

Reality Nitra

Rodinný dom | Pri škole 780/16A | 117 m²

Directreal Exkluziv - Rodinný dom s krbom a druhým domom na pozemku – Nitra, Dražovce. Predsta

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

169,000 € 1444 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 4i novostavbu vo Vrábľoch (časť Horný Ohaj), pozemok 1453 m2

Reality Vráble

Rodinný dom | Horný Ohaj | 105 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj 4i novostavbu vo Vrábľoch (časť Horný Ohaj), pozemok 1

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vráble

254,000 € 2419 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Štýlový 2-izbový byt na prenájom

Reality Nitra

2 izbový byt | Dolnohorská | 60 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na prenájom štýlový dvojizbový byt vo v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie