Novostavba rodinného domu

Reality Prievidza

Rodinný dom | Piesočná ulica | 145 m²

Ak hľadáte kvalitné bývanie v okolí Prievidze alebo Bojníc, tento samostatne stojaci rodinný do

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Prievidza

330,000 € 2276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3izb.byt,s parkovacím miest.Prešov, BYTY DUO-sidl.Sekčov, 72m2

Reality Prešov

3 izbový byt | Sekčovská | 72 m²

Ak práve premýšľate o zmene bývania, možno vás zaujme tento príjemný byt s veľmi dobrým potenci

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Prešov

Info v RK

Príjemný nový dom blízko mora v obci Kaštela

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Tento príjemný dom je na predaj v tichej časti obce, len 350 metrov od mora a s vynikajúcim dop

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj

360,000 € 3429 €/m²

ŠIROKÉ garážové státie pri výťahu,18 m2-SLNEČNICE UNIQ

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Fialová 1 | 18 m²

DOHODA MOŽNÁ-Extra široké priestranné garážové parkovacie miesto v modernom bytovom komplexe na

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

31,500 € 1750 €/m²

REZERVACIA, VÝNIMOČNÝ APARTMÁN s veľkou terasou v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 43.14 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ APARTMÁN s veľkou terasou v cen

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Útulný 2-podlažný domček s krbom, altánkom a 2 kúpeľňami, okres Čadca - Krásno n. Kysucou - CENTRUM

Reality Krásno nad Kysucou

Rodinný dom | Nezadaná | 63 m²

Ponúkame na predaj pekný, kompletne zariadený dvojpodlažný rodinný dom v tichej slepej uličke.

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Krásno nad Kysucou

210,000 € 3333 €/m²

Lukratívne nebytové priestory 475 m2, cena s 13 park.miestami, celé prízemie

Reality Košice-Západ

Obchodné priestory | Narcisová | 475 m²

Exkluzívne ponúkame na PREDAJ nebytové priestory v novostavbe na Narcisovej ulici – TERASA.

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na predaj Košice-Západ

950,000 € 2000 €/m²

Prízemie polyf.budovy Narcisova -Terasa, cena s 13 parkovacími miestami, novostavba, lukratívne

Reality Košice-Západ

Objekt pre obchod | Narcisová | 475 m²

Exkluzívne ponúkame na PREDAJ prízemie polyfunkčnej budovy – nebytové priestory v novostavbe n

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

950,000 € 2000 €/m²

Štvorizbový rodinný dom na predaj - Vinohrady nad Váhom

Reality Vinohrady nad Váhom

Rodinný dom | Nová | 90 m²

Reality na mieru vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj exkluzívnu skolaudovanú novostavbu 4 i

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Vinohrady nad Váhom

165,000 € 1833 €/m²

DVOJGENERAČNÝ 5. izb. RD, 600m2, Bystré, VT

Reality Bystré

Rodinný dom | Šarišská | 110 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5‑izbový dvojgeneračný rodinný dom po rekonštrukcii o výmere 600

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Bystré

154,440 € 1404 €/m²

For sale – štýlový 3-izbový byt | vysoké poschodie, krásne výhľady & výborná dispozícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78 m²

Ponúkame na predaj moderne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom projekte MATADORKA na ulici Závod

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

357,000 € 4577 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Plánovaná výstavba 4-izbového rodinného domu – Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 106 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový bungalov v novej, pokojnej lokalite

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Biely Kostol

339,000 € 3198 €/m²

REZERVOVANÉ- BE.LIVE COMPANY- 4-IZBOVÝ- DIZAJNOVÝ-BUNGALOV- BAZÉN- MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bažantia ulica | 107 m²

REZERVOVANÉ- BE.LIVE COMPANY PONÚKA MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S KRYTÝM BAZÉNOM A ZIMNOU ZÁHR

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

443,900 € 4149 €/m²

PREDAJ| Priestranný 3i byt s terasou vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 85 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový 3izbový byt, ktorý zaujme nielen dispozíciou, ale aj príj

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

599,000 € 7047 €/m²

PREDAJ štartovací 2i byt s parkovaním a balkónom v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Stupava

155,000 € 3814 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 4izb RD V NOVOVYBUDOVANEJ LOKALITE CHORV.GROB

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Lúčna | 186 m²

Kvalitná novostavba rodinného domu v jedinečnej lokalite v obci Chorvátsky Grob. Bývanie v nov

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

525,000 € 2823 €/m²

PRACUJEM AJ CEZ VIKEND!!!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Údernícka | 68 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 2+1 izbový byt, v Bratislavskej Petržalke, na Udernickej uli

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 4103 €/m²

PRACUJEM AJ CEZ VÍKEND!!!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Údernícka | 68 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 4103 €/m²

"REZERVOVANÝ" Na predaj moderný 3 izbový byt , 2 x Parkovacie miesto, KVP, Na Grunte 3

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulici na Grunte | 72 m²

🏡 REZERVOVAVNÝ" 3-izbový byt na predaj | Košice – Sídlisko KVP | Na Grunte 3 Spoločnosť Diamon

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

285,000 € 3958 €/m²

EXKLUZIVNE NA PREDAJ posledný 3 IZBOVÝ BYT na 1.NP s velkorysou terasou

Reality Stupava

3 izbový byt | Cementárenská | 109 m²

SKOLAUDOVANY Projekt Noemis Stupava - v zastúpení developera ponúkame exkluzívne na predaj posl

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Stupava

189,990 € 1743 €/m²

NOVOSTAVBA 2izbový holobyt - PARKING V CENE

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | Slovenskej armády | 50 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v srdci Zlatých Moraviec, ktorý spája výhody centra

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

117,000 € 2340 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Arborii

Reality Trnava

3 izbový byt | Zimná ulica | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom komplexe Arboria s parkovaním a pivničnou kobkou

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trnava

244,500 € 3649 €/m²

3-izbové byty v projekte Bodka House, Liptovský Mikuláš – Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Eduarda Penkalu | 67 m²

Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej čast

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

217,121 € 3241 €/m²

2-izbové byty v projekte Bodka House, Liptovský Mikuláš – Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48 m²

Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej časti

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

153,611 € 3200 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie