DOM BAŠKA, 350 M2 ÚŽ. PLOCHA, 882 M2 POZEMOK, VŠETKY IS

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Baška | 350 m²

Ponúkame Vám luxusný dom s prvkami vidieckeho štýlu. VIDEO: https://youtu.be/ObBWSbzxD_4 Pr

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

849,900 € 2814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Sunový domček

Reality Liptovský Ján

Iný rekreačný objekt | Nad Závozom | 20 m²

Predstavte si miesto, kde sa spomalí čas… kde vôňa dreva, teplo ohňa a absolútny pokoj vytváraj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Ján

23,000 € 1150 €/m²

Rezervované 1 izbový bezbarierový byt v 8 ročnom bytovom dome

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Do Baničného | 38 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1 izbový bezbariérový byt s celkovou výmerou 38 m2. Byt sa na

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Ružomberok

89,000 € 2342 €/m²

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.2 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,900 € 4625 €/m²

Krásny dom v prvom rade pri mori a nerušeným výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Krásny dom nachádzajúci sa na ostrove Vis, len pár metrov od mora v idylickej stredomorskej kra

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Domy na predaj

1,200,000 € 4800 €/m²

MAXIS REAL: TOP NA PREDAJ: REZERVOVANÉ: Novostavba 4-izbového rodinného domu s terasou – Opoj, Čerešňová ulica (kolaudácia 2023)

Reality Opoj

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – novostavbu skolaudovanú v roku 2023, nach

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Opoj

210,000 € 2625 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

4 izbový rodinný dom s nadštandardnou výbavou – Dunajský Klátov

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | Nezadaná | 124 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom s premyslenou dispozíciou a nadštandardným technickým vy

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

354,900 € 2862 €/m²

5 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom a dostatkom súkromia – Košúty

Reality Košúty

Rodinný dom | Nezadaná | 146.66 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový kompletne zariadený rodinný dom s dostatkom súkromia, ideálny pre p

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košúty

338,000 € 2305 €/m²

33Reality | Moderný 4-izbový rodinný dom – novostavba v obci Čakany

Reality Čakany

Rodinný dom | 115 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom – novostavba v obci Čakany s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Čakany

389,000 € 3383 €/m²

IMPEREAL- NA PREDAJ 4-izb.byt m.č. NIVY- NOVOSTAVBA ROZETA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 114 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj výnimočný 4 - izbový byt, ktorý sa nachádza v NOVOSTAVBE na K

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

640,000 € 5614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Novostavba: rodinný dom s garážou, Liptovská Štiavnica

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nám. A. Hlinku | 135 m²

5 izbový rodinný dom modernej architektúry, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej atraktívnej obci

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

Moderné bývanie s vnútroparkom | 4-izbový dom | Haniska

Reality Haniska

Rodinný dom | 108 m²

Predstavujeme vám nový developerský projekt 22 rodinných domov s vlastným vnútroblokom v obci H

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Haniska

379,000 € 3509 €/m²

Rodinný dom - Predaj pozemku s výstavbou RD, Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s projektom výstavby rodinného domu v obci Kysucký Lieskove

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kysucký Lieskovec

Cena dohodou

Krásny dvojizbový apartmán s výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.13 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 50,13 m2. Ap

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,878 € 6461 €/m²

Podnikateľský priestor v novostavbe – ideálne pre ordináciu, kancelárie alebo sídlo firmy

Reality Dolná Streda

Administratívny objekt | Váhovská | 116 m²

Podnikateľský priestor, ktorý môžete prispôsobiť presne svojmu zámeru. V projekte Srdiečkové do

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Objekty na predaj Dolná Streda

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I 2 IZBOVÝ BYT I City park Ružinov C

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.5 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený, veľkorysý, 2 izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 5040 €/m²

LUNA REALITY | Bývajte na Kolibe v elegantnom štýle s krásnym výhľadom a bazénom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Brusnicová | 300 m²

LUNA REALITY Vám ponúka bývanie v elegantnom štýle, v priestrannom rodinnom dome s nádherným vý

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 3-IZBOVÉHO BYTU (80 m2) S TERASOU (10 m2), SÚKROMNÝM POZEMKOM (IHRISKO) A GARÁŽOU! JUH, TRENČÍN!

Reality Trenčín

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúka na predaj novostavbu krásneho a dizajnového 3-izbového bytu (80 m2), s obytnou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

244,900 € 3061 €/m²

2 byty v jednom byte-usporiadaj si ho podľa seba alebo užívaj prémium bývanie 3-izbového bytu v najlepšej štvrti mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bezručova | 111 m²

Predstavte si ráno, keď sa zobudíte a slnečné lúče preplnia váš priestor. Otvoríte žalúzie a hi

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

880,000 € 7928 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Nadštandardný zrub s veľkorysým presklením a privátnym wellnessom v exkluzívnej časti Veľkej Lomnice

Reality Veľká Lomnica

Chata, drevenica, zrub | Golfová | 250 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočnú rezidenčnú nehnuteľnosť, ktorá spája tradičné remeseln

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľká Lomnica

Info v RK

TOP CENA Obchodný priestor v srdci biznisu- polyfunkčný projekt CITY PARK - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Plynárenská | 126 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT TAK PONUKA JE AKTUÁLNA. .Reprezentatívny priestor v srdci biznisu (126

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 2222 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 3-IZB. RD S GARÁŽOU, AKO NOVÝ, SKALICA, KRIVÉ KÚTY

Reality Skalica

Rodinný dom | Dr. Ľ. Okánika | 90 m²

Tento domček Vás na prvý pohľad zaujme svojím výborným stavom a čistotou. Nie sú tu potrebné zá

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Skalica

249,000 € 2767 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbové byty s príjemným balkónom- obľúbená lokalita v širšom centre mesta

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá ul. | 73 m²

Developerská spoločnosť ponúka na predaj slnečné 2 izbové byty o rozlohe 52m2 plus balkón. 10

Publikované: 11.06.2014 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

Posledný 2 izbový byt v dome D38 - prízemie so záhradkou

Reality Senec

2 izbový byt | Dlhá | 38 m²

Na predaj 2 izbový byt o rozlohe 39m2, vo výbornej lokalite priamo v Senci, so záhradkou 39m2.

Publikované: 01.03.2015 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23116)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie