Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený a klimatizovaný 4-izbový byt Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

3 izb BYT v NOVOSTAVBE v štandarde DOLNÁ ULICA - CENTRUM Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Dolná | 77 m²

(weiss@equpo.sk, 0905 44 55 66) Využite možnosť zakúpiť 3 izbový byt v úplnom centre Banskej By

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

313,200 € 4068 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM V PROJEKTE TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,999 € 4615 €/m²

Top
Top

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A VÝHĽADOM V NOVOSTAVBE NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4851 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

KLIMATIZOVANÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM V PROXENTA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 5673 €/m²

Top
Top

PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNMI V EXKLUZÍVNOM PROJEKTE PODUN

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,000 € 4600 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 4-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VYSOKÝMI STROPMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BOSEN | Nadštandardný 4-izbový rodinný dom s vedľajšou budovou v obci Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 144 m²

BOSEN Vám ponúka na predaj výnimočný, nadštandardný 4-izbový rodinný dom s vedľajšou budovou, k

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trstice

325,000 € 2257 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj - Garážové státie v novostavbe – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Gogoľova | 15 m²

Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

30,000 € 2000 €/m²

Top
Top

Predaj 4-izbového rodinného domu v Lozorne – v susedstve s lesom

Reality Lozorno

Rodinný dom | Hlboká | 148 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite na Hlbokej uli

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Lozorno

419,000 € 2831 €/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, Senec, Fialkova ul.

Reality Senec

Rodinný dom | Fialková | 167 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný montovaný Nízko-energetický 5-izbový rodinný dom v mladej štv

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Senec

369,000 € 2210 €/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, Rajka, 4-izbový bungalov

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v Rajke, v obci, ktorá sa nachadza 13 minút od

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj

230,000 € 2300 €/m²

Top
Top

Predaj: Rajka, 5-izbový Rodinný dom, dvojpodlažný

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Rajke, v obci, ktorá sa nachadza 13 minút

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj

290,000 € 1908 €/m²

Top
Top

Predaj: 1-izbový byt, Malokarpatské námestie, Bratislava-Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 53 m²

NA PREDAJ: Slnečný a priestranný 1-izbový byt Lamač, Malokarpatské námestie Hľadáte štartovacie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

180,000 € 3396 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ | 2 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PARKOVACÍM MIESTOM, TRENČIANSKE STANKOVCE

Reality Trenčín

2 izbový byt | Sedličná 497 | 48.95 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom a vlastným parko

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

145,560 € 2974 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ: 3izbový DOM, NOVOSTAVBA nízkoenergetický bungalov, 3km Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | 107 m²

NA PREDAJ: 3izbový jednopodlažný DOM, novostavba nízkoenergetický bungalov, len 3km od Piešťan

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Piešťany

249,600 € 2333 €/m²

Top
Top

VEĽMI PEKNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ - CHORVÁTSKY GROB - ČIERNA VODA

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hornodvorská | 142 m²

Nízke mesačné náklady | Presvetlený interiér | Priestranné izby | Moderná dispozícia | Udržiava

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

459,000 € 2986 €/m²

Top
Top

4-izbový rodinný dom – pokoj a komfort na jednom mieste

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | 125.69 m²

príjemné bývanie | terasa | upravená záhrada | funkčná dispozícia Predstavte si návrat domov,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

292,000 € 2323 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Moderný 4-izbový, pasívny rodinný dom v oáze pohody – Hlboké, Lipová alej

Reality Senica

Rodinný dom | 120 m²

Máme pre Vás nový domov! Ponúkame na predaj modernú, 4-izbovú novostavbu pasívneho rodinného do

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senica

249,000 € 2075 €/m²

Top
Top

NOVÁ CENA! Váš nový domov bez starostí: Krásny poschodový dom z roku 2011 v obľúbenej lokalite Krivé Kúty

Reality Skalica

Rodinný dom | Dr. F. Buchtu | 140 m²

3 izby | šatník | kúpeľňa s rohovou vaňou aj sprchovým kútom | podlahové kúrenie | krb | klimat

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Skalica

260,000 € 1857 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj| Luxusný 3i RD v Šamoríne, 2min. od R7/D4| Gofar| Exkluzívne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 100.15 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v Šamoríne, ktorý predstavuje

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

258,000 € 2576 €/m²

Top
Top

Predaj | Moderný 3iRD v radovej zástavbe iba 5min od Veľkého Medera a 10 od Győru (HU) | Gofar| Exkluzívne

Reality Baloň

Rodinný dom | Nezadaná | 102.38 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Baloň

129,000 € 1260 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8517)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie