VÝBORNÁ PONUKA - ZAUJÍMAVÁ LOKALITA - 2 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A PARKOVANÍM BRATISLAVA KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 49 m²

Realitná kancelária ingre.sk ponúka na predaj elegantný, slnečný a kompletne zariadený 2-izbov

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

247,000 € 5041 €/m²

Top
Top

INGRE.SK - NOVOSTAVBA PREDAJ STREŠNÝ PENTHOUSE NA BAJKALSKEJ VEĽKÁ TERASA 2 x PARKING

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 5046 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS - veža B

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 5399 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER – predávame samostatný rodinný dom so záhradou v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | Liesková | 105 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj samostatný, 4-izbový rodinný dom s peknou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

425,000 € 4048 €/m²

Top
Top

Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

Skolaudovaná moderná novostavba 4 izb. bungalovu v krásnej lokalite "Pod lesom"

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Pod lesom | 109.9 m²

NOVINKA: Radi by sme Vám ponúkli predaj modernej novostavby 4 izbového rodinného bungalovu z

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

269,000 € 2448 €/m²

Top
Top

DOHODA MOŽNÁ! LUNA REALITY Predaj skolaudovaný, TERASA, BAZÉN, PARKOVANIE, KOBKA 2 – izbový apartmán

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 84 m²

LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,500 € 3173 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom Zlatá Idka, Košice - okolie

Reality Zlatá Idka

Rodinný dom | Nezadaná | 181.48 m²

Na predaj novostavba - rodinný dom v obci Zlatá Idka. Príjemné bývanie len 20 minút z Košíc. Ro

Publikované: 26.03.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zlatá Idka

310,000 € 1708 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

HD reality, predaj, 3-izbový byt s dvomi parkovacími miestami

Reality Kalinkovo

3 izbový byt | Nezadaná | 92 m²

HD reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový s možnosťou prerobenia na 4-izbový byt v obľúb

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Kalinkovo

210,000 € 2283 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Slnečniciach, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 64.7 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s loggiou s možnosťou dokúpenia vnútorného par

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

395,000 € 6105 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZUZANY CHALUPOVEJ, 2-i byt, 40 m2 – projekt Slnečnice, blízkosť zastávky električky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Byt je kompl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 5700 €/m²

Top
Top

Exkluzívna novostavba rodinného domu

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Prvosienková | 170 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom situovaný v prestížnej a pokojnej lokalite Malá Ida –

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

963,000 € 5665 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Exkluzívne len u nás v ponuke novostavba zrubu v srdci Liptova

Reality Ižipovce

Chata, drevenica, zrub | Ižipovce | 210 m²

Nové Bývanie RK Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok liptovskej prírody. Tento mode

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ižipovce

450,000 € 2143 €/m²

Top
Top

BONJOUR REAL: Na predaj štýlový 3-izbový rodinný dom s krbom a terasou v Bielom Kostole pri Trnave

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Atletická | 84 m²

Na predaj: Štýlový 3-izbový rodinný dom s krbom a terasou v Bielom Kostole pri Trnave Ponúkame

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Biely Kostol

289,000 € 3440 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ! 8 izbový dvojgeneračný poschodový rodinný dom v Tomášove

Reality Senec

Rodinný dom | Robotnícka | 280 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, moderný 8 izbový rodinn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

549,000 € 1961 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4i mezonet pri lese v Dúbravke– terasa 20,4 m² + zasklená loggia 10,6 m², parking v cene

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 85.75 m²

4-izbový mezonet v Dúbravke (Koprivnica) s dvoma veľkými exteriérmi, ktorý ponúka reálny pocit

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

429,000 € 5364 €/m²

Top
Top

Krásne 4-izbové domy v trojdome v štandarde

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod záhradami | 124 m²

Veľkometrážne domy v radovej výstavbe (trojdom) na predaj v srdci obce Vrakúň. V cene je aj tep

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

182,000 € 1468 €/m²

Top
Top

TOP PONUKA | NOVOSTAVBA - 2izb. mezonetu so záhradkou a terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 60.17 m²

Ponúkame už dokončené úplne nové byty v modernej rezidencii na Majerskej ulici. Byt sa nachádz

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

238,000 € 3739 €/m²

člen NARKS
Top
Top

VÝHODNÁ kúpa - 130tis.EUR - nový rodinný dom Bytča - rozostavanosť do prvej deky, všetky IS

Reality Bytča

Rodinný dom | Družstevná | 104 m²

VÝHODNE!!- nový rodinný dom v cene 3izbového bytu -Bytča, Plávareň – Na predaj je dvojpodlažný

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bytča

130,000 € 1250 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BOSEN | Na predaj rekreačná chata pri starom Dunaji – Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

170,000 € 2070 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

LEVELREAL | Na predaj 3-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

3 izbový byt | Tehelná | 68 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2647 €/m²

Top
Top

NANDU - predaj 2i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 60.52 m²

NANDU ponúka na predaj 2-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 5288 €/m²

Top
Top

NANDU - predaj 3i byt s parkingom, Panorama city, BA - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.39 m²

NANDU ponúka na predaj 3-izbový, zariadený byt v polyfunkčnom objekte PANORAMA CITY v Bratislav

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

410,000 € 5438 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23115)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie