NA PREDAJ - EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK v Tepličke nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 676 m²

Na predaj výnimočný stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít – Teplička nad Váho

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Teplička nad Váhom

205,000 € 303 €/m²

Top
Top

Na predaj : Novostavba 4-izbového rodinného domu v štandarde – Trenčín, Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jána Prháčka | 158 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný rodinný dom na ulici Jána Prháčka v Trenčí

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,000 € 2272 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÉ : Predaj 3 izbového bytu v centre Trenčína na Námestí Sv. Anny v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 85.48 m²

Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–PLATZ Predstavujeme vám príležitosť vla

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trenčín

331,153 € 3874 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Atraktívne, nové trojizbové byty v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Masarykova | 78.5 m²

POSLEDNÁ VÝZVA: Už len 3 trojizbové byty v projekte Masarykova 51! Realitná kancelária AmaRe

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Top
Top

TARGETreal | Moderný 4-izbový bungalov s terasou - Ivančiná pri Turčianskych Tepliciach

Reality Ivančiná

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Exkluzívne v ponuke TARGETreal. Rodinný dom s terasou neďaleko mesta Turčianske Teplice, už vo

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ivančiná

235,000 € 2350 €/m²

Top
Top

BRUNOVCE 2-izbový byt A1 s predzáhradkou

Reality Brunovce

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

BRUNOVCE 2-IZBOVÝ BYT A1 s predzáhradkou Predstavujeme vám konkrétnu ponuku moderného 2-izbo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Brunovce

138,400 € 2386 €/m²

Top
Top

Dokončené - Byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 66 m²

Activity Residence Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

217,500 € 3229 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Jelšová | 115 m²

Activity Residence s komunitnou záhradou - priamo pri cyklotrase Viac informácií na www.jelsov

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

269,220 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dokončené - 3-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Chorvátsky Grob

3 izbový byt | Jelšová | 80 m²

Activity Residence TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Viac informácií na www.jelsova.sk Miesto pre pok

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

226,750 € 2834 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Apartmán s predzáhradkou a park. miestom - Triblavinská Residence so strešnou panoramatickou terasou

Reality Chorvátsky Grob

Obchodné priestory | Triblavinská | 29.8 m²

SKOLAUDOVANÉ! Triblavinská Residence Developerský projekt s komornou atmosférou v pokojnej čast

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Chorvátsky Grob

135,700 € 4554 €/m²

Top
Top

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s balkónom na predaj v Kozárovciach

Reality Kozárovce

2 izbový byt | 1015 | 46.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, kde stačí prísť s jednou kufrom? Máme pre Vás ponuku, ktorá spája

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Kozárovce

94,900 € 2041 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

6-izbový rodinný dom pri lese so saunou – Lamač, Plánky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Plánky | 140 m²

Ponúkame na predaj 6-izbový dvojpodlažný rodinný dom v pokojnej rekreačnej lokalite Plánky v br

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

650,000 € 4643 €/m²

Top
Top

2-IZB. APARTMÁN – PORÁČ

Reality Poráč

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a zároveň rozumne investujete? Predstav

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poráč

145,000 € 2266 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! - River House - nepremeškajte jedinečnú príležitosť bývať uprostred prírody a zároveň na dosah mesta

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

507,000 € 4207 €/m²

Top
Top

Samostatne stojaci 4i rodinný dom ÚP 110m² v obci Láb, pozemok 286 m²

Reality Láb

Rodinný dom | 110 m²

Samostatne stojaci 4i rodinný dom v obci Láb Lokalita Nachádza sa v pokojnej obci Láb, v rámc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Láb

330,000 € 3000 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 54 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

125,439 € 2323 €/m²

Top
Top

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4757 €/m²

Top
Top

NEO - REZERVOVANÉ -3 byty v jednom dome v centre mesta Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné bašty | 383 m²

Naša spoločnosť v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom s 3 bytovými jedn

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Trnava

950,000 € 2480 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový apartmán s parkovaním, Vila Leonardo, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4181 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte BORY NA HRÁDZI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

579,000 € 3476 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ 3 izb. bytov v rodinnom dome, Macov, všetky IS

Reality Macov

Rodinný dom | 69 m²

Moderné 3-izbové byty so záhradou v Macove – kolaudácia prebieha Vlastná záhrada, nové býva

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Macov

170,000 € 2464 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 21.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie