Rodinný dom | Pri Kríži | 276.51 m²
Directreal Exkluziv - Tento RD sa nachádza v pokojnej obci Kolíňany, ktorá sa tiahne popod les
254,000 € 919 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lúčnica nad Žitavou | 1,262 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj pozemok 1262m2, Lúčnica nad Žitavou, 5km od Vrábeľ P
69,500 € 55 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²
Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj investičný pozemok v lokalite
60 €/m2
3 izbový byt | Hrachová | 71 m²
Nie je to panelák. Nie je to radovka. Je to praktické mestské bývanie s atmosférou domu. Komorn
244,900 € 3449 €/m²
3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 70 m²
Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj 3 izbový byt, Vráble, Lúky, 70m2, čiastočne
140,000 € 2000 €/m²
Obchodné priestory | Štefánikova tr. | 2,229 m²
Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na prenájom veľkorysé obchodné priestor
4.5 €/m2/rok 0 €/m2/rok
Rodinný dom | Žitavce | 110 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj dom v obci Žitavce, ktorý prechádza kompletnou rekonšt
185,000 € 1682 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 240 m²
Directreal Exkluziv - Nehnuteľnosť: Rodinný dom na predaj Stav: Po čiastočnej rekonštrukcii V
Cena dohodou
Rodinný dom | Telince | 150 m²
Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v Telinciach, vhodný na chalupu, 4km od
65,000 € 433 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Chotárna - Bratislavská | 0 m²
Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv ponúka na prenájom pozemky v lokalite Nitra - Mlynár
1 €/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | Tekvičné pole | 50 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj útulnú chatku po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej
68,900 € 1378 €/m²
2 izbový byt | Coboriho | 48 m²
Directreal Exkluziv - Ponúkame Vám na prenájom pekný, 2 i pohodlne plne zariadený byt, ideáln
690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 360 m²
Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE na predaj 5i rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km od Vrábeľ
165,000 € 458 €/m²
3 izbový byt | Vinohradská | 76 m²
Directreal Exkluziv - Hľadáte priestranný byt s výnimočným výhľadom na mesto? Tento 3-izbový b
650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Tehla | 90 m²
Directreal Exkluziv - Pokojné bývanie alebo chata na relax za skvelú cenu. To ponúka pekne pre
95,000 € 1056 €/m²
Obchodné priestory | Fraňa Mojtu | 242 m²
Directreal Exkluziv - Prenájom polyfunkčných priestorov – MediaHaus Nitra V administratívno-
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
1 izbový byt | Komárňanská | 38 m²
Ponúkam na prenájom špecifický 1-izbový byt v Nových Zámkoch na ulici Komárňanskej, ktorý spája
470 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 80 m²
CREEX REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 165 m²
Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izb. rodinný dom v obci Gbelce. Obec sa nachádza 28 km od okres
85,000 € 515 €/m²
3 izbový byt | Bizetová | 68 m²
Directreal Exkluziv - Slnečný 3-izbový byt (68 m²) v žiadanej lokalite Klokočiny Hľadáte býva
169,900 € 2499 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 230 m²
Ponúkame Vám na predaj 2 samostatné bytové jednotky -rodinný dom v obci Dvory nad Žitavou, len
Cena dohodou
Rodinný dom | Hlavná | 125 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových Zámkov. Do
78,000 € 624 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 112 m²
Hľadáte bývanie, kde sa stačí len nasťahovať a vybaliť kufre? Ponúkame na predaj tento tehlový
113,000 € 1009 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 115 m²
Dobré Reality Vám ponúka na predaj 3-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových
65,000 € 565 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.