1 izbový byt | Ulica Čajkovského | 29 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruovaný 1i byt s krásnym výhľadom do
530 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 580 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj zabehnutý rodinný penzión priamo spojený s
Cena dohodou
Skladový objekt | Voderadská | 1,200 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na prenájom budovu bývalej sýpky a k nej prináležiaceh
1,000 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Majer | 287 m²
Predáme sen. Jedinečný rodinný dom v čarovnom provensálskom štýle, ukrytý v absolútnom tichu ti
630,000 € 2195 €/m²
Rodinný dom | Ulica Tatranská | 50 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok so starším rodin
179,000 € 3580 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ulica Tatranská | 278 m²
195,000 € 701 €/m²
1 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 31 m²
V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na prenájom nový, moderný 1 izbový byt s balkónom, sit
640 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,026 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného stavebného pozemku s rozlohou 1 0
90,000 € 88 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 612 m²
V zastúpení klienta ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s rozlohou 612 m², ideálny p
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Coburgova ulica | 1,000 m²
Ponúkame na prenájom halu o výmere 1 000 m2 v lokalite areál TAZ Trnava. V prípade záujmu o men
2,600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | 0 m²
Na predaj pozemok v novo-vznikajúcej zóne pri obchvate na sídlo firmy , obchod , služby o veľko
150 €/m2
Rodinný dom | 270 m²
Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj
350,000 € 1296 €/m²
Rodinný dom | 270 m²
350,000 € 1296 €/m²
Garsónka | Šustekova | 1 m²
Pre konkrétneho klienta momentálne hľadám garzónku alebo 1-izbový byt v Bratislave – Petržalka.
Cena dohodou
Rodinný dom | Ulica Suchovská | 580 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 540 m²
DVA DOMY – JEDNA PRÍLEŽITOSŤ | Hrnčiarovce nad Parnou Rodinné bývanie. Penzión. Firemné sídlo.
463,500 € 858 €/m²
2 izbový byt | Bernolákova | 61 m²
Nie každý byt má atmosféru. Nie každý priestor má identitu. Tento 2-izbový byt v Hlohovci na B
138,200 € 2266 €/m²
1 izbový byt | Kynecká | 35 m²
Ponúkame na predaj krásny 1-izbový byt v novostavbe Kynek, Nitra Ponúkame na predaj moderný a
145,000 € 4143 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 72 m²
Ideálne miesto na oddych a vytvorenie príjemných spomienok a zážitkov v práve zrekonštruovanom
180,000 € 2500 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 65 m²
Ponúkame na predaj CELOROČNE obývateľnú chatu obklopenú stromami na romantickom mieste v katast
56,000 € 862 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Oravné | 2,670 m²
Veľkosť pozemku 2 670 m2 umožňuje viaceré varianty výstavby a výbornú možnosť rozdelenia na via
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Coburgova ulica | 498 m²
Ponúkame na prenájom halu o výmere 500 m2 v lokalite areál TAZ Trnava. V prípade záujmu o väčši
1,300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²
Hľadáte pocit domova a romantiku vidieka? Chcete si užiť komunitu kde sa ľudia ešte pozdravia?
149,900 € 2082 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 580 m²
KOŠOLNÁ / Zabehnutý rodinný penzión s polyfunkčným 5-izbovým rodinným domom V exkluzívnom za
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.